297. Підготовка вантажів до десантування у парашутній десантній тари включає:
- укладку вантажних парашутів;
- упакування вантажів у парашутно-десантну тару;
- монтаж вантажних парашутів на парашутно-десантну тару;
- завантаження вантажів, що упаковані у парашутно-десантну тару, у літак.
Кожен вантажний парашут укладають два чоловіка, один з них призначається укладуючим, він же відповідає за укладку даного парашуту. Укладка проводиться поетапно, кількість та зміст етапів визначаються спеціальними інструкціями у залежності від типу парашуту. Кожен етап ретельно контролюється командиром підрозділу (старшим команди) та офіцером повітрянодесантної служби.
Відомості про укладку парашуту заносяться у паспорти, в журнал обліку закріплення повітрянодесантної техніки та обліку укладки парашутів.
298. Упакування вантажів у парашутно-десантну тару проводиться у приміщенні чи на відкритій площадці. Під час упакування боєприпасів та вибухових речовин площадки вибираються на відстані не ближче 100 м від місць розташування особового складу.
На кожен пункт упакування вантажів призначається офіцер, що відповідає за організацію i контроль упакування вантажів і офіцер повітрянодесантної служби для контролю за правильністю підготовки вантажів до десантування.
Особовий склад, виділений для упакування вантажів у парашутно-десантну тару, розподіляється на групи, чисельність яких визначається у залежності від характеру вантажу i трудомісткості роботи.
299. Монтаж вантажного парашуту до парашутно-десантної тари включає кріплення парашуту до парашутно-десантної тари, кріплення світломаяку, установку дистанційного приладу.
300. Завантаження вантажів у літаки проводиться командирами, що призначені від частини, яка десантується у відповідності з планом завантаження. Чисельність i кількість команд визначається у кожному окремому випадку у залежності від характеру вантажу, кількості виділених для десантування літаків i часу, відведеного на завантаження.