МАРК РЕГНЕРУС ДОСЛІДЖЕННЯ: Наскільки відрізняються діти, які виросли в одностатевих союзах
РЕЗОЛЮЦІЯ: Громадського обговорення навчальної програми статевого виховання ЧОМУ ФОНД ОЛЕНИ ПІНЧУК І МОЗ УКРАЇНИ ПРОПАГУЮТЬ "СЕКСУАЛЬНІ УРОКИ" ЕКЗИСТЕНЦІЙНО-ПСИХОЛОГІЧНІ ОСНОВИ ПОРУШЕННЯ СТАТЕВОЇ ІДЕНТИЧНОСТІ ПІДЛІТКІВ Батьківський, громадянський рух в Україні закликає МОН зупинити тотальну сексуалізацію дітей і підлітків Відкрите звернення Міністру освіти й науки України - Гриневич Лілії Михайлівні Представництво українського жіноцтва в ООН: низький рівень культури спілкування в соціальних мережах Гендерна антидискримінаційна експертиза може зробити нас моральними рабами ЛІВИЙ МАРКСИЗМ У НОВИХ ПІДРУЧНИКАХ ДЛЯ ШКОЛЯРІВ ВІДКРИТА ЗАЯВА на підтримку позиції Ганни Турчинової та права кожної людини на свободу думки, світогляду та вираження поглядів
Контакти
Тлумачний словник Авто Автоматизація Архітектура Астрономія Аудит Біологія Будівництво Бухгалтерія Винахідництво Виробництво Військова справа Генетика Географія Геологія Господарство Держава Дім Екологія Економетрика Економіка Електроніка Журналістика та ЗМІ Зв'язок Іноземні мови Інформатика Історія Комп'ютери Креслення Кулінарія Культура Лексикологія Література Логіка Маркетинг Математика Машинобудування Медицина Менеджмент Метали і Зварювання Механіка Мистецтво Музика Населення Освіта Охорона безпеки життя Охорона Праці Педагогіка Політика Право Програмування Промисловість Психологія Радіо Регилия Соціологія Спорт Стандартизація Технології Торгівля Туризм Фізика Фізіологія Філософія Фінанси Хімія Юриспунденкция |
|
|||||||
Додати блоки в списокУ списку зовнішні посилання відзначаються приміткою Вн-посилання: оброблена . Крім того, блоки з зовнішньої залежністю (блоки у зовнішніх посиланнях) відзначаються приміткою "Вн-зав: Посилання" , де "посилання" - ім'я креслення зовнішнього посилання. У списку використовуються наступні позначення: · Власні блоки: блоки, створені користувачем. · Зовнішні посилання: зовнішні посилання на інші креслення. · Зовсім блоки: блоки, вставлені в креслення зовнішніх посилань. · Блоки без імені : неіменовані блоки.
Вставка блоків та файлів в креслення Вставка блоків При вставці блоку створюється входження блоку. Користувач вказує точку вставки, масштабні коефіцієнти і кут повороту. Масштабування входжень блоків Можна задати масштаб входження блоку, призначивши різні масштабні коефіцієнти по осях X, Y, і Z .
Блок, в якому використовуються одиниці виміру інші, ніж задані для креслення, автоматично масштабується з урахуванням коефіцієнта, рівного відношенню між двома одиницями. Редагування власних властивостей і значень атрибутів При вставці входження блоку, що включає в себе редаговані користувальницькі властивості або атрибути, можна змінювати значення цих користувальницьких властивостей і атрибутів на палітрі властивостей під час вставки блоку. Користувацькі властивості і атрибути блоку можна редагувати в палітрі "Властивості" після вказівки блоку одним з нижчеперелічених способів. · У діалоговому вікні Вставка після натискання OK. · Шляхом введення команди -ВСТАВИТИ після введення імені блоку. · Натисканням на інструмент роботи з блоком в інструментальній палітрі. Вставка файлу креслення в якості блоку При вставці в креслення іншого креслення його дані копіюються в таблицю блоків поточного креслення як визначення блоку. Наступні входження використовують створене опис, але для них задаються свої точки вставки, масштабні коефіцієнти і кути повороту, як це показано на наступному кресленні.
