Студопедия
Новини освіти і науки:
МАРК РЕГНЕРУС ДОСЛІДЖЕННЯ: Наскільки відрізняються діти, які виросли в одностатевих союзах


РЕЗОЛЮЦІЯ: Громадського обговорення навчальної програми статевого виховання


ЧОМУ ФОНД ОЛЕНИ ПІНЧУК І МОЗ УКРАЇНИ ПРОПАГУЮТЬ "СЕКСУАЛЬНІ УРОКИ"


ЕКЗИСТЕНЦІЙНО-ПСИХОЛОГІЧНІ ОСНОВИ ПОРУШЕННЯ СТАТЕВОЇ ІДЕНТИЧНОСТІ ПІДЛІТКІВ


Батьківський, громадянський рух в Україні закликає МОН зупинити тотальну сексуалізацію дітей і підлітків


Відкрите звернення Міністру освіти й науки України - Гриневич Лілії Михайлівні


Представництво українського жіноцтва в ООН: низький рівень культури спілкування в соціальних мережах


Гендерна антидискримінаційна експертиза може зробити нас моральними рабами


ЛІВИЙ МАРКСИЗМ У НОВИХ ПІДРУЧНИКАХ ДЛЯ ШКОЛЯРІВ


ВІДКРИТА ЗАЯВА на підтримку позиції Ганни Турчинової та права кожної людини на свободу думки, світогляду та вираження поглядів



МRР/ЕRР-системи

Корпоративна інформаційна система підприємства (КІС) будується як певна сукупність методів і рішень для створення інформаційного простору управління і забезпечення діяльності компанії.

На сьогоднішній день для КІС не існує спеціальних стандартів і не склалося чітке, як формула, визначення. Найбільш близька КІС методологія ERP, концепція, яка зведена в ранг управлінських стандартів. Продовжуючи і розвиваючи методологію своїх попередників –MRP/MRP II, ERP, сформувалась на Заході у процесі природної конкурентної боротьби за споживача і носить скоріш за все рекомендований, а не обов’язковий характер, як, скажемо, відбувалось у випадку з Держстандартами, ініційованими зі сторони держави у часи планової економіки.

Можна сказати, що своєчасна корпоративна інформаційна система –це комплекс засобів, які використовуються для управління організацією (підприємством), який включає в себе деяке загальне для всіх ядро як принцип управління і визначений унікальний набір функцій управління. Вона може бути реалізована на існуючому інтегрованому програмно-апаратному комплексі, так і створена “з нуля” за допомогою єдиного рішення, що погоджує всі процеси підприємства. При цьому бажано, щоб система максимально оптимізувала бізнес-процеси, які склалися на підприємстві, методи і структуру управління. Склад КІС визначається масштабами підприємства, об’ємом і характеристиками виконуваних робіт. Чим більше їх і чим вони складніші, тим актуальніше застосування великих систем управління. Своєчасна КІС підприємства повинна задовольняти ряд потреб: наявність СУБД, безпека, контроль і розмежовування доступу, модульний принцип побудови з оперативно-модульних блоків, підтримка прийнятих стандартів і русифікований ергономічний інтерфейс. Для кращої наочності представимо КІС у вигляді наступної схеми (мал. 1).




Переглядів: 538

<== попередня сторінка | наступна сторінка ==>
 | Характеристика ERP-систем

Не знайшли потрібну інформацію? Скористайтесь пошуком google:

  

© studopedia.com.ua При використанні або копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт обов'язкове.


Генерація сторінки за: 0.033 сек.