Студопедия
Новини освіти і науки:
МАРК РЕГНЕРУС ДОСЛІДЖЕННЯ: Наскільки відрізняються діти, які виросли в одностатевих союзах


РЕЗОЛЮЦІЯ: Громадського обговорення навчальної програми статевого виховання


ЧОМУ ФОНД ОЛЕНИ ПІНЧУК І МОЗ УКРАЇНИ ПРОПАГУЮТЬ "СЕКСУАЛЬНІ УРОКИ"


ЕКЗИСТЕНЦІЙНО-ПСИХОЛОГІЧНІ ОСНОВИ ПОРУШЕННЯ СТАТЕВОЇ ІДЕНТИЧНОСТІ ПІДЛІТКІВ


Батьківський, громадянський рух в Україні закликає МОН зупинити тотальну сексуалізацію дітей і підлітків


Відкрите звернення Міністру освіти й науки України - Гриневич Лілії Михайлівні


Представництво українського жіноцтва в ООН: низький рівень культури спілкування в соціальних мережах


Гендерна антидискримінаційна експертиза може зробити нас моральними рабами


ЛІВИЙ МАРКСИЗМ У НОВИХ ПІДРУЧНИКАХ ДЛЯ ШКОЛЯРІВ


ВІДКРИТА ЗАЯВА на підтримку позиції Ганни Турчинової та права кожної людини на свободу думки, світогляду та вираження поглядів



Зима 2006 р.

Зима — весна 2005 р.

• Початок конфронтації між різнорідними політич­ними групами, що сприяли перемозі В. Ющенка на виборах; Президентові доводиться лавірувати між трьома центрами — урядом (Юлія Тимошенко), секретаріатом (Олександр Зінченко) і Радою національної безпеки і оборони (Петро Порошенко).

• Для зміцнення своєї влади в регіонах В. Ющенко повністю замінює глав облдержадміністрацій на своїх прихильників.

• Уряд декларує початок кампанії зі скасуван­ня приватизаційних рішень колишньої влади, що призводить до неприязні по відношенню до Президента і його команди у східних районах країни.

• На міжнародній арені В. Ющенко отримує дружній прийом на Заході, Україну запрошують до НАТО, Євросоюз і ВТО, обіцяють визнати її країною з рин­ковою економікою.

• На противагу СНД і Росії на пострадянському про­сторі відроджується ГУАМ (Грузія — Україна — Азербайджан — Молдавія), створюється так звана Співдружність демократичного вибору, загострю­ються відносини з Росією.

Літо 2005 р.

• Віктор Ющенко врегульовує конфлікти між союз­никами «Помаранчевої революції» і втручається в економічні рішення уряду Ю. Тимошенко.

• Заявлена масштабна реприватизаційна кампанія обертається відміною результатів лише привати­заційного конкурсу «Криворіжсталі».

• Україна не вживає заходів щодо звільнення від енергозалежності від Росії. Нові зовнішньо­політичні союзники самі є споживачами енерго­ресурсів, а тому не готові поставляти Україні наф­ту і газ. Розгорається конфлікт з російським « Газ­промом», керівництво якого звинувачує Україну в розкраданні російського газу з.підземних газо­сховищ на українській території. «Газпром» по­переджає про різке підвищення цін на газ.

Осінь 2005 р.

• В. Ющенко відправляє у відставку уряд Ю. Тимо­шенко. Лідерка БЮТ йде в опозицію Президен­тові.

' Для того щоб забезпечити затвердження канди­датури Ю. Єханурова на посаду прем'єр-міністра, В. Ющенку доводиться укласти угоду з лідером Партії регіонів В. Януковичем.

• Переговори з «Газпромом» заходять у глухий кут. Україна не в змозі платити за пред'явленими ра­хунками, а Росія відмовляється продовжувати «субсидувати українську економіку». У новий рік Україна входить, не підписавши контрактів на за­купівлю російського газу.

Новий рік починається з міжнародного сканда­лу — Росія звинувачує Україну в несанкціонованому відборі російського газу з транзитних газопроводів. Досягнута угода щодо газу призводить до сканда­лу всередині країни. Давні супротивники і колишні союзники В. Ющенка, об'єднавшись у Верховній Раді, вимагають відставки уряду, але Ющенко не піддається тиску.




Переглядів: 555

<== попередня сторінка | наступна сторінка ==>
Православна церква | Весна 2006 р.

Не знайшли потрібну інформацію? Скористайтесь пошуком google:

  

© studopedia.com.ua При використанні або копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт обов'язкове.


Генерація сторінки за: 0.012 сек.