2.1. Розміщення і планування відділення, основні приміщення, характеристика апаратури, яка використовується для проведення променевої терапії.
2.2. Протирадіаційний захист кімнати управління, суміжних приміщень і прилеглої території від g-випромінювання (наявність захисного кожуха на опромінювальній установці, матеріали і товщина стін в процедурній, наявність захисного лабіринту при вході, захисних дверей, їх блокування, наявність попереджувальної світлової сигналізації).
2.3. Система спостереження за опроміненням хворих.
2.4. Характеристика та оцінка засобів захисту хворих від побічного опромінення.
2.5. Оцінка ефективності протирадіаційного захисту у кімнаті управління та інших суміжних приміщеннях на підставі розрахункових методів та шляхом вимірювання потужності поглинутої ув повітрі дози.
Відділення для лікування закритими джерелами
3.1. Розміщення та планування відділення.
3.2. Джерела випромінювання, які використовуються у відділенні, їх активність, методи введення джерел випромінювання хворим (мануально-лінійний та послідовний).
3.3. Характеристика радіаційно-небезпечних приміщень (сховище для джерел випромінювання, радіоманіпуляційна, радіопроцедурна) та відповідність їх гігієнічним вимогам.
3.4. Умови зберігання і транспортування джерел випромінювання.
3.5. Засоби протирадіаційного захисту персоналу в радіоманіпуляційній і радіопроцедурній, та у сховищах джерел випромінювання.
3.6. Протирадіаційний захист суміжних приміщень та прилеглої території.
3.7. Оцінка ефективності протирадіаційного захисту на підставі здійснення відповідних розрахунків та вимірювання потужності поглинутої у повітрі дози на робочих місцях, за захисними екранами, в суміжних приміщеннях, на прилеглій території.