Студопедия
Новини освіти і науки:
МАРК РЕГНЕРУС ДОСЛІДЖЕННЯ: Наскільки відрізняються діти, які виросли в одностатевих союзах


РЕЗОЛЮЦІЯ: Громадського обговорення навчальної програми статевого виховання


ЧОМУ ФОНД ОЛЕНИ ПІНЧУК І МОЗ УКРАЇНИ ПРОПАГУЮТЬ "СЕКСУАЛЬНІ УРОКИ"


ЕКЗИСТЕНЦІЙНО-ПСИХОЛОГІЧНІ ОСНОВИ ПОРУШЕННЯ СТАТЕВОЇ ІДЕНТИЧНОСТІ ПІДЛІТКІВ


Батьківський, громадянський рух в Україні закликає МОН зупинити тотальну сексуалізацію дітей і підлітків


Відкрите звернення Міністру освіти й науки України - Гриневич Лілії Михайлівні


Представництво українського жіноцтва в ООН: низький рівень культури спілкування в соціальних мережах


Гендерна антидискримінаційна експертиза може зробити нас моральними рабами


ЛІВИЙ МАРКСИЗМ У НОВИХ ПІДРУЧНИКАХ ДЛЯ ШКОЛЯРІВ


ВІДКРИТА ЗАЯВА на підтримку позиції Ганни Турчинової та права кожної людини на свободу думки, світогляду та вираження поглядів



Банковская выписка

Банківське виписування в «1С: Бухгалтерії» є аналогом паперового (а у багатьох випадках – і електронної) виписування банку. Це єдиний документ з групи «Банк», призначеної для формування проводок по рахунках бухгалтерського і податкового обліку.

Новий документ можна ввести командою «Документы → Банк → Банковская выписка» або шляхом додавання рядка в журнал «Банк», або ж вводиться на підставі Платіжного доручення.

В шапці екранної форми документа заповнюють «Розрахунковий рахунок», поле «Бухгалтерський рахунок» заповнюється автоматично, по реквізитах довідника «Счета нашей фирмы».

Таблична частина у цього документа дуже широка. Склад і призначення полів табличної частини:

1. Поле «N» заповнюється автоматично при введенні в таблицю нового рядка.

2. В полі «+/–» указують характер операції: прихід грошей на рахунок (дебет, «+») або витрату (кредит, «–»).В «паперовому виписуванню» банку прихід грошей на рахунок клієнта показують по кредиту, витрата – по дебету банківського рахунку, тобто виписування складається «з погляду банку».

3. Поле «№ ПП» призначено для введення номера платіжного доручення, заповнювати його необов'язково.

4. В колонці «Рахунок» указують номер бухгалтерського рахунку, що кореспондує з субрахунком 311 (312).

5. Поле «Вид ПДВ» служить для вибору режиму обкладення ПДВ.

6. Поле «Вид приходу/витрати грошей» застосовується СПД на єдиному податку. Це поле заповнюють вибором з переліків «Види приходу грошей» і «Види витрати грошей». СПД на звичайній системі оподаткування можуть цей реквізит не заповнювати.

7. Поля «Субконто» і «Замовлення» в загальному випадку заповнюються аналітичними ознаками рахунку, вказаного в полі «Рахунок». Якщо рядок реєструє розрахунки з контрагентом, в цих полях буде вказаний контрагент і замовлення. При реєстрації перекладу грошей з одного банківського рахунку на іншій в полі «Субконто» буде вказаний рахунок (елемент довідника «Наші грошові рахунки»), а поле «Замовлення» залишиться незаповненим, і т.д.

8. Поле «Сумма+» служить для введення суми з ПДВ, величина цього податку відображається в полі «ПДВ». Проте перед заповненням цих полів загальна сума по рядку виписування вводиться в полі «Сума платежу». Це поле дісталося в спадок від так і не введених спецрахунків по ПДВ. Передбачалося, що при реєстрації руху засобів між «звичайною і спеціальною рахівницями» підприємства заповнюватимуться поля «Сума платежу» і «ПДВ», а поле «Сумма+» залишиться незаповненим.

9. В полі «Д/Р» указують, чи відноситься платіж до валових доходів, витратам або не враховується в їх складі. Якщо це поле встановити в стан «+» (тобто дохід) або «–» (витрата), потрібно заповнити наступне поле «Субконто Д/Р вибором» з довідника «Валові доходи/витрати. Суму валових доходів/витрат програма розрахує самостійно.

10. Поле «Обяз. зачисл. ПДВ» також призначено для обліку цього податку на спеціальному рахунку. В цьому полі потрібно було указувати субрахунок бухгалтерського рахунку 319 «Очікувані платежі по спец. рахунку ПДВ».

11. Якщо поле «Указ. отгр.?» (тобто «Вказати відвантаження») встановити в значення «Так», стануть доступними поля «Сума отгр.» і «ПДВ отгр.» для ручного коректування суми першої події. За умовчанням поле встановлюється в значення «Немає», і банківське виписування розраховує суму першої події автоматично.

12. Поле «Операційна курсова різниця» дозволяє віднести курсову різницю до операційної або неопераційної.

13. В полі «Зміст» переноситься текст «Призначення платежу» з платіжних доручень і інших банківських документів.

Документ «Банківське виписування» можна провести, не закриваючи його вікна. Після клацання мишею на кнопці «Провести» стане активною кнопка «Відкрити операцію» в його заголовку.

 

 


Самостійне вивчення

 

Заняття 7.1

 

 


Читайте також:

  1. БАНКОВСКАЯ СИСТЕМА. ДЕЯТЕЛЬНОСТЬ
  2. Современная денежно-кредитная система страны и ее структура. Банковская система Республики Беларусь.




Переглядів: 535

<== попередня сторінка | наступна сторінка ==>
Оформлення операцій по поточному рахунку в КСБО | Облік операцій з іноземною валютою

Не знайшли потрібну інформацію? Скористайтесь пошуком google:

  

© studopedia.com.ua При використанні або копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт обов'язкове.


Генерація сторінки за: 0.003 сек.