Студопедия
Новини освіти і науки:
МАРК РЕГНЕРУС ДОСЛІДЖЕННЯ: Наскільки відрізняються діти, які виросли в одностатевих союзах


РЕЗОЛЮЦІЯ: Громадського обговорення навчальної програми статевого виховання


ЧОМУ ФОНД ОЛЕНИ ПІНЧУК І МОЗ УКРАЇНИ ПРОПАГУЮТЬ "СЕКСУАЛЬНІ УРОКИ"


ЕКЗИСТЕНЦІЙНО-ПСИХОЛОГІЧНІ ОСНОВИ ПОРУШЕННЯ СТАТЕВОЇ ІДЕНТИЧНОСТІ ПІДЛІТКІВ


Батьківський, громадянський рух в Україні закликає МОН зупинити тотальну сексуалізацію дітей і підлітків


Відкрите звернення Міністру освіти й науки України - Гриневич Лілії Михайлівні


Представництво українського жіноцтва в ООН: низький рівень культури спілкування в соціальних мережах


Гендерна антидискримінаційна експертиза може зробити нас моральними рабами


ЛІВИЙ МАРКСИЗМ У НОВИХ ПІДРУЧНИКАХ ДЛЯ ШКОЛЯРІВ


ВІДКРИТА ЗАЯВА на підтримку позиції Ганни Турчинової та права кожної людини на свободу думки, світогляду та вираження поглядів



Аналітико – дослідницький розділ

У другому розділі визначаються проблеми, що існують у діяльності підприємства. Зміст цього розділу співпадає за змістом зі звітом з переддипломної практики. Студент виконує ґрунтовний аналіз діяльності підприємства, звертаючи особливу увагу на дослідження проблеми. Вихідними даними для аналізу є технічна, економічна, фінансова, адміністративна, організаційна та інша документація, що характеризує діяльність підприємства. Розділ має бути максимально насичений фактичною інформацією, яка оформлюється у вигляді таблиць, графіків, діаграм, схем, що відображають відповідні результати діяльності організації за останні 2-3 роки. Дані аналізу підтверджуються реальними даними статистичної та фінансової звітності, які виносяться у додатки, розрахунки показників діяльності підприємства та алгоритм здійснення аналізу студенти виконують у відповідності до підручника [ 31]. Зведена таблиця техніко-економічних показників представлена у додатку С.

Обов’язково подається аналіз галузі, в якій працює підприємство, дається характеристика основних конкурентів, місце підприємства на ринку та аналіз основних показників у динаміці за 2-3 останні роки. В роботі необхідно зробити стратегічний аналіз галузі та діяльності підприємства, визначити ймовірні ризики та здійснити аналіз фінансового стану підприємства. Розділ завершується стислими висновками, в яких визначається місце підприємства на ринку товару, конкурентна позиція, ефективність діяльності та причини, що викликали управлінську проблему. Обсяг другого розділу має становити 30-35% від загального.

Відповідно до теми дипломної роботи студент виконує економіко-математичну частину МКР, якщо вона відноситься до здійснення аналізу і покращує сприйняття основного матеріалу. Виконання економіко-математичної частини проводиться за [5].




Переглядів: 345

<== попередня сторінка | наступна сторінка ==>
Теоретико – методичний розділ | Проектно – рекомендаційний розділ

Не знайшли потрібну інформацію? Скористайтесь пошуком google:

  

© studopedia.com.ua При використанні або копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт обов'язкове.


Генерація сторінки за: 0.002 сек.