Студопедия
Новини освіти і науки:
МАРК РЕГНЕРУС ДОСЛІДЖЕННЯ: Наскільки відрізняються діти, які виросли в одностатевих союзах


РЕЗОЛЮЦІЯ: Громадського обговорення навчальної програми статевого виховання


ЧОМУ ФОНД ОЛЕНИ ПІНЧУК І МОЗ УКРАЇНИ ПРОПАГУЮТЬ "СЕКСУАЛЬНІ УРОКИ"


ЕКЗИСТЕНЦІЙНО-ПСИХОЛОГІЧНІ ОСНОВИ ПОРУШЕННЯ СТАТЕВОЇ ІДЕНТИЧНОСТІ ПІДЛІТКІВ


Батьківський, громадянський рух в Україні закликає МОН зупинити тотальну сексуалізацію дітей і підлітків


Відкрите звернення Міністру освіти й науки України - Гриневич Лілії Михайлівні


Представництво українського жіноцтва в ООН: низький рівень культури спілкування в соціальних мережах


Гендерна антидискримінаційна експертиза може зробити нас моральними рабами


ЛІВИЙ МАРКСИЗМ У НОВИХ ПІДРУЧНИКАХ ДЛЯ ШКОЛЯРІВ


ВІДКРИТА ЗАЯВА на підтримку позиції Ганни Турчинової та права кожної людини на свободу думки, світогляду та вираження поглядів



Контакти
 


Тлумачний словник
Авто
Автоматизація
Архітектура
Астрономія
Аудит
Біологія
Будівництво
Бухгалтерія
Винахідництво
Виробництво
Військова справа
Генетика
Географія
Геологія
Господарство
Держава
Дім
Екологія
Економетрика
Економіка
Електроніка
Журналістика та ЗМІ
Зв'язок
Іноземні мови
Інформатика
Історія
Комп'ютери
Креслення
Кулінарія
Культура
Лексикологія
Література
Логіка
Маркетинг
Математика
Машинобудування
Медицина
Менеджмент
Метали і Зварювання
Механіка
Мистецтво
Музика
Населення
Освіта
Охорона безпеки життя
Охорона Праці
Педагогіка
Політика
Право
Програмування
Промисловість
Психологія
Радіо
Регилия
Соціологія
Спорт
Стандартизація
Технології
Торгівля
Туризм
Фізика
Фізіологія
Філософія
Фінанси
Хімія
Юриспунденкция






Порядок виконання та умови відбування покарання у виді виправних робіт.

Із заробітку засудженого здійснюється відрахування в дохід держави в розмірі, встановленому вироком суду, в межах від п’яти до десяти відсотків.

Виправні роботи можуть бути призначені неповнолітньому в віці від 16 до 18 років за місцем роботи на строк від двох місяців до одного року.

Особам, які стали непрацездатними після постановлення вироку суду, виправні роботи суд може замінити штрафом із розрахунку трьох встановлених законодавством України неоподаткованих мінімумів доходів громадян за один місяць виправних робіт.

Виправні роботи є одним з видів основних покарань, яке обмежує право засудженого на зміну місця роботи, просування по службі, позбавляє частини заробітної плати.

Засуджений відбуває дане покарання тільки за місцем роботи, що має за мету його виправлення в звичайних для нього умовах праці та запобігання вчинення нового злочину.

Покарання у виді виправних робіт як міра кримінального покарання виконується згідно з вироком суду, що набрав законної сили, за місцем роботи засудженого відповідно до статті 57 Кримінального кодексу України або на підставі постанови суду з урахуванням особливостей, передбачених законодавством України про адміністративні правопорушення, за місцем роботи засудженого відповідно до статті 322 Кодексу України про адміністративні правопорушення .

Порядок виконання покарання у виді громадських робіт передбачений ст.. ст. 41-46 Кримінально-виконавчого кодексу України (вступив у дію з 01.01.2004 року) та Наказом ДДУ ПВП № 270\1560.

