Студопедия
Новини освіти і науки:
МАРК РЕГНЕРУС ДОСЛІДЖЕННЯ: Наскільки відрізняються діти, які виросли в одностатевих союзах


РЕЗОЛЮЦІЯ: Громадського обговорення навчальної програми статевого виховання


ЧОМУ ФОНД ОЛЕНИ ПІНЧУК І МОЗ УКРАЇНИ ПРОПАГУЮТЬ "СЕКСУАЛЬНІ УРОКИ"


ЕКЗИСТЕНЦІЙНО-ПСИХОЛОГІЧНІ ОСНОВИ ПОРУШЕННЯ СТАТЕВОЇ ІДЕНТИЧНОСТІ ПІДЛІТКІВ


Батьківський, громадянський рух в Україні закликає МОН зупинити тотальну сексуалізацію дітей і підлітків


Відкрите звернення Міністру освіти й науки України - Гриневич Лілії Михайлівні


Представництво українського жіноцтва в ООН: низький рівень культури спілкування в соціальних мережах


Гендерна антидискримінаційна експертиза може зробити нас моральними рабами


ЛІВИЙ МАРКСИЗМ У НОВИХ ПІДРУЧНИКАХ ДЛЯ ШКОЛЯРІВ


ВІДКРИТА ЗАЯВА на підтримку позиції Ганни Турчинової та права кожної людини на свободу думки, світогляду та вираження поглядів



Виділення комірок

Перш, ніж застосувати якусь операцію редагування, комірку необхідно виділити. Якщо з кількома комірками потрібно виконати однакові дії, то можна виділити групу суміжних комірок, розташованих у прямокутній області, які ще називають діапазоном комірок і записують координатами (адресами) крайніх комірок (верхньої лівої та нижньої правої), розділених двокрапкою (наприклад, А1:А13, B3:D4). Навколо активних комірок з’являється обрамлення. Виділення діапазону комірок здійснюють одним з наступних прийомів:

· Зробити активною одну з крайніх комірок діапазону і, утримуючи ліву кнопку миші, переміщувати вказівник до тих пір, поки потрібний діапазон не буде виділений. При цьому в рядку Name Box (Имя) буде відображено кількість рядків і стовпців у виділеному діапазоні. У наведеному прикладі 2R x 3C означає 2 Row (рядка) і 3 Column (стовпці).

· Ввести у поле NameBox (Имя) адресу лівої верхньої комірки діапазону, двокрапку та адресу правої нижньої комірки діапазону і натиснути клавішу Enter або кнопку .

· Зробити активною одну з кутових комірок діапазону та, утримуючи натиснутою клавішу Shift, клацнути на кутовій комірці, розташованій по діагоналі від активної.

Якщо необхідно виділити не діапазон, а окремі комірки, розташовані на різних частинах аркуша, необхідно почергово клацати на потрібних комірках, утримуючи натиснутою клавішу Ctrl.

Для виділення рядка необхідно клацнути на його заголовку або зробити активною будь-яку комірку цього рядка і скористатись поєднанням клавіш Shift+Пробіл.

Для виділення декількох суміжних рядків необхідно виділити заголовок першого рядка і, утримуючи натиснутою клавішу Shift, клацнути на заголовку останньогорядка. Якщо ж рядки не є суміжними, потрібно виділити заголовок першого рядка і, утримуючи натиснутою клавішу Ctrl, по черзі клацнути на заголовках всіх потрібних рядків.

Аналогічні правила стосуються виділення стовпців.

Для виділення робочого аркуша потрібно натиснути кнопку, розташовану на перетині рядків і стовпців у лівому верхньому кутку таблиці або використати комбінацію клавіш Ctrl+Shift+Пробіл.

Для виділення кількох робочих аркушів, розташованих поряд (абоне послідовно), необхідно виділити активний, після чого виділити ярлик першого аркуша і, утримуючи натиснутою клавішу Shift (або Ctrl), клацнути на ярлику останнього.




Переглядів: 713

<== попередня сторінка | наступна сторінка ==>
Введення даних у комірки | Маркер автозаповнення

Не знайшли потрібну інформацію? Скористайтесь пошуком google:

  

© studopedia.com.ua При використанні або копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт обов'язкове.


Генерація сторінки за: 0.014 сек.