Студопедия
Новини освіти і науки:
МАРК РЕГНЕРУС ДОСЛІДЖЕННЯ: Наскільки відрізняються діти, які виросли в одностатевих союзах


РЕЗОЛЮЦІЯ: Громадського обговорення навчальної програми статевого виховання


ЧОМУ ФОНД ОЛЕНИ ПІНЧУК І МОЗ УКРАЇНИ ПРОПАГУЮТЬ "СЕКСУАЛЬНІ УРОКИ"


ЕКЗИСТЕНЦІЙНО-ПСИХОЛОГІЧНІ ОСНОВИ ПОРУШЕННЯ СТАТЕВОЇ ІДЕНТИЧНОСТІ ПІДЛІТКІВ


Батьківський, громадянський рух в Україні закликає МОН зупинити тотальну сексуалізацію дітей і підлітків


Відкрите звернення Міністру освіти й науки України - Гриневич Лілії Михайлівні


Представництво українського жіноцтва в ООН: низький рівень культури спілкування в соціальних мережах


Гендерна антидискримінаційна експертиза може зробити нас моральними рабами


ЛІВИЙ МАРКСИЗМ У НОВИХ ПІДРУЧНИКАХ ДЛЯ ШКОЛЯРІВ


ВІДКРИТА ЗАЯВА на підтримку позиції Ганни Турчинової та права кожної людини на свободу думки, світогляду та вираження поглядів



Вимоги до оформлення дипломної магістерської роботи

Усі складові дипломної роботи мають бути належним чином оформлені та відповідати вимогам ДСТУ 3008-95 «Документація. Звіти у сфері науки і техніки. Структура і правила оформлення» та наказу МОН № 384 « Про затвердження форм документів з підготовки кадрів у вищих навчальних закладах І-ІV рівнів акредитації» від 29.03.2012, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 3 травня 2012 р. за № 711/21024.

Дипломна робота виконується на державній мові (українській) з дотриманням наукового стилю, а саме:

- формально-логічний спосіб викладення матеріалу, наявність міркувань, що сприяють доказу істини, обґрунтуванню основних висновків дослідження;

- смислова завершеність, цілісність та зв’язність думок;

- цілеспрямованість, відсутність емоційного забарвлення наукового тексту;

- об’єктивність викладу, смислова точність, стислість, ясність;

- необхідність використання спеціальної термінології.

Щоб уникнути суб’єктивних суджень і акцентувати основну увагу на предметі висловлювання, в тексті застосовують переважно виклад від третьої особи (…автор рекомендує ) або від першої особи множини (…на нашу думку, …зазначимо, що…), часто використовують безіменну форму подачі інформації (…як було сказано, … на думку). Допустимим є те, що автор використовує форму множини і замість займенника «я» вживає займенник «ми», що дозволяє йому відобразити свою думку як точку зору певної групи людей, наукової школи чи наукового напрямку. Такий підхід є виправданим, оскільки сучасну науку характеризують такі тенденції, як інтеграція, колективна творчість, комплексний підхід до вирішення проблем.

Текстова частина магістерської дипломної роботи оформлюється за допомогою комп'ютера. Друк здійснюється на одній стороні аркуша білого паперу формату А4 (210x297 мм) через півтора міжрядкових інтервали (до 30 рядків на сторінці) шрифтом Тіmes New Roman (14 кеглів) з дотриманням таких розмірів полів: з лівого боку – 25-30 мм., з правого – не менше 10 мм., зверху і знизу – не менше 20 мм.

Програмні документи, роздруковані на ЕОМ, мають відповідати формату А4, включатися до загальної нумерації сторінок і розміщуватися, як правило, в додатках.

Зразок оформлення титульної сторінки, завдання на дипломну роботу, анотації, змісту наведено у додатках відповідно А, Б, В, Г.

Заголовки структурних частин дипломної роботи: «ЗМІСТ», «ВСТУП», «РОЗДІЛ», «ВИСНОВКИ ТА ПРОПОЗИЦІЇ», «СПИСОК ВИКОРИСТАНОЇ ЛІТЕРАТУРИ», «ДОДАТКИ», друкуються великими літерами напівжирним шрифтом по-центру сторінки. Заголовки підрозділів друкуються маленькими літерами (крім першої великої) з абзацного відступу без крапки в кінці.