Контроль за виконанням покарання у виді виправних робіт покладається на інспекцію, а проведення індивідуально-профілактичної роботи за місцем проживання засудженого з метою його виправлення та недопущення скоєння ним нового злочину та інших правопорушень - на відповідні органи внутрішніх.

Органи інспекції для виконання покладених на них функцій використовують гербову печатку та штамп.

Особи, які відбувають покарання у виді виправних робіт, виконують обов'язки та користуються правами, установленими законодавством України, з обмеженнями, передбаченими для засуджених до виправних робіт чинним законодавством та вироком суду.

Покарання у виді виправних робіт відбувається засудженим на підприємстві, в установі, організації (далі - підприємство) незалежно від форми власності за місцем роботи засудженого.

Особи, засуджені до виправних робіт, залишаються працювати на тому підприємстві, на якому вони працювали до засудження (на тій самій посаді чи роботі) . Переведення вказаних осіб на іншу посаду чи роботу здійснюється на підставах, передбачених законодавством про працю, за винятком обмежень, установлених вироком суду та КВК.

Основними засобами виправлення і перевиховання особи, засудженої до виправних робіт, є суспільно корисна праця, виховна робота, виконання порядку відбування покарання, загальноосвітнє та професійно-технічне навчання. Щодо неповнолітніх забезпечується належний нагляд за їх поведінкою, трудовою дисципліною та одержання ними виробничої кваліфікації.

Особі, засудженій до покарання у виді виправних робіт, надається щорічна чергова відпустка, час якої не зараховується до строку відбування покарання.

Порядок прийняття до виконання вироків суду стосовно засуджених до покарань у виді виправних робіт та їх облік:

Вироки суду стосовно засуджених до виправних робіт приводяться до виконання не пізніше десятиденного строку з дня набрання вироком законної сили або звернення його до виконання.

Документом, що підтверджує наявність підстав для притягнення засудженого до відбування виправних робіт,є копія вироку (постанови, ухвали) суду з довідкою про набрання ним законної сили (завірені підписом судді та печаткою.

У необхідних випадках до копії вироку суду додаються:

При зміні вироку - копія постанови (ухвали) суду.

При заміні обмеження волі або позбавлення волі виправними роботами на підставі статті 82 Кримінального кодексу України - копія ухвали суду.

При застосуванні акта про помилування у разі заміни покарання або його невідбутої частини виправними роботами на підставі статті 85 Кримінального кодексу України копія розпорядження Управління з питань помилування Адміністрації Президента України про виконання Указу Президента України про помилування.

При заміні покарання або його невідбутої частини виправними роботами в зв'язку з законом про амністію на підставі частини третьої статті 86 Кримінального кодексу України - копія постанови суду.


Читайте також:

  1. III. Виконання бюджету
  2. III. Вимоги безпеки під час виконання роботи
  3. III. Вимоги безпеки під час виконання роботи
  4. The peace – порядок
  5. V. Виконання вправ на застосування узагальнювальних правил.
  6. А.1. Порядок Magnoliales - магнолієцвіті
  7. Амністія являє собою повне або часткове звільнення від кримінальної відповідальності і покарання певної категорії осіб, винних у вчиненні злочину.
  8. Аналогія як умовивід
  9. Антидоти і порядок їхнього використання. Само і взаємодопомога при ураженні ОР.
  10. Атестація аудиторів та порядок скасування атестата
  11. Аудит витрат на виробництво продукції, виконання робіт, надання послуг
  12. БАЖАННЯ і НАМІРИ - це миттєво виникаючі і досить часто змінюють один одного мотиваційні суб'єктивні стани, що відповідають змінюваних умов виконання дії.




Переглядів: 649

<== попередня сторінка | наступна сторінка ==>
Із суми заробітку засудженого до виправних робіт провадиться відрахування в доход держави в розмірі , встановленому вироком суду, в межах від десяти до двадцяти відсотків. | Висновок.

Не знайшли потрібну інформацію? Скористайтесь пошуком google:

 

© studopedia.com.ua При використанні або копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт обов'язкове.


Генерація сторінки за: 0.004 сек.