Студопедия
Новини освіти і науки:
МАРК РЕГНЕРУС ДОСЛІДЖЕННЯ: Наскільки відрізняються діти, які виросли в одностатевих союзах


РЕЗОЛЮЦІЯ: Громадського обговорення навчальної програми статевого виховання


ЧОМУ ФОНД ОЛЕНИ ПІНЧУК І МОЗ УКРАЇНИ ПРОПАГУЮТЬ "СЕКСУАЛЬНІ УРОКИ"


ЕКЗИСТЕНЦІЙНО-ПСИХОЛОГІЧНІ ОСНОВИ ПОРУШЕННЯ СТАТЕВОЇ ІДЕНТИЧНОСТІ ПІДЛІТКІВ


Батьківський, громадянський рух в Україні закликає МОН зупинити тотальну сексуалізацію дітей і підлітків


Відкрите звернення Міністру освіти й науки України - Гриневич Лілії Михайлівні


Представництво українського жіноцтва в ООН: низький рівень культури спілкування в соціальних мережах


Гендерна антидискримінаційна експертиза може зробити нас моральними рабами


ЛІВИЙ МАРКСИЗМ У НОВИХ ПІДРУЧНИКАХ ДЛЯ ШКОЛЯРІВ


ВІДКРИТА ЗАЯВА на підтримку позиції Ганни Турчинової та права кожної людини на свободу думки, світогляду та вираження поглядів



Будьте настирними

Колись до Лінкольна звернулась молоді людина за порадою як стати правознавцем. Лінкольн відповів: «Якщо ви маєте твердий намір стати правознавцем, то більше половини вже зроблено! Пам’ятайте, що намір отримати успіх важливіший за все інше.»

Лінкольн вчився загалом не більше року. Мається на увазі – навчання в учбовому закладі. Все інше здобувалось з книжок, часто за якими Аврааму приходилось проходити десятки миль… А потім було читання вечорами з освітленням, яке надавала керосинова лампа.

Лінкольнне втрачав можливості особисто почути виступи ораторів того часу, не зважаючи на те, що аби дістатись до місця проведення виступу потрібно було пройти достатньо довгий шлях, що вимірювався милями. А. Лінкольн в молодості був членом місцевого літературного та дискусійного клубів, постійно брав участь в конкурсах ораторів.

При всьому цьому все своє життя Лінкольн страждав від комплексу неповноцінності, ніяковів перед дамами.

Тренування та самоосвіта – ось той механізм, який врешті решт зробив з простого сільського хлопця президента США. Саме він перемагав в дебатах Дугласа. відомого на той час оратора та політика. Саме Лінкольн проголосив Геттисбергзьське звернення, яке вважається однією з кращих промов всіх часів.

Теодор Рузвельтчасто подумки звертався за порадою до Лінкольна, зображання якого надихала на пошук правильної відповіді на виклики часу.

Купюра 5 доларів США має зображення Лінкольна. Можемо спробувати і ми! (Фото).

 

Урок від Лінкольна: не здаватись ні після однієї, ні після сотні поразок!

 

3. Потрібно вірити в те, що зусилля не будуть марними

Професор Гарварду Уїльям Джеймс якось дав пораду, яка може бути корисною для нас: «Нехай ні одна молода людина не турбується за якість знань, що отримує, з якої сфери вони б не були. Потрібно добросовісно працювати відведений час і тоді результат не забариться. Така молода людина може розраховувати на те, що в один з чудових ранків стане однією з найдосвідченіших людей свого часу, який би фах вона не обрала.»

Ми маємо вдумливо вчитися говорити, використовувати кожну можливість для практики публічного виступу.

Аби чогось досягти, потрібно забажати цього по справжньому! Як це? Логічне запитання. А це означає так, щоб не пасувати перед труднощами, що стануть на шляху до мети.

Рокфеллер-старший говорив, що терпіння – головна складова успіху. Що мав на увазі багатій, досягнувший успіху в бізнесі завдяки власним зусиллям?

Один генерал, не зважаючи на складне становище на фронті, яке загрожувало перерости у відступ, зважився на те, щоб підняти полки в атаку і переміг, врешті решт! Чому 90 тисяч вояків перемагають 90 тисяч інших? Тільки тому, що останні втратили віру в перемогу!

Ми маємо вірити в те, про що говоримо, в себе і в те, що вдало використаємо наданий шанс! Коли ви говорите, ви спілкуєтесь з аудиторією. А це – одна з найбільших цінностей в житті.

Тому, атакуйте! Саме таким способом в важкій ситуації ви спасете мужність та віру в себе!

 

4. Сходження на пік «Дикий кайзер»

 

Пік «Дикий кайзер» в австрійських Альпах вважається достатньо високим, а маршрут сходження – складним і таким, що потребує провідника. Група, до якої входив Дейл Карнегі самостійно здійснила це сходження, без провідника. Тому, що в групі панував гарний настрій і не було місця думкам про поразку.

 

 

Це правило працює і в ораторському мистецтві: виступ як сходження. Відчуття після нього – неймовірно радісні та позитивні.

Думайте про успіх. Уявіть, що ви впевнено виступаєте перед аудиторією, яка складається з незнайомих вам людей. В цьому достатньо позитивних моментів. По-перше, незнайомі вам люди будуть деякий час вивчати вас і цього достатньо для того, аби вони уважно слухали те, що ви говорите. Наступне, людина концентрує увагу на максимальному рівні протягом проміжку часу від 15 до 25 хвилин. Тому сподівайтесь на те, що протягом стартового етапу виступу вам вдасться зацікавити аудиторію та заінтригувати подальшим планом проведення виступу (заняття, лекції тощо).

Адмірал Дюпон (військовий флот США) навів з півдюжини причин поразки в наслідок того, що флотилію не було приведено до гавані Чарлстона. Адмірал Фаррагут вислухав звіт колеги і відповів:

- Існує ще одна причина, яку ви не згадали.

- Яка?

- Ви не вірили в те, що можете це зробити…

 

Найбільш цінніше, що знаходять слухачі під час занять – це зрісша впевненість в собі, в своїй здатності зробити кар’єру. Навряд чи є щось важливіше на шляху до успіху! Віра в успіх.

 


Читайте також:

  1. Будьте настирними
  2. Будьте обережними, коли виходите на вулицю. Пам'ятайте, що у ожеледицю найчастіше трапляються струси, переломи, вивихи, розтяги та розриви.
  3. Відповідаючи на питання, будьте впевнені в своїй перемозі і все у вас вийде.




Переглядів: 676

<== попередня сторінка | наступна сторінка ==>
Техніка | Воля до перемоги

Не знайшли потрібну інформацію? Скористайтесь пошуком google:

  

© studopedia.com.ua При використанні або копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт обов'язкове.


Генерація сторінки за: 0.025 сек.