Студопедия
Новини освіти і науки:
МАРК РЕГНЕРУС ДОСЛІДЖЕННЯ: Наскільки відрізняються діти, які виросли в одностатевих союзах


РЕЗОЛЮЦІЯ: Громадського обговорення навчальної програми статевого виховання


ЧОМУ ФОНД ОЛЕНИ ПІНЧУК І МОЗ УКРАЇНИ ПРОПАГУЮТЬ "СЕКСУАЛЬНІ УРОКИ"


ЕКЗИСТЕНЦІЙНО-ПСИХОЛОГІЧНІ ОСНОВИ ПОРУШЕННЯ СТАТЕВОЇ ІДЕНТИЧНОСТІ ПІДЛІТКІВ


Батьківський, громадянський рух в Україні закликає МОН зупинити тотальну сексуалізацію дітей і підлітків


Відкрите звернення Міністру освіти й науки України - Гриневич Лілії Михайлівні


Представництво українського жіноцтва в ООН: низький рівень культури спілкування в соціальних мережах


Гендерна антидискримінаційна експертиза може зробити нас моральними рабами


ЛІВИЙ МАРКСИЗМ У НОВИХ ПІДРУЧНИКАХ ДЛЯ ШКОЛЯРІВ


ВІДКРИТА ЗАЯВА на підтримку позиції Ганни Турчинової та права кожної людини на свободу думки, світогляду та вираження поглядів



Вимоги до структурних елементів роботи

Нумерація

Сторінки, розділи, підрозділи, рисунки, таблиці, формули нумерують арабськими цифрами без знака №.

Сторінки роботи нумерують, додержуючись наскрізної нумерації упродовж усього тексту роботи. Номер сторінки проставляють у правому верхньому куті сторінки без крапки в кінці.

Титульний аркуш і зміст включають до загальної нумерації сторінок. Номер на цих сторінках не проставляють. Починають проставляти номер сторінки за порядком на вступі.

Бланк завдання (затверджений в установленому порядку і оформлений на одному аркуші з двох сторін) розміщують після титульного аркуша. Завдання не є частиною курсової чи дипломної роботи і тому до загальної нумерації сторінок не входить і в змісті не згадується.

Структурні елементи "ЗМІСТ", "ВСТУП", "ВИСНОВКИ", "ПЕРЕЛІК ЛІТЕРАТУРИ" не мають порядкового номера, їх назви правлять за заголовки структурних елементів. Структурні елементи роботи розміщують з нової сторінки, посередині рядка (симетрично до тексту) під верхнім берегом і друкують чи записують великими друкованими літерами без крапки в кінці, не підкреслюючи.

Розділи роботи повинні мати порядкову нумерацію в межах роботи і позначатися арабськими цифрами без крапки, наприклад, 1, 2, 3 і т. д.

Підрозділи повинні мати нумерацію в межах кожного розділу. Номери підрозділів складаються з номера розділу і підрозділу, відокремлених крапкою.

Після номера підрозділу крапку ставлять, наприклад, 1.1., 1.2. і т. д.

Титульний аркуш

Титульний аркуш є першою сторінкою роботи. Дані, які подають на титульному аркуші курсових та дипломних робіт, визначені державним стандартом (ГОСТ 7.4 – 77). Дотримання державних стандартів є обов’язковим.

У курсових та дипломних роботах зазначають повну і скорочену назву навчального закладу та його відомчу підпорядкованість, назву факультету, кафедри, тему роботи, дані про студента та наукового керівника, дата (число, місяць, рік) та підписи, місто та рік подання роботи до захисту

Завдання

Зміст завдання передбачено бланком установленої форми (додаток В). Завдання для дипломної роботи має інформативний характер щодо підприємства, яке виступає об’єктом дослідження в дипломній роботі. У ньому наводиться прізвище, ім’я, побатькові автора, тема роботи, короткі методичні рекомендації до теми та графік її виконання. Завдання підписує науковий керівник. Бланк завдання розміщують безпосередньо після титульної сторінки.

Зміст

Зміст розміщують безпосередньо після завдання, починаючи з нової сторінки.

Зміст складають, якщо робота містить в собі не менше двох розділів, або один розділ і додаток при загальній кількості сторінок не менше десяти.

Зміст відповідає плану роботи. Він містить найменування та номери початкових сторінок усіх розділів, підрозділів, зокрема вступу, висновків, списку використаної літератури, додатків.

Приклад змісту роботи наведений у додатку Л.

Вступ

Вступ призначений для обґрунтування наукової значущості, актуальності теми. Висвітлення актуальності не повинно бути багатослівним. Досить кількома реченнями висловити головне – суть проблеми.

