Студопедия
Новини освіти і науки:
МАРК РЕГНЕРУС ДОСЛІДЖЕННЯ: Наскільки відрізняються діти, які виросли в одностатевих союзах


РЕЗОЛЮЦІЯ: Громадського обговорення навчальної програми статевого виховання


ЧОМУ ФОНД ОЛЕНИ ПІНЧУК І МОЗ УКРАЇНИ ПРОПАГУЮТЬ "СЕКСУАЛЬНІ УРОКИ"


ЕКЗИСТЕНЦІЙНО-ПСИХОЛОГІЧНІ ОСНОВИ ПОРУШЕННЯ СТАТЕВОЇ ІДЕНТИЧНОСТІ ПІДЛІТКІВ


Батьківський, громадянський рух в Україні закликає МОН зупинити тотальну сексуалізацію дітей і підлітків


Відкрите звернення Міністру освіти й науки України - Гриневич Лілії Михайлівні


Представництво українського жіноцтва в ООН: низький рівень культури спілкування в соціальних мережах


Гендерна антидискримінаційна експертиза може зробити нас моральними рабами


ЛІВИЙ МАРКСИЗМ У НОВИХ ПІДРУЧНИКАХ ДЛЯ ШКОЛЯРІВ


ВІДКРИТА ЗАЯВА на підтримку позиції Ганни Турчинової та права кожної людини на свободу думки, світогляду та вираження поглядів



Механізований (танковий) батальйон у наступі

Механізований (танковий) батальйон може наступати в першому ешелоні бригади (полку), складати їх другий ешелон або загальновійськовий резерв, діяти як авангард, передовий (рейдовий, спеціальний, обхідний або розвідувальний) загін і морський десант.

Механізований батальйон танкової бригади (танковий батальйон механізованої бригади, полку) на початку наступу, як правило, придається танковим (механізованим) батальйонам першого ешелону. Під час розвитку наступу в глибині він може виконувати завдання самостійно або у взаємодії з іншими батальйонами у повному складі.

Мінометна (артилерійська) батарея і гранатометний підрозділ механізованого батальйону, як правило, залишаються в безпосередньому підпорядкуванні командира батальйону і діють у повному складі для підтримки підрозділів, які наступають, у напрямку зосередження основних зусиль батальйону. Іноді мінометна (артилерійська) батарея повзводно, а гранатометний підрозділ по відділеннях придаються ротам першого ешелону.

Протитанковий підрозділ батальйону, як правило, залишається в безпосередньому підпорядкуванні командира батальйону і діє в повному складі.

Механізований (танковий) батальйон наступає, як правило, на фронті до 2 км, а на ділянці прориву бригади (полку) — на фронті до1 км.

Батальйону першого ешелону вказується найближче завдання, подальше завдання і напрямок продовження наступу.

Найближче завдання батальйону першого ешелону, як правило, полягає у знищенні противника в опорних пунктах рот першого ешелону на своєму фронті наступу і оволодіння ним. Подальше завдання — полягає у розвитку наступу, розгромі противника у взаємодії із сусідніми батальйонами в глибині району оборони і оволодінні першою позицією.

Напрямок продовження наступу визначається з таким розрахунком, щоб забезпечувалось виконання подальшого завдання бригади (полку).

Напрямок продовження наступу мб
Найближче завдання батальйону другого ешелону під час введення його в бій може полягати в завершенні розгрому спільно з батальйонами першого ешелону бригадних (полкових) резервів противника і оволодінні їхнім рубежем.

 

Рис.6.2.20. Побудова бойового порядку та бойові задачі механізованого батальйону в наступі (варіант)

Напрямок продовження наступу батальйону другого ешелону визначається з таким розрахунком, щоб забезпечувалось виконання подальшого завдання бригади, полку.

Напрямок зосередження основних зусиль указується старшим командиром або визначається командиром батальйону. У ході наступу він може змінюватися. У напрямку зосередження основних зусиль постійно підтримується перевага в силах і засобах над противником.

Бойовий порядок батальйону в наступі будується в один або в два ешелони показано на рис.6.2.20.

При одноешелонній побудові бойового порядку батальйону виділяється резерв у складі не менше взводу. У ході наступу положення рот у бойовому порядку батальйону може бути в лінію, кутом вперед (назад), уступом вправо (вліво).

Наступ на противника, який обороняється, з положення безпосереднього зіткнення з ним батальйон (рота) починає в заздалегідь створеному, відповідно до рішення командира, бойовому порядку, у вихідному положенні. Вихідне положення для наступу займається батальйоном (ротою) після необхідного перегрупування з положення оборони або з одночасною зміною підрозділів, які обороняються.

Для перегрупування (зміни району) батальйон займає вихідний район для наступу, а рота – вихідну позицію. Танковий батальйон, крім того, може займати очікувальну позицію.

 

Рис.6.2.21. Перехід у наступ механізованого батальйону з положення безпосереднього зіткнення із противником (варіант)

Вихідний район призначається для заняття батальйоном вихідного положення для наступу. Він повинен забезпечити потайне розміщення, найменшу уразливість підрозділів від усіх видів зброї противника і вигідні умови для переходу в наступ.

Наступ на противника з положення безпосереднього зіткнення з ним, як правило здійснюється з проведенням перегрупування підрозділів на створення бойових порядків взводів для наступу (рис.6.2.21).

Наступ на противника, який обороняється, з ходу, як правило, здійснюється з вихідного району, віддаленість якого визначається старшим командиром. Розгортання батальйону (роти) в бойовий порядок здійснюється в ході його висування до рубежу переходу в атаку показано на рис.6.2.22.

Рис.6.2.22. Перехід механізованого (танкового) батальйону у наступ на противника, що обороняється, з ходу

Форсування водних перешкод здійснюється, як правило з ходу, батальйон (рота, взвод) форсує водну перешкоду, як правило у складі головних сил бригади (полку, батальйону, роти), а під час дій у авангарді (головній похідній заставі) – самостійно показано на рис. 6.2.23.


Читайте також:

  1. Механізована (танкова) рота в наступі
  2. Механізоване відділення (танк) в наступі
  3. Механізоване відділення (танк) в наступі
  4. Механізований (танковий) батальйон в обороні
  5. Механізований (танковий) взвод в обороні
  6. Механізований (танковий) взвод у наступі
  7. Мотопіхотна рота в наступі
  8. Мотопіхотне відділення в наступі
  9. Мотопіхотний батальйон в наступі
  10. Мотопіхотний батальйон в обороні
  11. Мотопіхотний взвод в наступі




Переглядів: 7582

<== попередня сторінка | наступна сторінка ==>
Механізована (танкова) рота в наступі | Підготовка і ведення наступу механізованих, танкових підрозділів

Не знайшли потрібну інформацію? Скористайтесь пошуком google:

  

© studopedia.com.ua При використанні або копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт обов'язкове.


Генерація сторінки за: 0.003 сек.