Студопедия
Новини освіти і науки:
МАРК РЕГНЕРУС ДОСЛІДЖЕННЯ: Наскільки відрізняються діти, які виросли в одностатевих союзах


РЕЗОЛЮЦІЯ: Громадського обговорення навчальної програми статевого виховання


ЧОМУ ФОНД ОЛЕНИ ПІНЧУК І МОЗ УКРАЇНИ ПРОПАГУЮТЬ "СЕКСУАЛЬНІ УРОКИ"


ЕКЗИСТЕНЦІЙНО-ПСИХОЛОГІЧНІ ОСНОВИ ПОРУШЕННЯ СТАТЕВОЇ ІДЕНТИЧНОСТІ ПІДЛІТКІВ


Батьківський, громадянський рух в Україні закликає МОН зупинити тотальну сексуалізацію дітей і підлітків


Відкрите звернення Міністру освіти й науки України - Гриневич Лілії Михайлівні


Представництво українського жіноцтва в ООН: низький рівень культури спілкування в соціальних мережах


Гендерна антидискримінаційна експертиза може зробити нас моральними рабами


ЛІВИЙ МАРКСИЗМ У НОВИХ ПІДРУЧНИКАХ ДЛЯ ШКОЛЯРІВ


ВІДКРИТА ЗАЯВА на підтримку позиції Ганни Турчинової та права кожної людини на свободу думки, світогляду та вираження поглядівКонтакти
 


Тлумачний словник


Виконання запиту і його зміна

Створення запиту з фільтра

Запити з параметрами

Запит в Access є об'єктом, що зберігається у файлі бази даних і може багаторазово повторюватися. Якщо потрібно повторити який або запит з іншими значеннями в умовах відбору, його потрібно відкрити в режимі Конструктора, змінити умову й виконати. Щоб не робити багаторазово цих операцій, можна створити запит з параметрами. При виконанні такого запиту видається діалогове вікно Введіть значення параметра, у якому користувач може ввести конкретне значення й потім отримати потрібний результат.

Ще одним способом створення запиту є збереження фільтра у вигляді запиту. Ми говорили, що фільтр використовується при перегляді таблиці для відбору потрібних записів. Якщо ми створили досить складний фільтр і знаємо, що його доведеться використовувати й надалі, можна зберегти його в базі даних у вигляді запиту. Для цього досить нажати кнопку Зберегти як запитна панелі інструментів при відкритому вікні Фільтр.

Щоб подивитися результати запиту, досить відкрити його в режимі Таблиці. Для цього необхідно:

1. У вікні бази даних на панелі об'єктів вибрати ярлик Запити.

2. Виділити потрібний запит у списку запитів і нажати на кнопку Відкрити або двічі клацнути лівою кнопкою миші на потрібному запиті.

Після цього на екрані з'являється таблиця, що містить тільки ті записи, які задовільнюють критеріям відбору, зазначеним у запиті, і ті поля, які зазначені в бланку запиту. Якщо в запиті зазначений порядок сортування записів, вони виводяться на екран у відповідному порядку.

Зовні відображення результатів запиту не відрізняється від відображення таблиці. З нею можна працювати так само, як і з звичайною таблицею, зокрема не тільки переглядати, але й змінювати дані. Зміни зберігаються в записах базової таблиці, на основі якої побудований запит. Якщо запит створений на основі двох і більше пов'язаних таблиць, то не завжди стовпці в запиті можна редагувати. Оскільки ця таблиця є віртуальної, насправді редагування полів запиту означає редагування полів у таблицях, на основі яких будувався запит. Однак таке редагування не завжди можливо, і при спробі змінити значення якогось поля ви можете одержати повідомлення, що дані в запиті не є обновлюваними, або просто звуковий сигнал.

Чи є запит обновлюваним, можна досить легко виявити візуально: при відображенні результатів запиту наприкінці записів повинний бути порожній рядок, що позначений значком зірочки (*) в області виділення запису ліворуч. Тоді в цей рядок можна вводити дані, які створять новий запис. Якщо такий рядок відсутній, додавати записи в запит і змінювати поля запиту не можна.

Будь-який запит має дві властивості: Унікальні значення й Унікальні записи. Властивість Унікальні записивилучає з результуючого набору дубльовані записи, тобто в результат запиту будуть включені записи, які мають унікальні значення хоча б в одному з полів. Властивість Унікальні значення вимагає включення в результуючий набір тільки тих записів, які мають унікальні значення в усіх полях. Значення цих властивостей не можуть одночасно бути рівними Так (Yes), хоча обоє можуть мати значення Ні(No). Значення цих властивостей можуть установлюватися у вікні властивостей запиту. Більшість запитів, властивість Унікальні записияких має значення Так (Yes), можуть використовуватися для відновлення даних. Запити, властивість Унікальні значення яких має значення Так (Yes), не допускають ні відновлення наявних у них записів, ні додавання нових.

Неможливо додавати й змінювати записи в запитах, якщо:

 • дві таблиці запиту пов'язані відношенням "один-до-багатьох" і при цьому в таблиці "один" не задано полів первинного ключа;
 • у запиті використовуються рекурсивні з'єднання; П у запиті застосовуються статистичні функції SQL.

Можливо додати або обновити записи в запитах, якщо:

 • таблиця є єдиною в запиті;
 • таблиці в запиті зв'язані відношенням "один-до-одного";
 • якщо таблиці в запиті зв'язані відношенням "один-до-багатьох", можна змінювати поля тількив таблиці "багато ".

Читайте також:

 1. III. Виконання бюджету
 2. III. Вимоги безпеки під час виконання роботи
 3. III. Вимоги безпеки під час виконання роботи
 4. V. Виконання вправ на застосування узагальнювальних правил.
 5. Аудит витрат на виробництво продукції, виконання робіт, надання послуг
 6. БАЖАННЯ і НАМІРИ - це миттєво виникаючі і досить часто змінюють один одного мотиваційні суб'єктивні стани, що відповідають змінюваних умов виконання дії.
 7. Безпека виконання робіт.
 8. Будівельний генеральний план на стадії виконання окремих видів будівельно-монтажних робіт.
 9. Будівельні роботи. Поняття. Підготовчі роботи. Поняття, особливості виконання.
 10. В залежності від того, хто може вимагати виконання договору,останні поділяються на договори, що укладаються на користь їх учасників, та договори на користь третьої особи.
 11. В «Листах про віротерпимість» він твердить, що держава не повинна втручатися в релігійні переконання своїх громадян, вимагаючи від них лише виконання громадянських обов'язків.
 12. В. Одноразова зміна хазяїна без ендогенної агломерації
Переглядів: 378

<== попередня сторінка | наступна сторінка ==>
Із формули (5.4) випливає, що амплітуда результуючого коливання визначається не тільки амплітудами коливань, що додаються, а й змінюється залежно від різниці їхніх початкових фаз. | Оператори порівняння зі зразком

Не знайшли потрібну інформацію? Скористайтесь пошуком google:

 

© studopedia.com.ua При використанні або копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт обов'язкове.


Генерація сторінки за: 0.004 сек.