Студопедия
Новини освіти і науки:
Контакти
 


Тлумачний словник


Тема: Механізоване комплекси КД80, КД90. Призначення, склад, принцип роботи.

 

Комплекс 1КД80 призначений для комплексної механізації очисних робіт на пластах потужністю 0,8-1,2 м, залягають під кутом до 35° с нестійкими бічними породами.

 

 

 

 

Кріплення механізована КД80 агрегатированная, поддерживающоградительного типу. призначена для механізації процесів підтримки та управління покрівлею в привибійному просторі лави і пересування скребкового конвеєра при відпрацюванні пологих пластів потужністю 0,85-1,5м (два типорозміри) у складі комплексів з комбайнами УКД300, УКД200/250, КА80, 1К103М, 1К101У, 1К101УД, РКУ10, 1ГШ68, КШ1КГУ і конвеєрами КСД26, КСД26В, СПЦ26, СП26, СП26У, СП250, СП251, СПЦ163. Кріплення 1КД80 складається з однотипних че-тырехстоечных секцій, кожна з яких шарнірно через гидродомкрат з'єднана з забійним конвеєром (мал. 23.5). Секція кріплення має суцільне підстава і суцільне шарнірне перекриття. Підтискна консоль перекриття за допомогою гидропатрона може бути поджата до покрівлі. На кожній секції між першим і другим рядом стійок кріплення передбачений ходок для переміщення робітників. Стійки гідравлічні мають подвійну гідравлічну раздвижность.

Особливостями кріплення 1КД80 є: висока опірність в призабойной зони, можливість пересування секції без втрати контакту з покрівлею; послідовна пересувка секцій слідом за виїмкою вугілля комбайном по зарядженої схемою; високий коефіцієнт затягування покрівлі (0,87). Завдяки цьому кріплення може застосовуватися в умовах нестійкою покрівлі.

 

 

Управління секцією полягає в повторенні основних команд: "Розвантаження стійок", "Пересувка секції", "Розпір стійок", "Пересувка конвеєра". Крім цих основних команд в залежності від типу секції подаються і додаткові: "Поджим гидропатроном консолі перекриття" та ін. На кожній секції (мал. 23.6) є розподільник 1 і клапани, які направляють потік робочої рідини, що надходить з сусідньої секції. На сусідню секцію прокладені три гідравлічні лінії: 4,5 і 6. Всі операції на секції здійснюються розподільником, який підключений до напірної 2 і зливний 3 магістралі. На рис. 23.6 умовно показано по одній (замість ддул) стійці в кожному ряду з одинарною (замість подвійної) раздвижностью стійок. Управління кріпленням здійснюється в такому порядку.

 

 

1. Роздільна розвантаження першого і другого ряду кріплення стійок. Робоча рідина надходить в лінію 4 (поз. розподільника 01), 5 лінія з'єднується зі зливом, а лінія 6 замки втулкою розподільника. У цьому випадку всі гідро замки стійок відкриваються, а розвантажується тільки перший ряд стійок по лінії 5. Так як лінія 6 замкнені, то другий ряд стійок не розвантажується. Для розвантаження другого ряду (позиція 02) робочу рідину необхідно подати теж в лінію 4, але лінія 5 дверей, а лінія 6 з'єднується зі зливом.

2. Пересувка секції (позиція ПС). Робоча рідина подається по лінії 6 через клапан 7 в штоковую порожнину домкрата П'ЯТЬ редвнжки 8. При цьому з поршневий порожнини домкрата рідина витісняється в зливну магістраль через гидрозамок 9 і розподільник.

3. Розпір першого ряду стійок (позиція Р1). Рідина подається в лінію 5 і далі через клапан 10 і гидрозамок 11 поршневі порожнини першого ряду стійок. Паралельно через гидрозамок 18 робоча рідина надходить в гидропатрон підтискної консолі. При цьому клапан 7 замикає штоковую порожнину гидродомкрата пересувки 8 і запобігає сповзання підтягнутою секції.

4. Розпір всіх стійок (позиція Р). Робоча рідина подається одночасно по лініях 5 і 6. Далі робоча рідина в поршневі порожнини стійок першого ряду надходить так, як було сказано вище. У поршневі порожнини стійок другого ряду рідина надходить з виходу клапана 12, а витісняється з штоковых порожнин на злив по лінії 4. Клапан 7 також замикає штоковую порожнину гидродомкрата пересувки 8.

