Найчастіше реостатні перетворювачі вмикають у логометричні кола. Найпростіша схема магнітоелектричного логометра з реостатним перетворювачем наведена на рис..2, а.
а б
Рис.2 –Вимірювальні кола реостатних перетворювачів
Для зменшення впливу опорів з'єднувальних дротів на результат вимірювань застосовують трипровідне підключення перетворювача до логометра. Опір у цьому випадку знаходиться в колі живлення логометра і не впливає на його покази. Опори та , по-перше, ввімкнені послідовно з порівняно великими опорами рамок логометра, а, по-друге, будучи ввімкненими в кола різних рамок, мають деякий вплив на струми в цих колах, але дуже незначно впливають на відношення цих струмів, тобто на результат вимірювань.
В приладах серійного виробництва використовують звичайно мостові логометричні кола (рис.2, б). Опори та додаються тут з опорами та , увімкненими в сусідні плечі моста, в результаті чого при = R2 та =вплив цих опорів, а також їх зміни в результаті зміни температури довкілля, взаємно компенсуються. При інших значеннях ≠вплив опорів ліній та їх змін залишаються незначними.