Студопедия
Новини освіти і науки:
Контакти
 


Тлумачний словник


Маркер автозаповнення

При введенні числових даних у комірку в багатьох випадках зручно користуватись маркером автозаповнення, який дозволяє вводити числа автоматично. Маркер автозаповнення – це невеликий чорний квадратик, розташований у правому нижньому куті виділеної комірки (групи комірок). При наведенні на нього вказівника миші набуває вигляду хрестика.

Якщо ввести у комірку число, клацнути на ній маркером автозаповнення і, утримуючи натиснутою кнопку миші, “розтягнути” рамку комірки на сусідні в будь-якому напрямку, то це число з’явиться у кожній із обрамлених комірок.

За умови, що у рядах даних прослідковується певна закономірність для полегшення введення інформації також використовують маркер автозаповнення. Наприклад, для введення чисел від 1 до 15 у комірки, розташовані послідовно у стовпці (рядку), достатньо ввести у суміжні комірки лише два перших числа (1 і 2), виділити ці комірки, встановити курсор миші у правий нижній кут виділеного діапазону і після того, як він набуде вигляду знаку плюс (+ – маркер автозаповнення), розмістити на ньому курсор миші і, утримуючи ліву кнопку, потягнути його у потрібному напрямку, поки у лічильнику не з’явиться число 15. Оскільки перші два значення йшли з інтервалом 1, програма доповнює послідовність теж з інтервалом 1.

Якщо у перші дві комірки внести числа 1 і 3, за допомогою маркера автозаповнення можна послідовно ввести лише непарні числа.
<== попередня сторінка | наступна сторінка ==>
Виділення комірок | Команди відміни та повернення дії

Не знайшли потрібну інформацію? Скористайтесь пошуком google:

 

© studopedia.com.ua При використанні або копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт обов'язкове.


Генерація сторінки за: 0.001 сек.