5. Пересувка секції без втрати контакту з покрівлею. Попередньо необхідно відкрити вентиль 13. Далі за допомогою розподільника (позиція ПС) рідина прямує по лінії 6 через клапан 7 в штоковую порожнину гидродомкрата пересувки 8. Через вентиль рідина надходить в порожнину управління клапана 14, а через клапан 15 - в порожнині управління замків 11 і 16, відкриваючи їх. При цьому лінії 4 і 5 будуть з'єднані на сусідній секції зі зливом.

Таким чином другий ряд стійок секції буде з'єднаний зі зливом через замок 16, дросель клапана 12 і лінію 5. У поршневих порожнинах стійок першого ряду виникне тиск, який визначається налаштуванням подпорного клапана 10. При подачі тиску в порожнину управління клапана 14 його штовхач відриває кульку від верхнього сідла, не замикаючи нижнього. При перед-вижке секції основний потік рідини, що витісняється з поршневий порожнини гидродомкрата пересування, надходить в зливну магістраль через замок 9 і розподільник /. Частина цього потоку відгалужується і підживлює поршневі порожнини стійок через клапан 14. Надлишок рідини зливається через клапан 10 в лінію 5. При зупинці секції клапан 14 буде працювати як назад, не допускаючи опускання стійок.

6. Пересувка забійного конвеєра (позиція. Рідина подається розподільником в поршневу порожнину гидродомкрата пересування через замок 9. Для зниження зусилля, яке розвиває гидродомкрат, паралельно йому включений клапан розвантаження 17, налаштований на тиск спрацьовування 10 МПа. У разі перевищення цього тиску робоча рідина поступаетна злив через клапан 17.

 

 

 

Кріплення механізовані КД90, КД90Т - агрегатовані, сприятливого-захисної типу, призначені для механізації процесів підтримки та управління покрівлею в привибійному просторі лави і пересування скребкового конвеєра при відпрацюванні пологих пластів потужністю 0,85-2,0 м у складі комплексів з комбайнами УКД300, УКД200/250, КДК500, КДК700, КА80, 1К103М, 1К101У, 1К101УД, РКУ10, РКУ13, 1ГШ68, 2ГШ68Б, КШ1КГУ і конвеєрами КСД26, КСД26В, КСД27, КСД29, СПЦ26, СП26, СП26У, СП250, СП251, СПЦ163, СПЦ271, СП326, СП301М/90.

 

 


Читайте також:

 1. III. ТРАЕКТОРИЯ БАЛЛИСТИЧЕСКОЙ РАКЕТЫ И ПРИНЦИПЫ ВЫБОРА ПРОЕКТНЫХ ПАРАМЕТРОВ
 2. III.5.5. Принцип материального
 3. V Ідентифікація, раціоналізація, проекція, інтроекція, агресія, зворотна реакція та їх комплекси.
 4. YIII.2.2.Принцип рассмотрения во взаимосвязи.
 5. YIII.2.3.Принцип детерминизма. Динамические и статистические закономерности.
 6. YIII.2.4.Принцип изучения в развитии.
 7. Аграрна політика як складова економічної політики держави. Сут­ність і принципи аграрної політики
 8. Адекватна реалізація принципів міжнародної економіки можлива лише в стабільному політичному середовищі.
 9. Адміністративні методи - це сукупність прийомів, впливів, заснованих на використанні об'єктивних організаційних відносин між людьми та загальноорганізаційних принципів управління.
 10. Аналогія права - вирішення справи або окремого юридичного питання на основі принципів права, загальних засад і значення законодавства.
 11. Антикорупційні принципи
 12. Антикорупційні принципи
<== попередня сторінка | наступна сторінка ==>
Тема: Механізовані комплекси М103М, | ДВУХСТОЕЧНАЯ ОДНОРЯДНАЯ КДД

Не знайшли потрібну інформацію? Скористайтесь пошуком google:

 

© studopedia.com.ua При використанні або копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт обов'язкове.


Генерація сторінки за: 0.002 сек.