Студопедия
Новини освіти і науки:
МАРК РЕГНЕРУС ДОСЛІДЖЕННЯ: Наскільки відрізняються діти, які виросли в одностатевих союзах


РЕЗОЛЮЦІЯ: Громадського обговорення навчальної програми статевого виховання


ЧОМУ ФОНД ОЛЕНИ ПІНЧУК І МОЗ УКРАЇНИ ПРОПАГУЮТЬ "СЕКСУАЛЬНІ УРОКИ"


ЕКЗИСТЕНЦІЙНО-ПСИХОЛОГІЧНІ ОСНОВИ ПОРУШЕННЯ СТАТЕВОЇ ІДЕНТИЧНОСТІ ПІДЛІТКІВ


Батьківський, громадянський рух в Україні закликає МОН зупинити тотальну сексуалізацію дітей і підлітків


Відкрите звернення Міністру освіти й науки України - Гриневич Лілії Михайлівні


Представництво українського жіноцтва в ООН: низький рівень культури спілкування в соціальних мережах


Гендерна антидискримінаційна експертиза може зробити нас моральними рабами


ЛІВИЙ МАРКСИЗМ У НОВИХ ПІДРУЧНИКАХ ДЛЯ ШКОЛЯРІВ


ВІДКРИТА ЗАЯВА на підтримку позиції Ганни Турчинової та права кожної людини на свободу думки, світогляду та вираження поглядів



УРОК 24

Тема: Дні тижня. Літера Y y. Present Simple.

Мета: повторити й активізувати лексичний матеріал; ознайомити учнів з новими ЛО та закріпити їх уживання в усному мовленні; практикувати у вживанні дієслівної форми третьої особи однини у теперішньому неозначеному часі; ввести літеру Y y та навчити її писати;

Розвивати навички монологічного мовлення, формувати читацькі навички, тренувати пам'ять, увагу.

Виховувати дисципліну.

Обладнання: підручник, робочий зошит, картки для вивчення ЛО, картка з літерою, пісенька «Days of week”

ХІД УРОКУ

І. ПІДГОТОВКА ДО СПРИЙНЯТТЯ ІНШОМОВНОГО МОВЛЕННЯ.

Привітання

(див. урок 20)

- Let’s greet each other altogether.

- And listen to a lovely song “Good morning”

Повідомлення теми та мети уроку

- At our lesson today we’ll learn days of the week and speak about our everyday routines. We revise the letters and learn a new letter and practice in writing, speaking and reading.

- OK. Let’s start our lesson.

Уведення в іншомовну атмосферу.

а) фонетична зарядка

- Today the mouse comes to see us. It is very hard – working. It wants to tell us about its everyday routines.

- But first of all let’s train our tongues.

- Look! It has colourful balls with sounds. Let’s sound it.

б) мовна зарядка

- At our last lesson we learned names of holidays. Tell me please your own holidays. (birthday)

- So, let’s learn a poem about it.

Hooray! Hooray!

It’s my birthday today!

I’ve got many presents

We can play.

- Our mouse also likes its birthday.

ІІ. ОСНОВНА ЧАСТИНА УРОКУ.

Повторення раніше вивченого.

а) самостійна робота

- Find the small letters to the following capital letters.

S T Z R X A B D

 

t z s x a b r d

б) колективна робота

- Let’s regard the names of holidays.

- We have pictures and words. Match them.

Введення нової лексики.

а) семантизація слів (за допомогою вірша)

- Listen to me and then repeat after me.

(PB ex 1, p. 56)

b) game “Sing a song”

- Listen to the song and say what days of week do you hear.

- OK. And now repeat altogether.

c) work in card

- Name the days of the week in order.

(WB A.Nesvit ex. 3, p. 48)

- Find and complete.

Розвиток навичок говоріння.

а) пояснення вчителя

- Our mouse wants to tell us about its everyday things.

- If we want to say what she/ he usually does, we add the ending –s to the following verbs.

Example: play – plays

go – goes

б) робота з підручником

- ex. 2, p. 57

- Look, listen and say.




Переглядів: 437

<== попередня сторінка | наступна сторінка ==>
Уведення в іншомовну атмосферу. | Розвиток навичок аудіювання.

Не знайшли потрібну інформацію? Скористайтесь пошуком google:

  

© studopedia.com.ua При використанні або копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт обов'язкове.


Генерація сторінки за: 0.003 сек.