Для покращення читабельності діаграм рекомендується дотримуватися наступних правил:
· розташовувати роботи по діагоналі від верхнього лівого кута до нижнього правого;
· підтримувати максимально можливу відстань між стрілками, що знаходяться на одній стороні роботи (Model/Model Properties/Layout/Automatically space arrows);
· максимально збільшити відстань між роботами, поворотами і перетинами стрілок;
· якщо дві стрілки проходять паралельно, то за можливістю їх необхідно об’єднати і назвати одним ім’ям;
· зворотні зв’язки по входу рисуються знизу, а зворотні зв’язки по управлінню - зверху;
· циклічні зворотні зв’язки краще не використовувати (якщо необхідність у такому зв’язку виникла, то зобразити її можна тільки в два прийоми: спочатку виконати розгалуження, а потім видалити непотрібний фрагмент);
· необхідно мінімізувати кількість перетинів, петель і поворотів стрілок.
Частина з перерахованих правил підтримується системою автоматично, але майже завжди запропонований системою порядок можна порушити, що робити не рекомендується.
Проведення експертизи
Для перевірки створюваної моделі існує можливість передачі її експертові для внесення зауважень. Зауваження фіксуються безпосередньо на діаграмі і нумеруються по порядку. Номер зауваження викреслюється в списку можливих зауважень у розділі Notes у вікні побудови діаграми.
Експертиза може проводитися багато разів шляхом пересилання папки, що містить опис моделі, або в процесі усної співбесіди. Після остаточного затвердження діаграма отримує статус Publication і стає доступною для друку і розповсюдження.