Студопедия
Новини освіти і науки:
МАРК РЕГНЕРУС ДОСЛІДЖЕННЯ: Наскільки відрізняються діти, які виросли в одностатевих союзах


РЕЗОЛЮЦІЯ: Громадського обговорення навчальної програми статевого виховання


ЧОМУ ФОНД ОЛЕНИ ПІНЧУК І МОЗ УКРАЇНИ ПРОПАГУЮТЬ "СЕКСУАЛЬНІ УРОКИ"


ЕКЗИСТЕНЦІЙНО-ПСИХОЛОГІЧНІ ОСНОВИ ПОРУШЕННЯ СТАТЕВОЇ ІДЕНТИЧНОСТІ ПІДЛІТКІВ


Батьківський, громадянський рух в Україні закликає МОН зупинити тотальну сексуалізацію дітей і підлітків


Відкрите звернення Міністру освіти й науки України - Гриневич Лілії Михайлівні


Представництво українського жіноцтва в ООН: низький рівень культури спілкування в соціальних мережах


Гендерна антидискримінаційна експертиза може зробити нас моральними рабами


ЛІВИЙ МАРКСИЗМ У НОВИХ ПІДРУЧНИКАХ ДЛЯ ШКОЛЯРІВ


ВІДКРИТА ЗАЯВА на підтримку позиції Ганни Турчинової та права кожної людини на свободу думки, світогляду та вираження поглядів



Урок 33

Тема. Узагальнюючий урок. Ми не прощаємось.

Мета:1. Повторити, узагальнити і систематизувати вивчене за курс початкової школи.

2. Розвивати пам'ять та логічне мислення.

3. Виховувати цікавість до вивчення інформатики.

Обладнання.Підручник, робочий зошит.

Хід уроку

І. Організаційний момент. Техніка безпеки.

Гарно, дружно працювати,

Інформатику добре знати.

- Які правила поведінки у комп’ютерному класі ви знаєте?

ІІ. Перевірка домашнього завдання.

- Який малюнок ви розкодували?

- В який день тижня сказав Незнайко?

- Як ви перетворили «жабу» на «козу»?

ІІІ. Узагальнення та систематизація знань

1. Вступна бесіда.

Ось і закінчується навчання в молодшій школі. Ти подорослішав, багато чого навчився. Попереду п'ятий клас. Ми знову зустрінемося з тобою. Будемо разом мандрувати сторінками підручника, вчитися, дізна­ватися нового і цікавого.

А чого ти навчився в цьому році та в по­передніх класах? Перед тобою знайомі запитання. Дай на них правильні відповіді. Не поспішай підглядати у підручник. Спро­буй пригадати.

1. Як слід поводитись у комп'ютерному класі? Які правила безпечної роботи за комп'ютером ти знаєш?

2. З чого складається комп'ютер? Які пристрої тобі відомі?

3. Що таке операційна система?

4. Як людина сприймає інформацію, і що вона може з нею робити?

5. Наведи приклади збереження, пере­давання, кодування, обробки інфор­мації. Які пристрої можуть зберігати, передавати, обробляти інформацію? Як зберігається інформація на дисках?

6. Які бувають висловлення? Наведи приклади.




Переглядів: 420

<== попередня сторінка | наступна сторінка ==>
Практична робота | Урок 34

Не знайшли потрібну інформацію? Скористайтесь пошуком google:

  

© studopedia.com.ua При використанні або копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт обов'язкове.


Генерація сторінки за: 0.02 сек.