Студопедия
Новини освіти і науки:
МАРК РЕГНЕРУС ДОСЛІДЖЕННЯ: Наскільки відрізняються діти, які виросли в одностатевих союзах


РЕЗОЛЮЦІЯ: Громадського обговорення навчальної програми статевого виховання


ЧОМУ ФОНД ОЛЕНИ ПІНЧУК І МОЗ УКРАЇНИ ПРОПАГУЮТЬ "СЕКСУАЛЬНІ УРОКИ"


ЕКЗИСТЕНЦІЙНО-ПСИХОЛОГІЧНІ ОСНОВИ ПОРУШЕННЯ СТАТЕВОЇ ІДЕНТИЧНОСТІ ПІДЛІТКІВ


Батьківський, громадянський рух в Україні закликає МОН зупинити тотальну сексуалізацію дітей і підлітків


Відкрите звернення Міністру освіти й науки України - Гриневич Лілії Михайлівні


Представництво українського жіноцтва в ООН: низький рівень культури спілкування в соціальних мережах


Гендерна антидискримінаційна експертиза може зробити нас моральними рабами


ЛІВИЙ МАРКСИЗМ У НОВИХ ПІДРУЧНИКАХ ДЛЯ ШКОЛЯРІВ


ВІДКРИТА ЗАЯВА на підтримку позиції Ганни Турчинової та права кожної людини на свободу думки, світогляду та вираження поглядів



Контакти
 


Тлумачний словник
Авто
Автоматизація
Архітектура
Астрономія
Аудит
Біологія
Будівництво
Бухгалтерія
Винахідництво
Виробництво
Військова справа
Генетика
Географія
Геологія
Господарство
Держава
Дім
Екологія
Економетрика
Економіка
Електроніка
Журналістика та ЗМІ
Зв'язок
Іноземні мови
Інформатика
Історія
Комп'ютери
Креслення
Кулінарія
Культура
Лексикологія
Література
Логіка
Маркетинг
Математика
Машинобудування
Медицина
Менеджмент
Метали і Зварювання
Механіка
Мистецтво
Музика
Населення
Освіта
Охорона безпеки життя
Охорона Праці
Педагогіка
Політика
Право
Програмування
Промисловість
Психологія
Радіо
Регилия
Соціологія
Спорт
Стандартизація
Технології
Торгівля
Туризм
Фізика
Фізіологія
Філософія
Фінанси
Хімія
Юриспунденкция






U-matic

VERA (BBC)

VERA(Vision electronic recording apparatus) – один з перших аналогових формат відеозапису був розроблений в 1952 BBC під керівництвом проекту д-р Пітера Аксона.

Для запису високих частот, стрічка повинна рухатися швидко по відношенню до запису або відтворюючої головки. Частоти, використовуваних відеосигналів настільки високі, що бобін прокручує до декількох метрів в секунду (десятки метрів в секунду), що на порядок швидше, ніж професійні аналогові записи стрічки в аудіо. BBC вирішили проблему за допомогою 52-см (20 дюймів) бобіна магнітної стрічки, які пройшли статичне главами зі швидкістю 5,08 метра в секунду (16,7 м / с).

VERA здатна записувати за 15 хвилин (наприклад, 4572 метрів) , 405-х рядкове чорно-біле відео на кожен барабан, і картина як правило коливється, тому що синхронізуючі імпульси які забезпечують стабільність зображення були записані недуже точно.

Для того, щоб працювати з 625-лінйною PAL або SECAM колірною передачею мало імовірно, що VERA потребувала б навіть швидшу, можливо неможливу, швидкісь перемотування касети (відео пльонки).

Розробка почалася в 1952 році, але VERA не вдосконалювалась до 1958 року, до цього моменту вона вже була надані застарілими відео Ampex система запису Квадруплекс. Раніше це 5-см (2,0 дюйма) широкий стрічок працює на швидкості 38 см (15 дюймів) в секунду. Швидке стрічки на голові швидкості було досягнуто за рахунок спінінг глав швидко по барабану: система, яка використовується, з варіаціями, у всіх системах відеокасету з тих пір, як і DAT.

