Студопедия
Новини освіти і науки:
МАРК РЕГНЕРУС ДОСЛІДЖЕННЯ: Наскільки відрізняються діти, які виросли в одностатевих союзах


РЕЗОЛЮЦІЯ: Громадського обговорення навчальної програми статевого виховання


ЧОМУ ФОНД ОЛЕНИ ПІНЧУК І МОЗ УКРАЇНИ ПРОПАГУЮТЬ "СЕКСУАЛЬНІ УРОКИ"


ЕКЗИСТЕНЦІЙНО-ПСИХОЛОГІЧНІ ОСНОВИ ПОРУШЕННЯ СТАТЕВОЇ ІДЕНТИЧНОСТІ ПІДЛІТКІВ


Батьківський, громадянський рух в Україні закликає МОН зупинити тотальну сексуалізацію дітей і підлітків


Відкрите звернення Міністру освіти й науки України - Гриневич Лілії Михайлівні


Представництво українського жіноцтва в ООН: низький рівень культури спілкування в соціальних мережах


Гендерна антидискримінаційна експертиза може зробити нас моральними рабами


ЛІВИЙ МАРКСИЗМ У НОВИХ ПІДРУЧНИКАХ ДЛЯ ШКОЛЯРІВ


ВІДКРИТА ЗАЯВА на підтримку позиції Ганни Турчинової та права кожної людини на свободу думки, світогляду та вираження поглядів



Способи несення служби по охороні об'єктів.

Групи затримання ПЦО складаються з трьох працівників міліції (молодший інспектор, міліціонер-кінолог, міліціонер-водій), що пересуваються в межах встановлених для них зон на автомобілі або мотоциклі.

Підрозділами ДСО при Міністерстві внутрішніх справ України

Перелік об'єктів, що підлягають обов'язковій охороні

Працівники державної служби охорони при несенні служби

зобов'язані:

1. Захищати власність і громадян від злочинних посягань і забезпечувати дотримання режиму охорони, згідно укладеним договорам.

2. Попереджати і попереджувати правопорушення в місцях несення служби.

3. Взаємодіяти з органами внутрішніх справ в питаннях попередження розкрадань власності, затримання правопорушників і проведення перевірок стану збереження матеріальних цінностей.

4. При виявленні пожежі або спалахів, спрацьовуванні пожежної сигналізації повідомити про це підрозділи пожежної охорони і вжити заходів до ліквідації пожеж і спалахів.

5. Берегти державну, службову і комерційну таємницю.

 

Працівники державної служби охорони при несенні служби мають право:

1. Вимагати від працівників підприємств, установ і організацій дотримання встановлених пропускного і внутрішньооб'єктового режимів, а також підтримки належного громадського порядку, що охороняються.

2. Затримувати і доставляти в службові приміщення Державної служби охорони для встановлення особи і складання протоколу про правопорушення осіб, що вчинили правопорушення або що знаходяться без належних підстав на території об'єкту, що охороняється, і, в необхідних випадках, передавати їх до органу внутрішніх справ для ухвалення рішення.

3. Проводити в установленому порядку особистий огляд громадян, що знаходяться в приміщеннях або на території об'єкту, що охороняється, або поблизу нього, а також огляд їх майна з метою попередження розкрадання і вилучення викраденого.

4. Здійснювати огляд транспортних засобів і перевіряти відповідність товарно-транспортним документам матеріальних цінностей, що вивозяться за межі території об'єкту, що охороняється.

5. Складати, відповідно до чинного законодавства, і передавати на розгляд уповноважених на те Законом органів протоколи про адміністративні правопорушення на осіб, які вчинили дрібні розкрадання або вживали спиртні напої або знаходилися на підприємстві в нетверезому стані;

6. Застосовувати до правопорушників міри фізичного впливу, спеціальні засоби і зброя у випадках і порядку, передбаченому Законом України "Про міліцію", чинним законодавством і КК України.

 

за договорами:

- Укртелерадіокомпанія, телевізійні центри, удома радіомовлення і звукозаписи.

- Державні архіви і їх сховища.

- Державні музеї, картинні галереї, історико-культурні заповідники, інші важливі об'єкти культури, де зберігаються історичні цінності загальнодержавного значення.

- Українська фондова біржа і її філіали.

- Державні підприємства ювелірної промисловості.

- Інспекції пробірного нагляду.

- Бази, склади благородних металів, коштовних каменів і виробів з них.

