Табличну частину документа швидше і легше заповнювати за допомогою кнопки «Підбір». Клацнувши на ній, ви побачите випадаюче меню, що пропонує два варіанти підбору – по ТМЦ і по партіях.
Підбір по ТМЦ організований так само, як в прибутковій накладній. Підбір по партіях використовують при виборі ідентифікованого методу оцінки вартості вибуття запасів.Вибравши пункт «По партіях» побачимо вікно підбору, дещо складніше. Залишки в цьому вікні розвертаються не тільки ТМЦ, але і по партіях їх приходу, в нижній половині вікна.
Ще більш зручний варіант заповнення накладної пропонує розташовану поряд з кнопкою «Підбір» кнопка «Заповнити». Клацнувши на ній, вибираємо з випадаючого меню варіанти заповнення: по прибуткових накладних або по документах «Переміщення».
Відкриється журнал з відповідними накладними. Залишається тільки вибрати накладну і двічі клацнути на ній мишею. Дані з її табличної частини будуть перенесені в графи «Звідки» таблиці документа. Номер накладної буде заповнений в реквізит «Документ-підстава» шапки.
Операція переміщення
Кнопка «Провести» дозволяє сформувати проводки, не закриваючи документ. Перевірити їх можна, клацнувши на кнопці «Відкрити операцію» панелі інструментів документа.
Ми переміщали товари з оптового складу в роздрібний магазин, в якому ведеться і кількісний, і сумовий облік товарів. Роздрібна націнка по кожному переміщуваному товару розраховується і фіксується окремою проводкою вигляду Дт 282 — Кт 285. При переміщенні з магазина на склад застосовується зворотна схема проводок.
Переконавшись, що все гаразд, клацніть на кнопці «Друк» для отримання форми накладної в придатному для розпечатування на принтері вигляді.
Кнопкою «Просмотр» її можна переглянути на екрані, кнопкою «Друк» – роздрукувати на принтері.