У вступі формулюється задача курсової чи дипломної роботи, визначається ступінь розробленості теми в літературі, зазначаються найважливіші дослідження, імена і прізвища вчених, які працювали або працюють над цією темою.

Вступ розкриває сутність і стан наукової проблеми, завдання та їх значущість, підстави та вихідні дані для розроблення теми, висвітлення сучасного стану розглядуваної проблеми та обґрунтування необхідності проведення дослідження.

Вступ починають з нової сторінки після змісту.

 


        ВСТУП   Тільки заробітна плата відображає в певному розумінні різнобічні результати діяльності підприємств та організацій

 

Питання № 3. Типові вимоги до змісту структурних частин роботи (розділи, підрозділи, висновки, список використаних джерел, додатки).

 

Основна частина

 

Основна частина роботи складається з декількох розділів. Кожний розділ починають з нової сторінки. Розділи можуть поділяться на підрозділи. Розділи і підрозділи повинні мати нумерацію та заголовки. Кожний підрозділ повинен містити закінчену інформацію. В основній частині роботи викладаються сутність теми та теоретичні засади проблеми з досліджуваної теми, шляхи її запобігання та вирішення.

Під час виконання роботи слід дотримувати чіткості побудови, логічної послідовності викладення матеріалу, переконливості аргументації, стислості й точності формулювань, конкретності у висвітленні результатів, доказовості висновків та обґрунтованості рекомендацій.

Кількість розділів та підрозділів визначається студентом та погоджується з науковим керівником роботи.

Заголовки розділів слід розташовувати посередині рядка (симетрично до тексту) і друкувати чи записувати друкованими великими літерами без крапки в кінці, не підкреслюючи. Перенос слів у заголовках не допускається. За машинного способу заголовки пишуть з використанням текстового редактора Word, шрифту 14 Times New Roman великими літерами для основного тексту.

Заголовки підрозділів слід починати з абзацного відступу і виконувати маленькими літерами, крім першої великої, не підкреслюючи, без крапки в кінці. Якщо заголовки підрозділів переходять на другий рядок, то їх починають писати від лівого поля роботи.

Відстань між назвою розділу та підрозділу, підрозділу і подальшим чи попереднім текстом має бути 15 мм, однакова по всій роботі (див. зразок).

Після назви розділу відразу йде назва підрозділу (див. зразок).

 

           
     
 

 

 


    РОЗДІЛ 1 Вартість та структура капіталу
       
   
 
 

 


1.11.1. Рівень життя як соціально-економічна категорія. Шляхи її

удосконалення

 
 


Рівень життя населення є однією з найбільш складних соціаль-

но-економічних категорій. Увагу економістів та статистиків, не

 

               
   
назва підрозділу
   
абзацний відступ
 
     
15 мм
 
 
 

 

 

  громадян основним джерелом прибутків і, отже, стимулом до поліпшення виробничих результатів.   1.2. Теоретичні основи заробітної плати в умовах переходу України до ринкових відносин В умовах становлення ринкових відносин поняття про заробітну плату принципово змінюється, оскільки робоча сила

 

 

Не допускається розміщувати назву підрозділу в нижній частині сторінки, якщо після неї розміщено тільки один рядок тексту (див. зразок).

 

 

  1.2. Теоретичні основи заробітної плати в умовах переходу України до ринкових відносин   В умовах становлення ринкових відносин поняття про заробітну плату принципово змінюється, оскільки робоча сила

 

Висновки

У «ВИСНОВКАХ» викладають найбільш важливі наукові та практичні результати, одержані в дипломній та курсовій роботі, які повинні містити розв’язання поставленої наукової проблеми, її значення для теорії і практики. Висновки до всієї роботи не потребують її переказу, а повинні відображати поглиблене розуміння розглянутих питань. Вони мають бути лаконічними, чіткими відбивати сутність поставлених проблем.

Список використаних джерел

Особливої уваги потребує оформлення списку використаних джерел, що є складовою частиною курсової чи дипломної роботи і характеризує глибину вивчення теми студентом.

Перелік літератури, на яку посилаються в основній частині роботи, має бути наведений після висновку з нової сторінки. Перелік літератури повинен містити не менше 15 – 25 літературних джерел.

Перелік джерел розташовують в такій послідовності:

Відомості про книги, підручники, довідники записують згідно з бібліографічнимо описом, який містить прізвище та ініціали автора (якщо їх більше чотирьох, зазначають тільки першого, додаючи "та ін."), заголовок книги, місце видання, назву видавництва та рік видання.

