Студопедия
Новини освіти і науки:
Контакти
 


Тлумачний словник


Прилад для вимірювання щільності електроліту і напруги.

Вимірювання щільності електроліту

Ареометр — прилад для вимірювання густини рідин.

Щільність електроліту в акумуляторів С повинна бути в межах від 1,20 г/см3 до 1,21 г/см3, а в акумуляторів АБН-72 і АБН-80 – 1,23 г/см3. Всі акумулятори в батареї повинні мати однакову щільність, яка не відрізняється в окремих акумуляторах від номінального значення більше ніж на 0,01 г/см3.

Щільність електроліту слід вимірювати ареометром з межами вимірювання від 1,1 г/см3 до 1,3 г/см3.

Для вимірювання ареометр необхідно занурити в електроліт між стінкою акумуляторної посудини і крайньою мінусовою пластиною. Для акумуляторів закритого типу застосовувати ареометри з піпеткою (типу А).Якщо щільність електроліту в акумуляторів С вище 1,21 г/см3, то для доливання слід застосовувати дистильовану воду.Якщо в зарядженого повністю акумулятора щільність електроліту нижче 1,20 г/см3, то застосовують розчин електроліту щільністю до 1,21 г/см3.При щільності електроліту заряджених акумуляторівАБН-72 і АБН-80 менше 1,23 г/см3 в акумулятор слід доливати електроліт щільністю 1,26 г/см3, а при підвищенні його щільності більше 1,23 г/см3 – дистильовану воду. У всіх випадках після доливання електроліту чи води необхідно повторно вимірити щільність електроліту.

Вимірювання напруги на акумуляторах

Напругу на акумуляторах потрібно вимірювати при виключеному змінному струмі акумуляторним пробником з навантаженням 12 А. При буферному режимі напруга кожного акумулятора батареї повинна бути в межах від 2,1 В до 2,3 В. При виключеному змінному струмі напруга зарядженого акумулятора, що виміряна з навантаженням, не повинна бути нижче 2,0 В.Результати вимірів напруги на кожному акумуляторі акумуляторних батарей і щільності електроліту записати в картку форми ШУ-63 чи в акумуляторний журнал форми ШУ-66.


Читайте також:

 1. Iсторiя розвитку геодезичного приладознавства
 2. Автоматизація водорозподілу на відкритих зрошувальних системах. Методи керування водорозподілом. Вимірювання рівня води. Вимірювання витрати.
 3. Активні компоненти – електронні прилади
 4. Алфавітний підхід до вимірювання кількості інформації.
 5. Аналітичні стереофотограмметричні прилади.
 6. Аналогові вимірювальні прилади
 7. Антропометричні прилади
 8. Арматура та вимірювальні прилади, якими обладнуються відцентрові насоси
 9. Артеріальний тиск та його вимірювання
 10. Будова рухомої частини приладу.
 11. Будова та принцип роботи теодолітів. Вимірювання кутів
 12. В якості критеріїв для оцінки або вимірювання предмета завдання з надання впевненості не можуть використовуватись очікування, судження або власний досвід аудитора.
<== попередня сторінка | наступна сторінка ==>
Акумулятори лужного типу | 

Не знайшли потрібну інформацію? Скористайтесь пошуком google:


 

© studopedia.com.ua При використанні або копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт обов'язкове.


Генерація сторінки за: 0.001 сек.