Студопедия
Новини освіти і науки:
МАРК РЕГНЕРУС ДОСЛІДЖЕННЯ: Наскільки відрізняються діти, які виросли в одностатевих союзах


РЕЗОЛЮЦІЯ: Громадського обговорення навчальної програми статевого виховання


ЧОМУ ФОНД ОЛЕНИ ПІНЧУК І МОЗ УКРАЇНИ ПРОПАГУЮТЬ "СЕКСУАЛЬНІ УРОКИ"


ЕКЗИСТЕНЦІЙНО-ПСИХОЛОГІЧНІ ОСНОВИ ПОРУШЕННЯ СТАТЕВОЇ ІДЕНТИЧНОСТІ ПІДЛІТКІВ


Батьківський, громадянський рух в Україні закликає МОН зупинити тотальну сексуалізацію дітей і підлітків


Відкрите звернення Міністру освіти й науки України - Гриневич Лілії Михайлівні


Представництво українського жіноцтва в ООН: низький рівень культури спілкування в соціальних мережах


Гендерна антидискримінаційна експертиза може зробити нас моральними рабами


ЛІВИЙ МАРКСИЗМ У НОВИХ ПІДРУЧНИКАХ ДЛЯ ШКОЛЯРІВ


ВІДКРИТА ЗАЯВА на підтримку позиції Ганни Турчинової та права кожної людини на свободу думки, світогляду та вираження поглядів



Будьте настирними

Наполегливість необхідна

Як і у всякій справі, в мистецтві говорити результати не приходять одразу. Після багатьох годин роздумів, вправ та спроб ми відчуваємо те, що топчемось на місці. Здається, що в нас нічого не вийде. Ці періоди застою в навчальному процесі називають «ПЛАТО НА КРИВІЙ НАВЧАННЯ». Слабкі кидають навчання, впавши у відчай, а сильні духом продовжують наполегливо йти до мети і в один з чудових днів злітають з «плато» як аероплан! Вони починають сприймати сенс і природу тієї справи, яку освоюють. Починають відчувати впевненість в собі та набувають звичайних рис під час виступу.

Це не означає, що перед початком виступу ви будете на стільки спокійними, що не відчуватимете легкого бажання полишити все, але вже через 2-3 хвилини після початку виступу ви будете у своїй «воді», виступ приноситиме вам задоволення (звісно, за умови, якщо ви відповідним чином підготувались).

 

Колись до Лінкольна звернулась молоді людина за порадою як стати правознавцем. Лінкольн відповів: «Якщо ви маєте твердий намір стати правознавцем, то більше половини вже зроблено! Пам’ятайте, що намір отримати успіх важливіший за все інше.»

Лінкольн вчився загалом не більше року. Мається на увазі – навчання в учбовому закладі. Все інше здобувалось з книжок, часто за якими Аврааму приходилось проходити десятки миль… А потім було читання вечорами з освітленням, яке надавала керосинова лампа.

Лінкольнне втрачав можливості особисто почути виступи ораторів того часу, не зважаючи на те, що аби дістатись до місця проведення виступу потрібно було пройти достатньо довгий шлях, що вимірювався милями. А. Лінкольн в молодості був членом місцевого літературного та дискусійного клубів, постійно брав участь в конкурсах ораторів.

При всьому цьому все своє життя Лінкольн страждав від комплексу неповноцінності, ніяковів перед дамами.

Тренування та самоосвіта – ось той механізм, який врешті решт зробив з простого сільського хлопця президента США. Саме він перемагав в дебатах Дугласа. відомого на той час оратора та політика. Саме Лінкольн проголосив Геттисбергзьське звернення, яке вважається однією з кращих промов всіх часів.

Теодор Рузвельтчасто подумки звертався за порадою до Лінкольна, зображання якого надихала на пошук правильної відповіді на виклики часу.

Купюра 5 доларів США має зображення Лінкольна. Можемо спробувати і ми! (Фото).

 

Урок від Лінкольна: не здаватись ні після однієї, ні після сотні поразок!

 


Читайте також:

  1. Будьте настирними
  2. Будьте обережними, коли виходите на вулицю. Пам'ятайте, що у ожеледицю найчастіше трапляються струси, переломи, вивихи, розтяги та розриви.
  3. Відповідаючи на питання, будьте впевнені в своїй перемозі і все у вас вийде.




Переглядів: 676

<== попередня сторінка | наступна сторінка ==>
 | Потрібно вірити в те, що зусилля не будуть марними

Не знайшли потрібну інформацію? Скористайтесь пошуком google:

  

© studopedia.com.ua При використанні або копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт обов'язкове.


Генерація сторінки за: 0.002 сек.