Студопедия
Новини освіти і науки:
МАРК РЕГНЕРУС ДОСЛІДЖЕННЯ: Наскільки відрізняються діти, які виросли в одностатевих союзах


РЕЗОЛЮЦІЯ: Громадського обговорення навчальної програми статевого виховання


ЧОМУ ФОНД ОЛЕНИ ПІНЧУК І МОЗ УКРАЇНИ ПРОПАГУЮТЬ "СЕКСУАЛЬНІ УРОКИ"


ЕКЗИСТЕНЦІЙНО-ПСИХОЛОГІЧНІ ОСНОВИ ПОРУШЕННЯ СТАТЕВОЇ ІДЕНТИЧНОСТІ ПІДЛІТКІВ


Батьківський, громадянський рух в Україні закликає МОН зупинити тотальну сексуалізацію дітей і підлітків


Відкрите звернення Міністру освіти й науки України - Гриневич Лілії Михайлівні


Представництво українського жіноцтва в ООН: низький рівень культури спілкування в соціальних мережах


Гендерна антидискримінаційна експертиза може зробити нас моральними рабами


ЛІВИЙ МАРКСИЗМ У НОВИХ ПІДРУЧНИКАХ ДЛЯ ШКОЛЯРІВ


ВІДКРИТА ЗАЯВА на підтримку позиції Ганни Турчинової та права кожної людини на свободу думки, світогляду та вираження поглядів



Технологія оформлення документів для проведення туру.

Туристський ваучер (путівка) –документ підтверджуючий статус особи або групи осіб як туристів, оплату послуг або її гарантію і є підставою для одержання туристом або групою туристів туристських послуг. Ваучер - це право на одержання туристських послуг. У ваучері вказується:

· номер ліцензії фірми, назва й адреса приймаючої сторони, прізвище, ім'я, по батькові туриста або керівника групи, кількість туристів, кількість днів туру, дата прибуття і виїзду, маршрут, назва готелю, види транспорту на маршруті, оцінка про оплату туру і фактично надані послуги.

Ваучер є документом строгої звітності і призначений для розрахунків між стороною що приймає і направляє, які співробітничають на підставі підписаних між ними договорів (контрактів). Ваучери українських туристських фірм виготовляються за зразком, затвердженим Державною адміністрацією по туризму. Бланк ваучера є єдиним за формою як для туриста індивидуала так і для групи туристів. Підставою для видачі заповненого ваучера є оплата замовлених послуг, а також письмове підтвердження готовності до прийому туриста від приймаючого туристського підприємства направляючому туристському підприємству. Ваучер заповнюється в трьох екземплярах під одним номером. Перший і другий екземпляр видається туристові, після закінчення туристського обслуговування турист передає його приймаючій стороні і завіряє їх особистим підписом. Перший екземпляр повертає туристському підприємству, другий залишає собі, третій зберігається в бухгалтерії направляючого туристського підприємства. Ваучер - це бланк строгої звітності. Турваучер є підставою для одержання туристом або групою туристів обумовлених договором тур.послуг і документом, що визначають їхній статус.

Керівник туристської групи –особа, що є представником суб'єкта туристської діяльності і виступає від його імені, супроводжує туристів, забезпечує виконання умов договору про надання туристських послуг, володіє професійними знаннями про країну (місцевості) перебування, і, як правило, мовою країни перебування або загальнозрозумілим там мовою.

Гід (екскурсовод) –особа, що володіє професійною інформацією про країну (місцевості) перебування, щовидаються місцях, об'єктах показу, а також мовою цієї країни або мовою прийнятих іноземних туристів або загальнозрозумілим для них мовою, надає ексурсійно-інформаційні, організаційні послуги і кваліфіковану допомогу учасникам туру в рамках договору про надання туристських послуг.

Під час здійснення групової подорожі, відповідно до закону України «Про туризм», турфирма зобов'язана забезпечити групу туристів кваліфікованим керівником, а в разі потреби – гідом.

Подорожі здійснюються на підставі угод, туристських ваучерів, путівок, маршрутних книжок і інших документів визначальний статус туристів.

 

 

ПАРТНЕРСЬКІ ВІДНОСИНИ

Робота турагента і туроператора здійснюється на підставі договору (договір комісії, агентська угода або договір доручення).

Договір доручення припускає, що турагент у відношенні з туристами виступає як офіційній агент – виробника туристських послуг і діє в рамках даних йому тур оператором повноважень. Може бути укладений із указівкою роков у плині якого повірник вправі діяти від імені довірителя.

Договір комісії – одна сторона зобов'язується з доручення іншої сторони за винагороду зробити одну або кілька угод від свого імені.у цьому випадку турагент виступає як продавець, забронювавши в туроператора визначену квоту турпродукта, реалізує туристські послуги в рахунок цієї квоти від своєї особи, одержуючи при цьому заздалегідь обговорену комісію. У даному договорі вказується, що агент повинний віддати визначену частину туроператору, а лише малу частину – свою комісію залишає собі.

Агентський договір має ті ж повноваження , що встановлено для договорів доручення і комисии, але заренне обмовляються права турагента в залежності від того діє турагент від свого імені або від імені туроператора. У тексті агентського договору сторони повинні обмовити обов'язку агента, порядок надання звітів про угоду.

У договорі повинні бути відбиті наступні атрибути: найменування документа і його реєстраційний номер; місце і дата висновку; преамбула (повні найменування сторін); поняття і визначення; предмет контракту; обов'язку сторін; умови бронювання туристського обслуговування; умови розрахунків; відповідальність за заподіяння збитку; порядок дозволу споровши; порядок вступу в силу, зміни і припинення контракту; юридичні адреси сторін; заключні положення.

 


Читайте також:

  1. II. Вимоги безпеки під час проведення практичних занять у кабінеті (лабораторії) біології загальноосвітнього навчального закладу
  2. II. Організація і проведення спортивних походів
  3. IV. Строки прийому заяв і документів, вступних екзаменів, конкурсного відбору та зарахування на навчання
  4. V. Порядок прийому заяв та документів для участі у конкурсному відборі до НАУ
  5. VI. Оформлення маршрутної документації на проведення туристичних походів та експедицій
  6. VI. Проведення вступних екзаменів, фахових випробувань та творчих конкурсів
  7. Автоматичний розрахунок суми проведення.
  8. Алгоритм проведення внутрішнього аудиту.
  9. Аналіз документів
  10. Аналіз документів як метод соціологічного дослідження.
  11. Апаратура і методика проведення густинного гамма-гамма-каротажу
  12. Апаратура і методика проведення густинного гамма-гамма-каротажу




Переглядів: 567

<== попередня сторінка | наступна сторінка ==>
Технологічний процес споживання туристських послуг. | Безпека туристів у період подорожей.

Не знайшли потрібну інформацію? Скористайтесь пошуком google:

  

© studopedia.com.ua При використанні або копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт обов'язкове.


Генерація сторінки за: 0.014 сек.