МАРК РЕГНЕРУС ДОСЛІДЖЕННЯ: Наскільки відрізняються діти, які виросли в одностатевих союзах
РЕЗОЛЮЦІЯ: Громадського обговорення навчальної програми статевого виховання ЧОМУ ФОНД ОЛЕНИ ПІНЧУК І МОЗ УКРАЇНИ ПРОПАГУЮТЬ "СЕКСУАЛЬНІ УРОКИ" ЕКЗИСТЕНЦІЙНО-ПСИХОЛОГІЧНІ ОСНОВИ ПОРУШЕННЯ СТАТЕВОЇ ІДЕНТИЧНОСТІ ПІДЛІТКІВ Батьківський, громадянський рух в Україні закликає МОН зупинити тотальну сексуалізацію дітей і підлітків Відкрите звернення Міністру освіти й науки України - Гриневич Лілії Михайлівні Представництво українського жіноцтва в ООН: низький рівень культури спілкування в соціальних мережах Гендерна антидискримінаційна експертиза може зробити нас моральними рабами ЛІВИЙ МАРКСИЗМ У НОВИХ ПІДРУЧНИКАХ ДЛЯ ШКОЛЯРІВ ВІДКРИТА ЗАЯВА на підтримку позиції Ганни Турчинової та права кожної людини на свободу думки, світогляду та вираження поглядів
Контакти
Тлумачний словник Авто Автоматизація Архітектура Астрономія Аудит Біологія Будівництво Бухгалтерія Винахідництво Виробництво Військова справа Генетика Географія Геологія Господарство Держава Дім Екологія Економетрика Економіка Електроніка Журналістика та ЗМІ Зв'язок Іноземні мови Інформатика Історія Комп'ютери Креслення Кулінарія Культура Лексикологія Література Логіка Маркетинг Математика Машинобудування Медицина Менеджмент Метали і Зварювання Механіка Мистецтво Музика Населення Освіта Охорона безпеки життя Охорона Праці Педагогіка Політика Право Програмування Промисловість Психологія Радіо Регилия Соціологія Спорт Стандартизація Технології Торгівля Туризм Фізика Фізіологія Філософія Фінанси Хімія Юриспунденкция |
|
|||||||
Хімічні показники, що характеризують перебіг процесуліполізу: підвищення кількості гістаміну; підвищення кількості вільного тирозину; +підвищення кількості вільних жирних кислот; підвищення кількості пепсину
169. Стадія посмертних змін м’язів, на якій вміст молочної кислоти значно збільшується: на стадії автолізу; + на стадії посмертного заклякання; на стадії мікробіологічного псування гідробіонтів; на стадії відділення слизу
170. Визначення терміну «Еубіоз» : це принцип консервування, який передбачає повну інактивацію ферментних систем сировини і знищення мікрофлори; +це принцип консервування, який передбачає утримання і транспортування сировинних організмів у живому вигляді; це технологічний процес консервування, який передбачає обробку гідробіонтів холодом; це технологічний процес консервування, який передбачає застосування хімічних консервантів.
171. Визначення терміна «Абіоз»: це принцип консервування, який передбачає утримання і транспортування сировинних організмів у живому вигляді; це технологічний процес консервування, який передбачає обробку гідробіонтів холодом; +це принцип консервування, який передбачає повну інактивацію ферментних систем сировини і знищення мікрофлори; це технологічний процес консервування, який передбачає обробку гідробіонтів хімічними консервантами.
172. Визначення терміна «Анабіоз»: це принцип консервування, який передбачає повну інактивацію ферментних систем сировини і знищення мікрофлори; +це принцип консервування, під час якого біохімічні та мікробіологічні процеси у сировині значно гальмуються; це – метод консервування, який передбачає використання ацидофільних мікроорганізмів; це – метод консервування, який знижує активність води у сировині.
173. До методів консервування за принципом ценоанобіозу належить: консервування за допомогою бензойної, сорбiнової кислот; пастеризація ; + консервування із застосуванням мікроорганізмів-антагоністів відносно мікроорганізмів гниття; стерилiзацiя .
174. До методів консервування за принципом абіозу належить: консервування за допомогою бензойної, сорбiнової кислот; консервування за допомогою кухоної солі ; консервація із застосуванням мікроорганізмів-антагоністів відносно мікроорганізмів гниття; +стерилiзацiя .
175. Гетерогенні середовища, що охолоджують – це: пара рідкого азоту; +суміш води і льоду; охолоджена вода; охолоджене повітря.
176. Структура білків, що порушується під час денатурації : первинна, вторинна, третинна; четвертинна ; +четвертинна, третинна та вторинна ; четвертинна та третинна .
177. У лаг-фазі розвитку популяції мікроорганізмів: кількість мікробних клітин зменшується, відмирання клітин переважає над поділом ; +мікробні клітини пристосовуються до умов середовища; кількість мікробних клітин в одиниці об'єму максимальна, виникає рівновага між розмноженням і відмиранням клітин; відбувається збільшення кількості мікробних клітин у геометричній прогресії.
178. У лаг-фазі розвитку популяції мікроорганізмів : кількість мікробних клітин зменшується, відмирання клітин переважає над поділом; мікробні клітини пристосовуються до умов середовища; кількість мікробних клітин в одиниці об'єму максимальна, виникає рівновага між розмноженням і відмиранням клітин. +відбувається збільшення кількості мікробних клітин у геометричній прогресії.
179. Компоненти коптильного середовища, які відповідають за смак та аромат копченої рибопродукції: +феноли; альдегіди; спирти; поліциклічні ароматичні вуглеводні.
180. Інтервал температур під час заморожування риби, що має назву «критичний»: +між початковою кріоскопічною і кріогедратною температурами; між 0оС та початковою кріоскопічною температурою; між кріогедратною температурою та мінус 18оС; між початковою кріоскопічною температурою та мінус18оС.
181. Компоненти коптильного середовища, які відповідають за колір копченої рибопродукції: феноли; +альдегіди, кетони; спирти; поліциклічні ароматичні вуглеводні, 182. Компоненти коптильного диму, що не мають шкідливої дії на організм людини: поліциклічні ароматичні вуглеці; формальдегід; метанол; +органічні кислоти.
183. Компоненти коптильного середовища, що не володіють бактерицидними властивостями: феноли; спирти; органічні кислоти; +альдегіди, кетони.
184. Вміст вологи у в'яленої рибопродукції складає: 12…20%; +35…40%; 50…66%; 65…70%.
185. Вміст вологи у сушеній рибопродукції складає: +12…20%; 35…40%; 50…66%; 65…70%.
186. Вміст вологи у провісній рибопродукції складає: 12…20%; 35…40%; +50…66%; 65…70%.
187. Вид води у тканинах рибної сировини, до якої відносять адсорбційно зв'язану воду: механічно зв’язана вода; +фізико-хімічна зв’язана вода; вода змочування; кристалізована вода.
|
||||||||
|