МАРК РЕГНЕРУС ДОСЛІДЖЕННЯ: Наскільки відрізняються діти, які виросли в одностатевих союзах
РЕЗОЛЮЦІЯ: Громадського обговорення навчальної програми статевого виховання ЧОМУ ФОНД ОЛЕНИ ПІНЧУК І МОЗ УКРАЇНИ ПРОПАГУЮТЬ "СЕКСУАЛЬНІ УРОКИ" ЕКЗИСТЕНЦІЙНО-ПСИХОЛОГІЧНІ ОСНОВИ ПОРУШЕННЯ СТАТЕВОЇ ІДЕНТИЧНОСТІ ПІДЛІТКІВ Батьківський, громадянський рух в Україні закликає МОН зупинити тотальну сексуалізацію дітей і підлітків Відкрите звернення Міністру освіти й науки України - Гриневич Лілії Михайлівні Представництво українського жіноцтва в ООН: низький рівень культури спілкування в соціальних мережах Гендерна антидискримінаційна експертиза може зробити нас моральними рабами ЛІВИЙ МАРКСИЗМ У НОВИХ ПІДРУЧНИКАХ ДЛЯ ШКОЛЯРІВ ВІДКРИТА ЗАЯВА на підтримку позиції Ганни Турчинової та права кожної людини на свободу думки, світогляду та вираження поглядів
Контакти
Тлумачний словник Авто Автоматизація Архітектура Астрономія Аудит Біологія Будівництво Бухгалтерія Винахідництво Виробництво Військова справа Генетика Географія Геологія Господарство Держава Дім Екологія Економетрика Економіка Електроніка Журналістика та ЗМІ Зв'язок Іноземні мови Інформатика Історія Комп'ютери Креслення Кулінарія Культура Лексикологія Література Логіка Маркетинг Математика Машинобудування Медицина Менеджмент Метали і Зварювання Механіка Мистецтво Музика Населення Освіта Охорона безпеки життя Охорона Праці Педагогіка Політика Право Програмування Промисловість Психологія Радіо Регилия Соціологія Спорт Стандартизація Технології Торгівля Туризм Фізика Фізіологія Філософія Фінанси Хімія Юриспунденкция |
|
|||||||
Дипломних і курсових робіт, звітів та інших навчальних текстових матеріалівВищий навчальний заклад Укоопспілки «Полтавський університет економіки і торгівлі»
Кафедра фінансів
ПРАВИЛА ОФОРМЛЕННЯ дипломних і курсових робіт, звітів та інших навчальних текстових матеріалів для студентів напряму підготовки / спеціальності "Фінанси і кредит"
Полтава 2014 Автор: Губачов В.П., доцент кафедри фінансів ВНЗ Укоопспілки «Полтавський університет економіки і торгівлі», к.е.н.
Рецензенти: Костишина Т.А., завідувач кафедри управління персоналом і економіки праці ВНЗ Укоопспілки «Полтавський університет економіки і торгівлі», професор, д.е.н. Буцька О. Ю., доцент кафедри фінансів ВНЗ Укоопспілки «Полтавський університет економіки і торгівлі», к.е.н.
Правила оформлення обговорені і схвалені на засіданні кафедри фінансів (протокол № 2 від 12 вересня .2014 р.) Завідувач кафедри фінансів _____________________проф. С. Б. Єгоричева
УЗГОДЖЕНО управління якістю діяльності ___________________доц. Н. І. Огуй
УЗГОДЖЕНО
Загальні положення
Правила визначають вимоги до оформлення усіх текстових навчальних матеріалів: дипломних і курсових робіт, звітів з практики, рефератів тощо. Усі перераховані роботи є також науковими документами і тому їх необхідно оформлювати відповідно до державного стандарту України (ДСТУ 3008-95 "Документація. Звіти у сфері науки і техніки. Структура і правила оформлення")1). Як правило, роботи виконують шляхом поєднання самостійно набраного тексту та виконаних ілюстрацій й таблиць. Робота не повинна містити сканованих фрагментів. Друкують роботи за допомогою принтера на одному боці аркуша білого паперу формату А4 (210 х 297 мм) з використанням шрифту Times New Roman розміром 14 пунктів через півтора інтервали. Розміри берегів: верхній, нижній - 20мм, лівий - 30 мм, правий - 10 мм.. Абзацний відступ повинен бути однаковим впродовж усієї роботи і дорівнювати 5 (п’яти) знакам. Умовно кожну роботу поділяють на вступну частину, основну частину й додатки. Вступна частина містить такі структурні елементи: – титульний аркуш; – реферат (у дипломних роботах магістрів); – зміст; – перелік умовних позначень, символів, одиниць, скорочень і термінів (за необхідності). Основна частина містить: – вступ; – суть роботи; – висновки; – список використаних джерел. Текст структурного елемента «суть роботи» поділяють на розділи й підрозділи, які повинні мати заголовки. Кожний структурний елемент роботи "РЕФЕРАТ", "ЗМІСТ", "ПЕРЕЛІК УМОВНИХ ПОЗНАЧЕНЬ, СИМВОЛІВ, ОДИНИЦЬ, СКОРОЧЕНЬ І ТЕРМІНІВ", "ВСТУП", "ВИСНОВКИ", "СПИСОК ВИКОРИСТАНИХ ДЖЕРЕЛ", "ДОДАТКИ", а також кожний розділ в межах суті роботи, слід починати з нової сторінки. Заголовки структурних елементів робіт та заголовки розділів слід розташовувати посередині рядка і друкувати великими літерами без крапки в кінці, не підкреслюючи. Заголовки підрозділів слід починати з абзацного відступу і друкувати маленькими літерами, крім першої великої, не підкреслюючи. Крапку в кінці заголовка не ставлять. Якщо заголовок складається з двох і більше речень, їх розділяють крапкою. Перенесення слів у заголовках не допускається. Відстань між заголовком і подальшим чи попереднім текстом має дорівнювати подвійному інтервалу між рядками у тексті. Відстань між рядками заголовку, а також між двома заголовками приймають такою, як у тексті. Не допускається розміщувати назву підрозділу в нижній частині сторінки, якщо після неї залишається місце тільки для одного рядку тексту. Читайте також:
|
||||||||
|