Відомості про статтю з періодичного видання повинні включати: прізвище та ініціали автора, назву статті, назву видання, рік видання, номер видання, сторінки статті (велика літера С, крапка, номери сторінок першої і останньої через тире).

Особливу увагу необхідно звернути на правильність опису офіційних матеріалів (законів, указів, положень). Після назви офіційного матеріалу ставиться двокрапка і вказується, ким прийнятий (затверджений) даний законодавчий акт, дата прийняття і номер. Далі треба вказати джерело, де опубліковано цей матеріал, тобто після двох косих ліній указується назва газети, рік і число.

Бібліографічний опис джерел складається відповідно до чинних стандартів з бібліографічної та видавничої справи.

Приклад оформлення переліку літератури вміщено в Методичних рекомендаціях до оформлення курсових і дипломних робіт.

Додатки

Додатки розташовують після переліку літератури. У додатках вміщують матеріал, який є необхідним для повноти роботи (включення його до основної частини роботи може змінити впорядковане й логічне уявлення про роботу), або не може бути послідовно розміщений в основній частині роботи через великий обсяг чи способи відтворення (таблиці, ілюстрації, пакети документів, інструкцій тощо).

Після “ПЕРЕЛІКУ ЛІТЕРАТУРИ” до роботи додається аркуш паперу з написом “ДОДАТКИ”.

Кожний додаток повинен починатися з нової сторінки. Додаток має заголовок, оформлений вгорі малими літерами з першої великої, симетрично відносно тексту сторінки. Посередині рядка над заголовком малими літерами з першої великої повинно бути указане слово "Додаток _____" і велика літера, що позначає додаток.

Додатки слід позначати послідовно великими літерами української абетки, за винятком літер Ґ, Є, З, І, Й, О, Ч, Ь, наприклад, Додаток А і т. д.

Додатки повинні мати спільну з рештою роботи наскрізну нумерацію сторінок.

Допускається виконання додатків з використанням ПК, якщо робота виконана рукописним способом.

Не допускається кольорове оформлення додатків.

Ілюстрації, таблиці, формули та рівняння, що є у тексті додатку, слід нумерувати в межах кожного додатку, наприклад, Рисунок Б.3 - третій рисунок додатку Б; Таблиця А.2 - друга таблиця додатку А; формула (А.1) - перша формула додатку А.

Якщо в додатку одна ілюстрація, одна таблиця, одна формула, одне рівняння, їх нумерують, наприклад: рисунок А.1, таблиця А.1, формула (А.1).

Якщо у роботі як додатки використовуються документи, що мають самостійне значення і оформлюються згідно з вимогами до документів даного виду (відповідно до вимог ГОСТ 6.38.90.), його копію вміщують у роботі без змін в оригіналі. Перед копією документа вміщують аркуш, на якому посередині друкують слово "Додаток ___" і його назву (за наявності), праворуч у верхньому куті аркуша проставляють порядковий номер сторінки. (див. стор. 32). Сторінки копії документа нумерують, продовжуючи наскрізну нумерацію роботи (не змінюючи власну нумерацію сторінок документа).

Приклад оформлення “Додатку” наведено в Методичних рекомендаціях до оформлення курсових і дипломних робіт.

 


Читайте також:

  1. II. Вимоги безпеки перед початком роботи
  2. II. Вимоги безпеки праці перед початком роботи
  3. II. Вимоги до складання паспорта бюджетної програми
  4. II. За зміною ступенів окиснення елементів, які входять до складу реагуючих речовин
  5. III. Вимоги безпеки під час виконання роботи
  6. III. Вимоги безпеки під час виконання роботи
  7. III. Вимоги до учасників, складу груп і керівників туристських подорожей
  8. Internet. - це мережа з комутацією пакетів, і її можна порівняти з організацією роботи звичайної пошти.
  9. IV. Вимоги безпеки під час роботи на навчально-дослідній ділянці
  10. IV. ВИМОГИ ПРОФЕСIЇ ДО IНДИВIДУАЛЬНО-ПСИХОЛОГIЧНИХ ОСОБЛИВОСТЕЙ ФАХIВЦЯ
  11. V. Вимоги безпеки в аварійних ситуаціях
  12. V. Вимоги безпеки в екстремальних ситуаціях




Переглядів: 1250

<== попередня сторінка | наступна сторінка ==>
Загальні вимоги | СУШАРКАХ.

Не знайшли потрібну інформацію? Скористайтесь пошуком google:

  

© studopedia.com.ua При використанні або копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт обов'язкове.


Генерація сторінки за: 0.018 сек.