Кожна структурна частина роботи має починатись з нової сторінки, а параграфи ідуть один за одним в такому порядку: після завершення попереднього параграфу пропускають два рядки, тоді йде назва нового параграфу, а через один рядок – текст.

Нумераціясторінок, розділів, підрозділів, пунктів, підпунктів, параграфів, малюнків, таблиць, формул здійснюють арабськими цифрами без знака №.

Номер сторінки проставляється у правому верхньому куті без знака № та крапки після нього. Першою сторінкою дипломної роботи є титульна сторінка (Додаток А), другою – завдання на магістерську дипломну роботу (Додаток Б), третьою – анотація (Додаток В), четвертою – зміст (Додаток Г). Їх номери включаються до загальної нумерації сторінок, але сам номер сторінки на них не ставиться. Вперше номер сторінки ставиться на другій сторінці «Вступу».

«ЗМІСТ», «ВСТУП», «ВИСНОВКИ та ПРОПОЗИЦІЇ», «СПИСОК ВИКОРИСТАНОЇ ЛІТЕРАТУРИ», «ДОДАТКИ» не нумерують як розділи. Номер розділу або глави ставиться після слів «РОЗДІЛ» або «ГЛАВА». Підрозділи (параграфи) нумерують у межах кожного розділу, проставляючи номер розділу і порядковий номер підрозділу (параграфу), між якими ставиться крапка. Наприклад, «1.3» – тобто перший розділ третій параграф. Потім у тому ж рядку йде назва заголовку параграфа.

Ілюстраціїможуть доповнювати текст роботи поглиблюючи розкриття суті явища, наочно відображаючи думки автора. На кожну з них в тексті повинно бути посилання з коментарем.

Ілюстрації (схеми, графіки тощо) і таблиці розміщуються в роботі безпосередньо після тексту, де їх згадано вперше або на наступній сторінці. Якщо вони містяться на окремих сторінках диплому, їх включають до загальної нумерації сторінок. Ілюстративні або табличні матеріали, розміри яких є понад формат А4, враховують як одну сторінку і розміщують у відповідних місцях після згадування в тексті або в у додатках.

Ілюстрації позначають словом «Рис.», і нумерують послідовно в межах розділу. Ілюстрації, винесені у додатки, нумеруються окремо. Номер ілюстрації має складатися з номера розділу і порядкового номера ілюстрації, між якими ставиться крапка: наприклад, «Рис. 1.10» (десятий рисунок першого розділу). В тому ж рядку далі йде назва ілюстрації. Номер ілюстрації, її назва і умовні позначення (легенда) розміщуються послідовно під ілюстрацією.


Читайте також:

  1. II. Вимоги безпеки перед початком роботи
  2. II. Вимоги безпеки під час проведення практичних занять у кабінеті (лабораторії) біології загальноосвітнього навчального закладу
  3. II. Вимоги безпеки праці перед початком роботи
  4. II. Вимоги до складання паспорта бюджетної програми
  5. III. Вимоги безпеки під час виконання роботи
  6. III. Вимоги безпеки під час виконання роботи
  7. III. Вимоги безпеки під час виконання роботи
  8. III. Вимоги до учасників, складу груп і керівників туристських подорожей
  9. III. Вимоги до учасників, складу груп і керівників туристських подорожей
  10. Internet. - це мережа з комутацією пакетів, і її можна порівняти з організацією роботи звичайної пошти.
  11. IV. Вимоги безпеки під час роботи на навчально-дослідній ділянці
  12. IV. Вимоги безпеки після закінчення роботи




Переглядів: 678

<== попередня сторінка | наступна сторінка ==>
Структура та обсяг магістерської дипломної роботи | Таблиці, формули, цитати

Не знайшли потрібну інформацію? Скористайтесь пошуком google:

  

© studopedia.com.ua При використанні або копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт обов'язкове.


Генерація сторінки за: 0.006 сек.