Студопедия
Новини освіти і науки:
МАРК РЕГНЕРУС ДОСЛІДЖЕННЯ: Наскільки відрізняються діти, які виросли в одностатевих союзах


РЕЗОЛЮЦІЯ: Громадського обговорення навчальної програми статевого виховання


ЧОМУ ФОНД ОЛЕНИ ПІНЧУК І МОЗ УКРАЇНИ ПРОПАГУЮТЬ "СЕКСУАЛЬНІ УРОКИ"


ЕКЗИСТЕНЦІЙНО-ПСИХОЛОГІЧНІ ОСНОВИ ПОРУШЕННЯ СТАТЕВОЇ ІДЕНТИЧНОСТІ ПІДЛІТКІВ


Батьківський, громадянський рух в Україні закликає МОН зупинити тотальну сексуалізацію дітей і підлітків


Відкрите звернення Міністру освіти й науки України - Гриневич Лілії Михайлівні


Представництво українського жіноцтва в ООН: низький рівень культури спілкування в соціальних мережах


Гендерна антидискримінаційна експертиза може зробити нас моральними рабами


ЛІВИЙ МАРКСИЗМ У НОВИХ ПІДРУЧНИКАХ ДЛЯ ШКОЛЯРІВ


ВІДКРИТА ЗАЯВА на підтримку позиції Ганни Турчинової та права кожної людини на свободу думки, світогляду та вираження поглядів



Оформлення курсового проекту

Закінчений курсовий проект складається з:

а) графічної частини (креслення, діаграми і т.д.),

б) пояснювальної записки до проекту.

Графічна частина курсового проекту виконується на одному листі папера формату А4. Усі креслення виконуються, як правило, олівцем. На форматі, умовними позначками, шрифтами і масштабами креслення повинні відповідати вимогам ДСТ і ЄСКД.

Пояснювальна записка повинна бути чітко написана на одній стороні листа з полями і містити розрахункову й описову частини проекту. Усі розділи пояснювальної записки варто викладати по можливості коротко, щоб розміри її в цілому не перевищували 40 -60 сторінок.

На початку пояснювальної записки після титульного листа повинне бути поміщене завдання на курсове проектування і зміст, у якому варто вказати, на яких сторінках пояснювальної записки розміщені основні розділи курсового проекту.

Наприкінці змісту під рубрикою "графічна частина" варто вказати назву аркушів графічної частини проекту.

Курсовий проект має бути написан (чи надрукован) чітко, розбірливо, без помилок та виправлень, з одного боку білого паперу формату А4 (210 х 297). Текстова частина має бути одного кольору (чорного, синього, фіолетового) за винятком титульної сторінки, таблиць, графіків, формул, для яких застосовується тільки чорний колір чорнила або туші. Графічна частина виконується на аркуші формату А1.

При написанні тексту число рядків на кожному листі – 28 – 30, поля зліва 20 мм, зверху, знизу – 15 мм, справа – не менше 10 мм.

Всі сторінки нумеруються від титульної до останньої, цифри проставляють у правій верхній частині листа. Цифри не пишуться на завданні, титульному листку, змісті.

Для нумерації розділів і підрозділів використовують арабські цифри. Вступ, висновки та пропозиції, список літератури не нумеруються.

Кожен розділ роботи розпочинають з нової сторінки, а підрозділи в межах розділу продовжуються на тій же сторінці.

Посилання на літературні джерела слід робити в квадратних дужках за допомогою двох цифр. Наприклад, [6,82], де 6 – порядковий номер літературного джерела в списку використаної літератури, а 82 – сторінка, з якої взята інформація.

Нумеруються таблиці та додатки послідовно арабськими цифрами.

При посиланні в тексті на таблиці чи додатки слова „таблиця”, „Додаток” пишуться повністю.

Формули вписують чітко та розбірливо чорним чорнилом або чорною тушшю і нумерують арабськими цифрами. Порядковий номер вказують у круглих дужках з правого боку напроти нижнього рядка формули, до якої він належить. При посиланні в тексті на формулу необхідно вказати її повний номер в дужках (наприклад: „у формулі (1.3)”). Після формули ставлять кому, з нового рядка пишуть слово „де” і розшифровують позначення словами в такій послідовності, як вони подані у формулі. Після слова „де” двокрапка не ставиться.

У списку використаної літератури спочатку розміщуються нормативні акти (по роках прийняття), а далі всі інші літературні джерела в алфавітному порядку.

Усі викладення в тексті пояснювальні записки варто вести від першого обличчя множини. Наприклад: "визначаємо", "приймаємо" і т.д..

Технічні характеристики машин, механізмів, електроапаратури і т.д., варто оформляти у виді таблиць. Таблиці повинні мати назву та нумерацію.

Перш ніж переписувати роботу начисто, студент у встановлений термін повинен зустрітися з керівником курсового проекту, доповісти ступінь готовності роботи, текст необхідно відредагувати, намітити місця для розміщення ілюстративного матеріалу, ретельно вивчити правила оформлення курсового проекту.

Курсовий проект подається викладачу для попередньої перевірки, захищається перед комісією або викладачем, якому надала такі повноваження предметна циклова комісія. За результатами захисту виставляється оцінка в залікову книжку. Без оцінки за курсовий проект складання іспиту з дисципліни не дозволяється.


Читайте також:

  1. Active-HDL як сучасна система автоматизованого проектування ВІС.
  2. IV. Оформлення скарги
  3. V. Робоче проектування та авторський нагляд.
  4. VI. Оформлення маршрутної документації на проведення туристичних походів та експедицій
  5. VII. Етап проектування
  6. VII. Етап проектування
  7. Автоматизація проектування напівзамовлених ВІС.
  8. Актуальність проекту
  9. Актуальність проекту
  10. Актуальність проекту
  11. Аналіз вихідних даних і постановка задач на курсове проектування
  12. Аналіз існуючих виробів та визначення завдань проекту




Переглядів: 1299

<== попередня сторінка | наступна сторінка ==>
ПОЯСНЮВАЛЬНА ЗАПИСКА | КРИТЕРІЇ ОЦІНЮВАННЯ КУРСОВОГО ПРОЕКТУ

Не знайшли потрібну інформацію? Скористайтесь пошуком google:

  

© studopedia.com.ua При використанні або копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт обов'язкове.


Генерація сторінки за: 0.003 сек.