– передачі товарів з оптового складу в роздрібний магазин;
– повернення товарів з роздрібного магазина на склад;
– передачі необоротних активів від однієї матеріально-відповідальної особи до іншої.
Доступ до документа забезпечує журнал «Складские». Новий документ «Переміщення» можна створити командою «Документи → Складские → Перемещение» головного меню, або ввести з журналу за допомогою клавіші Insert. Документ можна ввести на підставі прибуткової накладної або іншого документа «Переміщення». Сам документ може служити заготівкою для введення іншого документа «Перемещение», і лише. Початком ланцюжка взаєморозрахунків цей документ бути не може.
Заповнення форми починаємо з шапки. Номер документа (він же – номер накладної на внутрішнє переміщення, оскільки «автором» документа є сама організація) і дата його складання заповнюються автоматично. Призначення реквізитів з груп «Звідки» і «Куди» зрозуміло з їх назв. До речі, в правому нижньому кутку екранної форми документа синім кольором виводиться напис, що пояснює ваш вибір.
Реквізит «Документ-підстава» в шапці можнане заповнювати. По-перше, документ не завжди вводиться на підставі єдиної накладної. По-друге, для заповнення цього реквізиту є більш зручний механізм. Для очищення поля служить розташована поряд кнопка «X».
Таблична частина організована за принципом «Було – Стало». В неї вводяться найменування, рахунок обліку і партія ТМЦ. Якщо товари переміщаються в роздрібну точку, в графі «Стало» буде використаний субконто «Товари в асортименті». Роздрібні ціни ТМЦ(не тільки товарів, але і інших запасів) зберігаються в реквізитах довідника «Номенклатура».Тому графи з цінами в табличній частині документа немає.
Для зручності користувачів, в останній колонці таблиці відображаються поточні залишки ТМЦ по субрахунку, вказаному в графі «Було».