Студопедия
Новини освіти і науки:
Контакти
 


Тлумачний словник


XV. Реалізація права вступників на вибір місця навчання

15.1. Особи, які подали заяви в паперовій або в електронній формі та беруть участь у конкурсному відборі, після прийняття приймальною комісією рішення про рекомендування до зарахування відповідно до строку, визначеного у пункті 4.2 розділу IV цих Правил, зобов’язані виконати вимоги для зарахування на місця державного замовлення: подати особисто оригінали документа про освітній (освітньо-кваліфікаційний) рівень та додатка до нього, медичної довідки, сертифікатів зовнішнього незалежного оцінювання, довідки про присвоєння ідентифікаційного коду та інших документів, передбачених Правилами прийому, до приймальної (відбіркової) комісії вищого навчального закладу. Особи, які подали заяви в електронній формі, особисто зобов’язані підписати власну електронну заяву, роздруковану у приймальній комісії.

15.2. Особи, які в установлені строки, визначені у пункті 4.2 розділу IV цих Правил, не подали до приймальної (відбіркової) комісії оригінали документа про освітній (освітньо-кваліфікаційний) рівень та додатка до нього, медичної довідки, сертифікатів зовнішнього незалежного оцінювання, довідки про присвоєння ідентифікаційного коду та інших документів, передбачених цими Правилами прийому (не виконали вимог для зарахування), втрачають право зарахування на навчання за державним замовленням, а також на навчання за рахунок державних пільгових довгострокових кредитів.

15.3. Вступник, який за результатами конкурсного відбору рекомендований до зарахування на навчання за відповідним пріоритетом, із зазначених в його заявах, до закінчення строку конкурсного відбору на навчання осіб, рекомендованих до зарахування на місця державного замовлення, зобов’язаний подати оригінали документа про освітній (освітньо-кваліфікаційний) рівень та додатка до нього, медичної довідки, сертифікатів зовнішнього незалежного оцінювання, довідки про присвоєння ідентифікаційного коду та інших документів, передбачених Правилами прийому, до приймальної (відбіркової) комісії НАУ. Особи, які подали заяви в електронній формі, особисто зобов’язані підписати власну електронну заяву, роздруковану у приймальній комісії.

У випадку, коли вступник рекомендується до зарахування на навчання відповідно до першого власно обраного пріоритету, він втрачає право участі у подальшому конкурсному відборі на навчання за наступними пріоритетами.

За рішенням Приймальної комісії заяви за наступними пріоритетами. Обраними вступником, скасовуються в рейтингових списках, сформованих в ЄДЕБО.

У випадку, коли вступник рекомендується до зарахування на навчання відповідно до другого власно обраного пріоритету, він втрачає право участі у подальшому конкурсному відборі на навчання за наступним пріоритетом, при цьому зберігається його право участі у конкурсі за першим пріоритетом.

 


Читайте також:

 1. II. Права та обов'язки адміністрації організації, що проводить туристську подорож
 2. IV. Обов'язки і права керівника та заступника керівника подорожі
 3. IV. Строки прийому заяв і документів, вступних екзаменів, конкурсного відбору та зарахування на навчання
 4. V Засоби навчання
 5. X. Зарахування вступників на основі повної загальної середньої освіти, які досягли визначних успіхів у вивченні профільних предметів
 6. XIII. Формування та оприлюднення рейтингового списку вступників, рекомендованих до зарахування
 7. XVIII. Особливості прийому та навчання іноземців та осіб без громадянства у вищих навчальних закладах України
 8. А/. Фізичні особи як суб’єкти цивільного права.
 9. Автоматизовані робочі місця облікового працівника
 10. АВТОРСЬКЕ ПРАВО І СУМІЖНІ ПРАВА
 11. АВТОРСЬКІ ПРАВА ТА ІНТЕЛЕКТУАЛЬНА ВЛАСНІСТЬ
<== попередня сторінка | наступна сторінка ==>
XIV. Надання рекомендацій для зарахування | XVI. Коригування списку рекомендованих до зарахування

Не знайшли потрібну інформацію? Скористайтесь пошуком google:

 

© studopedia.com.ua При використанні або копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт обов'язкове.


Генерація сторінки за: 0.002 сек.