- Підприємства, що виготовляють державні цінні папери.

- Об'єкти водопостачання населених пунктів з резервуарами і аптечні склади.

- Склади мобілізаційного резерву.

- Підприємства, спеціалізовані цехи і ділянки, що проводять вогнепальну, спортивно-мисливську зброю, спеціальні засоби, заряджені речовинами сльозоточивої і дратівливої дії, засоби активної оборони, вибухові речовини і об'єкти їх зберігання.

- Пункти поховання радіоактивних відходів.

- Об'єкти, розташовані в зоні безумовного відселення і відчуження.

- Психіатричні лікарні з посиленим наглядом.

- Спеціальні відділення лікарень, призначені для проведення судово-психіатричної експертизи осіб, що знаходяться під вартою.

Державні універсальні магазини з щоденною виручкою в сумі понад 5 тисячі мінімальних розмірів заробітної платні, їх склади, центральні каси.

Особливо важливі мости на залізничних магістралях і автомагістралях державного значення.

Національний виставковий центр при Кабінеті Міністрів України.

Охорона вказаних об'єктів здійснюється підрозділами міліції охорони.

Службу несуть по спеціально розробленому маршруту. Час прибуття до об'єкту по сигналу "тривога" не більше 3 хвилин.

Наряди маршрутів несуть службу по охороні об'єктів на автотранспорті або в пішому порядку не менше двох чоловік, згідно розробленим маршрутним карткам, що мають декілька варіантів порядку огляду об'єктів, що охороняються, і у тому числі по годинному графіку.

Одиночне патрулювання допускається тільки міліціонером-кінологом із службовим собакою.

Тривалість несення служби на маршруті, посту, групою затримання ПЦО встановлюється начальником управління, відділу, відділення охорони залежно від часу охорони об'єктів, встановленого договором, але не повинне перевищувати 12 годин в зміну.

Охорона об'єктів, не узятих на ПЦО, здійснюється за рахунок передислокації постів і маршрутів міліції, резервними сторожами або "Госпорганом".

Для управління силами і засобами до складу чергових нарядів включаються чергові ПЦО і їх помічники. Можуть створюватися чергові частини з цілодобовим режимом роботи, а також штатні чергові частини.

Оперативне управління нарядами міліції ДСО здійснюється оперативними черговими по міськрайоргану Міністерства внутрішніх справ з моменту їх прибуття на інструктаж.

 

Залежно від характеру об'єктів, їх розташовують і інших особливостей охорона може бути організована наступними способами:

1. На контрольно-пропускних пунктах

2. По периметру огорожі об'єкту, обладнаного периметральною сигналізацією, коли наряди міліції виставляються по межі території, що охороняється, і перегороджують доступ на неї зовні пропускних пунктів.

3. По окремих ділянках (відособленим приміщенням), коли наряди міліції виставляються безпосередньо на об'єктах, що охороняються, або біля них.

4. Змішаним способом - по периметру і окремим ділянкам одночасно.

 

Охорона об'єкту, приміщень з матеріальними цінностями, забезпечення пропускного і внутрішньооб'єктного режиму здійснюється нарядами міліції (пішими постами і маршрутами, автопатрулями).

При нападі на об'єкт, що охороняється, наряд міліції (постовий) за допомогою тривожної сигналізації, по телефону або іншим способом подає сигнал "Тривога" в чергову частину стройового підрозділу (караульне приміщення), чергову частину МРВ УМВС або на ПЦО ДСО. Одночасно наряд міліції (постовий) вживає всіх заходів до посилення охорони об'єкту і відображає напад.

Черговий МРВ УМВС, прийнявши сигнал "Тривога", зобов'язаний негайно вислати до об'єкту наряд міліції в складі не менше 3 чоловік, озброєний і екіпірований спеціальними засобами індивідуального захисту і активної оборони, вручивши старшому наряду схему розташовує і картку плану об'єкту.

Одночасно до об'єкту прямують найближчі патрульно-постові наряди міліції і групи затримання ПЦО, які займають місця згідно плану оборони об'єкту.




Переглядів: 832

<== попередня сторінка | наступна сторінка ==>
Загальні положення про Державну службу охорони при МВС України. | Основи конвоювання.

Не знайшли потрібну інформацію? Скористайтесь пошуком google:

  

© studopedia.com.ua При використанні або копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт обов'язкове.


Генерація сторінки за: 0.015 сек.