МАРК РЕГНЕРУС ДОСЛІДЖЕННЯ: Наскільки відрізняються діти, які виросли в одностатевих союзах
РЕЗОЛЮЦІЯ: Громадського обговорення навчальної програми статевого виховання ЧОМУ ФОНД ОЛЕНИ ПІНЧУК І МОЗ УКРАЇНИ ПРОПАГУЮТЬ "СЕКСУАЛЬНІ УРОКИ" ЕКЗИСТЕНЦІЙНО-ПСИХОЛОГІЧНІ ОСНОВИ ПОРУШЕННЯ СТАТЕВОЇ ІДЕНТИЧНОСТІ ПІДЛІТКІВ Батьківський, громадянський рух в Україні закликає МОН зупинити тотальну сексуалізацію дітей і підлітків Відкрите звернення Міністру освіти й науки України - Гриневич Лілії Михайлівні Представництво українського жіноцтва в ООН: низький рівень культури спілкування в соціальних мережах Гендерна антидискримінаційна експертиза може зробити нас моральними рабами ЛІВИЙ МАРКСИЗМ У НОВИХ ПІДРУЧНИКАХ ДЛЯ ШКОЛЯРІВ ВІДКРИТА ЗАЯВА на підтримку позиції Ганни Турчинової та права кожної людини на свободу думки, світогляду та вираження поглядів
Контакти
Тлумачний словник Авто Автоматизація Архітектура Астрономія Аудит Біологія Будівництво Бухгалтерія Винахідництво Виробництво Військова справа Генетика Географія Геологія Господарство Держава Дім Екологія Економетрика Економіка Електроніка Журналістика та ЗМІ Зв'язок Іноземні мови Інформатика Історія Комп'ютери Креслення Кулінарія Культура Лексикологія Література Логіка Маркетинг Математика Машинобудування Медицина Менеджмент Метали і Зварювання Механіка Мистецтво Музика Населення Освіта Охорона безпеки життя Охорона Праці Педагогіка Політика Право Програмування Промисловість Психологія Радіо Регилия Соціологія Спорт Стандартизація Технології Торгівля Туризм Фізика Фізіологія Філософія Фінанси Хімія Юриспунденкция |
|
|||||||
ВИДІВ САМОСТІЙНОЇ РОБОТИ СТУДЕНТІВз дисципліни “Адміністративне право” Навчальним тематичним планом дисципліни “Адміністративне право” передбачена обов‘язкова самостійна робота студентів денної форми навчання по опрацюванню окремих питань (тем) курсу, виконання навчальних домашніх завдань у письмовій формі. Така самостійна робота передбачає необхідність самостійного опанування студентами основних теоретичних положень, категорій, термінів, що використовуються даною навчальною дисципліною, а також самостійне оволодіння основними методами наукового дослідження та розвиток самостійного теоретичного правового мислення. Опрацьовуючи самостійно матеріал студенти можуть використовувати джерела, що запропоновані в загальному списку рекомендованих джерел, а також застосовувати останні редакції нормативно-правових актів, що, в свою чергу, дасть можливість уникнути використання норм та положень, що втратили чинність. Формами контролю виконання студентами самостійної роботи є перевірка контрольних робіт, що пишуться під час практичного заняття, та усне опитування правильності виконання задач, що були підготовлені в міні-групах. Протягом семестру проводиться 2 модульних контролі, шляхом усного або письмового опитування кожного студента. Оцінювання. За результатами систематичного та успішного виконання завдань під час роботи на семінарських (практичних, лабораторних) заняттях студент отримує 30балів від загальної кількості балів семестрового поточно-модульного контролю знань. На кожному практичному занятті студент має змогу заробити 1бал за якісне вирішення і вдалу презентацію задачі в міні-групі. Вдалою визнається така презентація, яка містить виключне і правильне вирішення, додаткові питання викладача розкриті студентом в повній мірі. 4 бали за написання контрольної роботи студент отримує, якщо всі відповіді викладені абсолютно вірно. 3 – якщо в роботі всі відповіді викладені загалом вірно, але в декількох питаннях є незначні неточності. 2 – якщо в роботі одна з відповідей викладена неповно, невірно чи не викладена взагалі, або всі питання роботи мають неточності. 1 – якщо 2 питання роботи викладені неповно, невірно або не викладені взагалі, а решта роботи є правильною. 0 – якщо всі питання роботи викладені невірно. Індивідуальні завдання для самостійної роботи
Мета підготовки індивідуальних завдань: напрацювання студентами навичок підбору необхідного матеріалу, його аналізу та вибору необхідної інформації для розкриття теми; розвиток аналітичного мислення студента, що сприяє підвищенню якості написання магістерської дипломної роботи та рівню професіоналізма майбутнього юриста. Вимоги до індивідуальних завдань.
