Студопедия
Новини освіти і науки:
МАРК РЕГНЕРУС ДОСЛІДЖЕННЯ: Наскільки відрізняються діти, які виросли в одностатевих союзах


РЕЗОЛЮЦІЯ: Громадського обговорення навчальної програми статевого виховання


ЧОМУ ФОНД ОЛЕНИ ПІНЧУК І МОЗ УКРАЇНИ ПРОПАГУЮТЬ "СЕКСУАЛЬНІ УРОКИ"


ЕКЗИСТЕНЦІЙНО-ПСИХОЛОГІЧНІ ОСНОВИ ПОРУШЕННЯ СТАТЕВОЇ ІДЕНТИЧНОСТІ ПІДЛІТКІВ


Батьківський, громадянський рух в Україні закликає МОН зупинити тотальну сексуалізацію дітей і підлітків


Відкрите звернення Міністру освіти й науки України - Гриневич Лілії Михайлівні


Представництво українського жіноцтва в ООН: низький рівень культури спілкування в соціальних мережах


Гендерна антидискримінаційна експертиза може зробити нас моральними рабами


ЛІВИЙ МАРКСИЗМ У НОВИХ ПІДРУЧНИКАХ ДЛЯ ШКОЛЯРІВ


ВІДКРИТА ЗАЯВА на підтримку позиції Ганни Турчинової та права кожної людини на свободу думки, світогляду та вираження поглядівКонтакти
 


Тлумачний словник


IBM Rational Requirements Composer

Borland Caliber RM

Borland Caliber RM - це корпоративна система керування вимогами, яка полегшує спільну роботу, що дозволяє групам розробників підходити до віх проекту вчасно і з запланованими витратами. Borland Caliber RM також допомагає командам розробників упевнитися, що розробляється програма, що задовольняє побажання кінцевих користувачів за рахунок безперервного збору побажань на всіх етапах життєвого циклу від аналітиків, розробників, тестувальників та інших зацікавлених у проекті осіб.

Borland Caliber RM володіє наступними функціональними можливостями:
• Централізоване сховище вимог для всіх проектів, що розробляються IT-компанією.
• Адаптованість - Caliber RM можна настроїти для використання в будь-якому проекті, що підвищує ефективність процесу управління вимогами.
• Трасування вимог - відкрита архітектура Caliber RM дозволяє зв'язати вимоги з іншими артефактами на всіх стадіях життєвого циклу програмного продукту.
• Підтримка великої кількості клієнтів - Caliber RM прекрасно інтегрується з такими системами розробки, як Microsoft Visual Studio, Eclipse на платформі Windows.
• Інтеграція з іншими продуктами Borland для підтримки повного життєвого циклу програмного продукту.

IBM Rational Requirements Composer допомагає робочим групам ефективно визначати і застосовувати вимоги на всіх етапах життєвого циклу проекту.

Вимоги створюються і використовуються всіма учасниками робочої групи, незважаючи на те, що провідну роль при цьому може грати бізнес-аналітик. Більш швидка і ефективна розробка вимог скорочує необхідність доопрацювання проекту, прискорює вихід на ринок і покращує бізнес-результати.
* Дозволяє включити широке коло замовників та інших зацікавлених осіб у процес розробки вимог. Дозволяє використовувати інтуїтивно зрозумілі розкадровки, діаграми процесів, приклади використання та інші візуальні і текстові прийоми для визначення сценаріїв і виявлення потреб замовника. Забезпечує швидке досягнення згоди між зацікавленими сторонами за рахунок ефективної спільної роботи і високої прозорості дій всіх учасників.
* Підвищує гнучкість і передбачуваність завдяки застосуванню спрощених методів розробки вимог. Оптимізує пов'язані з визначенням вимог дії і забезпечує узгодженість роботи колективів за рахунок використання централізованої платформи для виявлення, аналізу і затвердження вимог, а також управління ними.
* Забезпечує аналіз і впорядкування вимог, а також ефективне управління ними за допомогою атрибутів, наборів, міток, фільтрів, уявлень і готових шаблонів звітів (включаючи специфікацію користувальницького інтерфейсу, історію аудиту та звіти про відстеження).

* Дозволяє організувати роботу розробників і тестувальників відповідно до пріоритетів бізнесу.

* Надає можливість конкретизації вимог за допомогою візуальних і текстових засобів в тих випадках, коли вимоги оформляються у вигляді списку невиконаних робочих елементів; це прискорює взаємодію зі співробітником, відповідальним за замовника або продукт, і отримання від нього гарантій їх виконання.
* Надає засоби, що прискорюють визначення вимог, у тих випадках, коли для керування вимогами використовується Rational RequisitePro або Rational DOORS.

 


Читайте також:

  1. IBM Rational/Telelogic DOORS
Переглядів: 471

<== попередня сторінка | наступна сторінка ==>
IBM Rational/Telelogic DOORS | Геометрична ймовірність

Не знайшли потрібну інформацію? Скористайтесь пошуком google:

 

© studopedia.com.ua При використанні або копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт обов'язкове.


Генерація сторінки за: 0.009 сек.