BBC злам ВІРА і швидко прийнята система Ampex. Було висловлено припущення, що ВПС тільки продовжувала розвиватися ВІРА як інструмент торгу, тому було б бути запропоновані деякі з перших машин Ampex проводиться в невстановленому обмін на відмову від подальшої роботи над потенційним противником.

Тільки записи ВІРА, що вижити у фільмі telerecordings вихідної демонстрації.

U-matic - формат похило-рядкового аналогової магнітної відеозапису від компанії Sony, анонсований у жовтні 1969 року і надійшов на ринок у вересні 1971. Це перший касетний формат, що використовує відеокасету, з магнітною стрічкою ширини 3 / 4 дюйма. Свою назву формат отримав через кінематику механізму, в якому магнітна стрічка робить Ω-подібну петлю, схожу на латинську «U». У професійних колах формат U-matic відомий також, як "три чверті". У спадщину від котушкових форматів формату U-matic дісталося зустрічне обертання рулонів відеокасети, один з яких намотував магнітну стрічку робочим шаром всередину, а інший - назовні. Відеомагнітофони формату U-matic записували відеосигнал, двоканальний звук і не передбачали можливість запису тимчасового коду, за винятком декількох моделей. Відеокасети були двох розмірів: з запасом плівки на 20 хвилин і на 90. Великі касети могли використовуватися тільки в стаціонарних відеомагнітофонах, а маленькі за рахунок подібної геометрії стрічкопротяжного механізму і в студійних (з механічним адаптером), і в портативних апаратах, спеціально створених для тележурналістики.

Формат U-matic, поряд з "дюймовим" форматом "C", зробив можливими телерепортажі з місця подій із застосуванням переносних відеокамер. Характеристики відеозапису і роздільна здатність (280 твл) формату U-matic були практично аналогічні формату VHS, тому у професійній тележурналістиці на зміну йому прийшов аналоговий компонентний формат Betacam, а потім Betacam SP, що володіли значно більшою відносною швидкістю головка / стрічка і, як наслідок більш високою якістю зображення. Для підтримки формату U-matic фірма Sony розробила варіант U-matic SP, в якому останні дві букви позначали те ж, що і у формату Betacam SP - superior performance (дослівно - "чудова продуктивність"). Замість звичайної магнітної стрічки обидва формати використовували металлопорошкову, що забезпечує велику щільність запису. U-matic SP забезпечував горизонтальну роздільну здатність 330 твл. і був порівнянний за якістю з Betacam. Однак, компактність останнього була вкрай важлива в тележурналістиці. Це і вирішило долю U-matic.

Відеомагнітофони формату U-matic використовувалися крім тележурналістики в промисловій відеозапису. Крім того, такі апарати використовувалися для цифрового запису звуку. Так, адаптер Sony PCM-1600, використовував відеомагнітофон U-matic як носій інформації. Крім того, західними кіностудіями цей формат використовувався для зберігання щоденних записів відеоконтролю відзнятого кінознімальним апаратом матеріалу, і деякі початкові незмонтовані кінофільми збереглися саме на таких відеокасетах.

Технічні характеристики

Застосовувалася магнітна 3/4-дюймовую (19.01 мм) відеострічки, на робочому шарі використовується кобальтірованний оксид заліза. Застосовується три діапазони: U-matic-L (вузький діапазон), U-matic-H (широкий діапазон), U-matic-SP (найширший діапазон). Запис ведеться за допомогою 2-х обертових головок. Ширина доріжок похилих - 85 мкм, кут нахилу - 4,97 градусів.

 




Переглядів: 530

<== попередня сторінка | наступна сторінка ==>
Кодеки з втратами | Betamax (Sony)

Не знайшли потрібну інформацію? Скористайтесь пошуком google:

 

© studopedia.com.ua При використанні або копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт обов'язкове.


Генерація сторінки за: 0.004 сек.