Вимоги до змісту. · Тематика визначається викладачем для кожного студента окремо під час індивідуально-консультативної роботи за встановленим графіком. · В огляді аналізуються наукові статті або монографії, що надруковані не більше ніж 3 роки тому. · Огляд будується на власному аналізі студента і включає його самостійні висновки. Вимоги до оформлення роботи. · Загальний обсяг всієї роботи не має перевищувати 10 друкованих аркушів. · Поля верхнє, нижнє – 2 см, справа – 1,5 см, зліва – 3 см; шрифт – 14 Times New Roman, інтервал – 1,5; наявність нумерації сторінок та титульної сторінки. · У тексті роботи обов’язково присутні посилання на використані джерела.
Вимоги до змісту. · Реферат є самостійною роботою студента, отже зміст рефератів не може повністю співпадати із вже надрукованими роботами або роботами інших студентів. · Тема реферату обирається студентом самостійно зі списку, що наводиться. Якщо студент хоче підготувати реферат на іншу тему, вона узгоджується з викладачем особисто. Теми для написання рефератів 1. Особливості адміністративної відповідальності юридичних осіб. 2. Адміністративна юстиція: досвід існування в зарубіжних країнах. 3. Проблемні питання здійснення адміністративного судочинства в Україні. 4. Реформа адміністративного права України: шляхи та перспективи здійснення. 5. Перспективи розвитку законодавства, що визначає порядок притягнення до адміністративної відповідальності: вітчизняний та міжнародний досвід. 6. Новели корупційного законодавства: практика застосування в Україні. 7. Шляхи реформування державної служби в Україні. 8. Особливості здійснення державного управління економікою України. 9. Перспективи розвитку законодавства, що регулює процес проходження державної служби в Україні. 10. Аналіз досвіду боротьби з корупцією у зарубіжних країнах.
Вимоги до оформлення роботи. · Загальний обсяг всієї роботи не має перевищувати 15 друкованих аркушів. · Поля верхнє, нижнє – 2 см, справа – 1,5 см, зліва – 3 см; шрифт – 14 Times New Roman, інтервал – 1,5; наявність нумерації сторінок та титульної сторінки. · У тексті роботи обов’язково присутні посилання на використані джерела. · Реферат має включати: план, вступ, основну частину, висновки, список використаної літератури; аналіз зазначеної теми, який включатиме розгляд проблематики даної теми роботи, пропозиції, висновки, наукові точки зору, власні думки, статистичні дані, порівняльний аналіз; приклади згідно теми роботи (практичного характеру).
Вимоги до змісту. · Тематика визначається студентом і викладачем спільно. Під час індивідуально-консультативної роботи за встановленим графіком студент обговорює з викладачем бажаний напрям наукового дослідження і визначає тему презентації. · Презентація будується на аналізі проблем, що знайшли своє відображення у наукових роботах провідних вітчизняних і зарубіжних науковців, гостросоціальних подій, що відбулись або можуть відбутись у недалекому майбутньому і потребують юридичного вивчення і вирішення. · Презентація обов’язково включає самостійні висновки та пропозиції студента щодо вирішення виниклих проблем. · Обнародування презентації відбувається під час щорічної студентської конференції, що проводиться в середині квітня. Вимоги до оформлення роботи. · Презентація оформлюється в електронному вигляді. · Може включати ілюстрації, графіки, схеми, таблиці. · В кінці презентаційного матеріалу міститься список використаних джерел.
Вимоги до змісту. · Тематика визначається викладачем для кожного студента окремо під час індивідуально-консультативної роботи за встановленим графіком. · У підготовленій студентом роботі повинно міститись не менше 50 джерел наукових праць вітчизняних та зарубіжних авторів. · В роботах окремих студентів джерела не можуть співпадати більше ніж на 30%. · До роботи обов’язково додаються ксерокопії 5 наукових статей, що згадуються у переліку джерел. Ксерокопії статей не можуть повторюватись у окремих студентів. Вимоги до оформлення роботи. · Загальний обсяг всієї роботи не має перевищувати 5 друкованих аркушів. · Поля верхнє, нижнє – 2 см, справа – 1,5 см, зліва – 3 см; шрифт – 14 Times New Roman, інтервал – 1,5; наявність нумерації сторінок та титульної сторінки. · Посилання оформлюються у відповідності до встановлених вимог:
Вимоги до змісту. · Тематика визначається викладачем для кожного студента окремо під час індивідуально-консультативної роботи за встановленим графіком. · Перекладений текст повинен бути логічно викладений та зрозумілий для сприйняття. Вимоги до оформлення роботи. · Загальний обсяг всієї роботи не має перевищувати 10 друкованих аркушів. · Поля верхнє, нижнє – 2 см, справа – 1,5 см, зліва – 3 см; шрифт – 14 Times New Roman, інтервал – 1,5; наявність нумерації сторінок та титульної сторінки. Читайте також:
|
||||||||
|