МАРК РЕГНЕРУС ДОСЛІДЖЕННЯ: Наскільки відрізняються діти, які виросли в одностатевих союзах
РЕЗОЛЮЦІЯ: Громадського обговорення навчальної програми статевого виховання ЧОМУ ФОНД ОЛЕНИ ПІНЧУК І МОЗ УКРАЇНИ ПРОПАГУЮТЬ "СЕКСУАЛЬНІ УРОКИ" ЕКЗИСТЕНЦІЙНО-ПСИХОЛОГІЧНІ ОСНОВИ ПОРУШЕННЯ СТАТЕВОЇ ІДЕНТИЧНОСТІ ПІДЛІТКІВ Батьківський, громадянський рух в Україні закликає МОН зупинити тотальну сексуалізацію дітей і підлітків Відкрите звернення Міністру освіти й науки України - Гриневич Лілії Михайлівні Представництво українського жіноцтва в ООН: низький рівень культури спілкування в соціальних мережах Гендерна антидискримінаційна експертиза може зробити нас моральними рабами ЛІВИЙ МАРКСИЗМ У НОВИХ ПІДРУЧНИКАХ ДЛЯ ШКОЛЯРІВ ВІДКРИТА ЗАЯВА на підтримку позиції Ганни Турчинової та права кожної людини на свободу думки, світогляду та вираження поглядів
Контакти
Тлумачний словник Авто Автоматизація Архітектура Астрономія Аудит Біологія Будівництво Бухгалтерія Винахідництво Виробництво Військова справа Генетика Географія Геологія Господарство Держава Дім Екологія Економетрика Економіка Електроніка Журналістика та ЗМІ Зв'язок Іноземні мови Інформатика Історія Комп'ютери Креслення Кулінарія Культура Лексикологія Література Логіка Маркетинг Математика Машинобудування Медицина Менеджмент Метали і Зварювання Механіка Мистецтво Музика Населення Освіта Охорона безпеки життя Охорона Праці Педагогіка Політика Право Програмування Промисловість Психологія Радіо Регилия Соціологія Спорт Стандартизація Технології Торгівля Туризм Фізика Фізіологія Філософія Фінанси Хімія Юриспунденкция |
|
|||||||
Напівповоротної і поворотної дії.Класифікація навантажувально-розвантажувальних машин. Лекція № 17 Контрольні питання
1. Як поділяють пневмотранспорті установки за принципом дії? 2. Навіщо призначені пневмотранспортні установки нагнітаючої дії? 3. Який максимальний перепад тиску у пневмотранспортних установках нагнітаючої дії? 5. Який максимальний перепад тиску у пневмотранспортних установках всмоктуючої дії? 5. Для чого призначені автоцементовози?
Література: [2] 188 -190
Тема:Навантажувально-розвавантажувальні машини безперервної та періодичної дії. Призначення, конструкція та галузь застосування.
План у лекції:
1 Класифікація навантажувально-розвантажувальних машин. 2 Призначення та основи конструкції навантажувачів фронтальної дії, напівповоротної і поворотної дії. 3. Призначення та основи конструкції перекидних навантажувачів. 4 Призначення та основи конструкції автонавантажувачів. 5 Експлуатація навантажувально-розвантажувальних машин.
Вантажно-розвантажувальні машини використовуються для навантаження сипучих і штучних вантажів у транспортні засоби і для розвантаження. За рахунок підвищення продуктивності в 10—50 разів від важкої ручної праці вивільняється значне число робітників, знижуються простої транспортних засобів. За принципом дії їх поділяють на машини беззупинної і періодичної дії. 2 Призначення та основи конструкції навантажувачів фронтальної дії, Самохідні навантажувачі служать для навантаження в транспортні засоби (автомобілі, платформи, причепи) сипучих, дрібнокускових, штучних і довгомірних вантажів; для розвантаження вантажів із транспортних засобів, для штабелювання на будівельних площадках і складах. Навантажувачі випускаються періодичної і безупинної дії на гусеничному і колісному ходу. Навантажувачі періодичної дії (універсальні одноковшеві) служать для навантаження і розвантаження, переміщення (до 100 м.), штабелювання сипучих, мілкокускових і штучних вантажів; можуть розробляти незлежалі ґрунти I—II категорій; мають змінне устаткування-ковші для сипучих вантажів і захвати, гаки, підхвати - для штучних. Найбільше застосування мають навантажувачі з переднім розвантаженням (фронтальні) і перекидні (із заднім розвантаженням), менш поширені - напівповоротні і повноповоротні. Фронтальний навантажувач з переднім розвантаженням (рис. 78, а) може бути на пневмоколісному чи гусеничному ході. Ківш 1 наповняються, занурюючись у матеріал за рахунок зусилля, що штовхає, ходової частини, повороту у вертикальній площині (для запобігання висипання) гідроциліндрами 3 і підємною системою. Потім виконується підйом ковша зі стрілою 2 гідроциліндрами рами 4 і рух навантажувача заднім ходом, а іноді і розворот для розвантаження матеріалу в транспорт. При вивантаженні ковш перекидається вперед гідроциліндрами 3. Рис. 78 – Одноковшові навантажувачі а - фронтальний, б – напівповоротний, в – перекидний. Ківш 3 напівповоротного навантажувача (рис.78,б) наповняються, як зазначено вище, потім гідроциліндром 1 повертається і разом зі стрілою 4 піднімається гідроциліндром 2. Платформа 5 з робочим устаткуванням повертається на розвантаження гідроциліндрами і ланцюгом, розташованими усередині рами машини 6. Час циклу роботи скорочується за рахунок зменшення маневрування.
|
||||||||
|