У цільовому кресленні (том, в який виконується вставка) зовнішні посилання і растрові зображення, що містяться у вставляється кресленні, можуть відображатися некоректно.Цього можна уникнути, попередньо вставивши такі зовнішні посилання і зображення в цільовій креслення. Вставка блоків з інструментальних палітр Можна вставляти блоки з інструментальних палітр перетягуванням інструменту роботи з блоком в креслення або натисканням на інструмент роботи з блоком і наступним позначенням точки вставки. Можна вибрати режим, в якому при натисканні мишею для розміщення блоку відображається запит на введення кута повороту (починаючи з 0). У цьому режимі кут повороту, вибраний у діалоговому вікні "Властивості інструменту", ігнорується при створенні об'єкта в кресленні. Запит на введення кута повороту не відображається при перетягуванні блоку або зовнішнього посилання, а також у разі введення "повернути" в командному рядку при виконанні первісної команди вставки. Блоки, які користувач перетягує мишею з палітри в область малювання, можна масштабувати і повертати після того, як вони стануть об'єктами креслення. При перетягуванні блоків можна використовувати об'єктну прив'язку; крокова прив'язка при цьому пригнічується. При перетягуванні блоку з інструментальної палітри в креслення він автоматично масштабується відповідно до співвідношення заданих одиниць блоку і одиниць поточного креслення. Наприклад, якщо для вимірювання одиниць даного креслення використовуються метри, а для вимірювання одиниць блоку сантиметри, коефіцієнт перерахунку становить 1 до 100. Відповідно, при перетягуванні блоку в креслення його розміри змінюються в пропорції 1:100. Примітка У діалоговому вікні "Налаштування" на вкладці "Користувацькі" знаходяться розкриваються списки "Одиниці вихідного креслення" і "Одиниці цільового креслення". Обрані в них одиниці використовуються в тому випадку, коли одиниці вставки не задані у вихідному блоці або цільовому кресленні. Вставка блоків з бібліотек блоків У поточне креслення можна вставляти один або кілька блоків з інших файлів креслень. Цей метод використовується при вставці блоків з бібліотек блоків. Креслення бібліотеки блоків містить описи блоків для подібних компонентів. Такі описи блоків для зручності зберігаються в одному файлі креслення.
Вставка блоків за допомогою Центру управління AutoCAD Вставка блоків з поточного та інших креслень виконується за допомогою Центру керування. Швидке копіювання блоків здійснюється простим перетягуванням імен блоків.Подвійним клацанням миші на імені потрібного блоку можна задати положення, кут повороту і масштабні коефіцієнти блоку. Процедури Для вставки блоку, описаного в поточному кресленні 1. Виберіть вкладку "Головна" панель "Блок" "Вставити" . 2. У діалоговому вікні "Вставка" в полі "Ім'я" виберіть ім'я в списку визначень блоків. 3. Якщо необхідно задати точку вставки, масштабні коефіцієнти і кут повороту безпосередньо при вставці, встановити опцію "Вказати на екрані" для кожного параметра. В іншому випадку, ввести значення в групах опцій "Точка вставки", "Масштаб" і "Кут повороту". 4. Якщо замість цілого блоку необхідно вставити його окремі об'єкти, то встановити прапорець "Розчленувати". 5. Натисніть "ОК". Для вставки файлу креслення в якості блоку шляхом його перетягування 1. Перетягнути значок файлу креслення в графічну область з Провідника Windows або будь-якого іншого вікна з вмістом небудь папки. При відпуску кнопки миші видається запит про точку вставки блоку. 2. Задати точку вставки, масштаб і кут повороту. Для вставки блоку за допомогою Центру управління 1. Якщо Центр управління ще не відкритий, відкрийте меню "Інструменти" "Палітри" "Центр проектування" . 2. Виконати одну з наступних дій для отримання списку елементів, які потрібно вставити: · На панелі вікна Центру управління натиснути кнопку "Область структури". Натиснути на позначенні папки, що містить креслення, який потрібно вставити. · Натиснути на значку потрібного файлу креслення в області структури. 3. Виконати одну з наступних дій для виконання вставки: · Перетягнути значок файлу креслення або блоку в графічну область поточного креслення. Цей метод зручний для швидкого виконання вставки; точне положення і кут повороту блоку визначається пізніше. · Двічі натиснути на значку файлу креслення або блоку, який потрібно вставити в поточне креслення. У цьому випадку значення координат точки вставки, масштабу і кута повороту задаються безпосередньо перед вставкою блоку. Цей метод можна використовувати для оновлення входжень блоків в поточному кресленні з вихідного файлу. Зміна властивостей блоку при його вставці 1. Виберіть вкладку "Вид" панель "Палітри" "Властивості". 2. Виберіть вкладку "Головна" панель "Блок" "Вставити" . 3. У діалоговому вікні "Вставка" в полі "Ім'я" виберіть ім'я в списку визначень блоків. 4. Натисніть "Вказати на екрані" для використання пристрою вказівки для завдання одного з або ряду наступних параметрів: · "Точка вставки"; · "Масштаб"; · "Кут повороту". 5. Натисніть "ОК". 6. На палітрі властивостей внесіть зміни в властивості блоку (або динамічного блоку). ДРУК Вивід креслення на плоттер, принтер або у файл. Читайте також:
|
||||||||
|