Студопедия
Новини освіти і науки:
МАРК РЕГНЕРУС ДОСЛІДЖЕННЯ: Наскільки відрізняються діти, які виросли в одностатевих союзах


РЕЗОЛЮЦІЯ: Громадського обговорення навчальної програми статевого виховання


ЧОМУ ФОНД ОЛЕНИ ПІНЧУК І МОЗ УКРАЇНИ ПРОПАГУЮТЬ "СЕКСУАЛЬНІ УРОКИ"


ЕКЗИСТЕНЦІЙНО-ПСИХОЛОГІЧНІ ОСНОВИ ПОРУШЕННЯ СТАТЕВОЇ ІДЕНТИЧНОСТІ ПІДЛІТКІВ


Батьківський, громадянський рух в Україні закликає МОН зупинити тотальну сексуалізацію дітей і підлітків


Відкрите звернення Міністру освіти й науки України - Гриневич Лілії Михайлівні


Представництво українського жіноцтва в ООН: низький рівень культури спілкування в соціальних мережах


Гендерна антидискримінаційна експертиза може зробити нас моральними рабами


ЛІВИЙ МАРКСИЗМ У НОВИХ ПІДРУЧНИКАХ ДЛЯ ШКОЛЯРІВ


ВІДКРИТА ЗАЯВА на підтримку позиції Ганни Турчинової та права кожної людини на свободу думки, світогляду та вираження поглядів



Мирова угода

Під мировою угодою у справі про банкрутство розуміється домовленість між боржником і кредиторами стосовно відстрочки та (або) розстрочки, а також прощення (списання) кредитора­ми боргів боржника, яка оформляється угодою сторін.

Мирова угода може бути укладена на будь-якій стадії про­вадження у справі про банкрутство.

Рішення про укладення мирової угоди від імені кредиторів приймається комітетом кредиторів більшістю голосів кредиторів—членів комітету та вважається прийнятим за умови, що всі кредитори, вимоги яких забезпечені заставою майна борж­ника, висловили письмову згоду на укладення мирової угоди.

Рішення про укладення мирової угоди від імені боржника приймається керівником боржника чи арбітражним керуючим (керуючим санацією, ліквідатором), які виконують повнова­ження органів управління та керівника боржника і підпису­ють її.

Від імені кредиторів мирову угоду підписує голова коміте­ту кредиторів.

Мирова угода може бути укладена тільки щодо вимог, за­безпечених заставою, вимог другої та наступних черг, визна­чених ст. 31 Закону.

Мирова угода укладається у письмовій формі та підлягає затвердженню господарським судом, про що зазначається в ухвалі господарського суду про припинення провадження у справі про банкрутство. Мирова угода набирає чинності з дня її затвердження господарським судом і є обов'язковою для боржника (банкрута), кредиторів, вимоги яких забезпечені за­ставою, кредиторів другої та наступних черг. Одностороння відмова від мирової угоди не допускається.

Мирова угода має містити положення про розміри, порядок і строки виконання зобов'язань боржника; відстрочку чи роз­строчку або прощення (списання) боргів чи їх частини.

Крім цього, мирова угода може містити умови про вико­нання зобов'язань боржника третіми особами; обмін вимог кредиторів на активи боржника або його корпоративні права; задоволення вимог кредиторів іншими способами, що не супе­речать закону.

Арбітражний керуючий протягом п'яти днів із дня укла­дення мирової угоди повинен подати до господарського суду заяву про затвердження мирової угоди.

Господарський суд має право відмовити в затвердженні мирової угоди у разі порушення порядку укладення мирової угоди, встановленого Законом або якщо умови мирової угоди суперечать законодавству.

Затвердження господарським судом мирової угоди є підста­вою для припинення провадження у справі про банкрутство. З дня затвердження господарським судом мирової угоди припи­няються повноваження арбітражного керуючого (розпорядни­ка майна, керуючого санацією, ліквідатора).

За заявою будь-кого із конкурсних кредиторів мирова уго­да може бути визнана господарським судом недійсною, якщо існують підстави для визнання угоди недійсною, передбачені цивільним законодавством України.

Визнання мирової угоди недійсною є підставою для понов­лення провадження у справі про банкрутство, про що госпо­дарським судом виноситься ухвала, яка може бути оскаржена.

Мирова угода може бути розірвана за рішенням господарсь­кого суду у разі невиконання боржником умов мирової угоди щодо не менш як третини вимог кредиторів.

У разі винесення господарським судом ухвали про відмову в затвердженні мирової угоди мирова угода вважається неукладеною.

 

 


Читайте також:

  1. WEB ПРОГРАММИРОВАНИЕ
  2. Арабо-ізраїльська війна 1973 р. та Кемп-Девідська мирна угода.
  3. БРОКЕРСЬКА УГОДА №
  4. ВИЗУАЛИЗАЦИЯ ДИДАКТИЧЕСКОГО МАТЕРИАЛА ПО ДИСЦИПЛИНЕ «ЯЗЫКИ ПРОГРАММИРОВАНИЯ».
  5. Внешние и внутренние факторы формирования психических
  6. Вопрос 5. Алгоритмизация и программирование решения правовых задач.
  7. ВОПРОС№40:Первая мировая война и Б. Лютауская рэвалюция1917г.
  8. ВОПРОС№61:Общ-полит жизнь в условиях “оттепели”.Попытки реформирования экономики.
  9. Генеральна угода з по тарифам та торгівлі
  10. Геометрическая интерпретация задач линейного программирования
  11. Глава 9. Формирование специализированных рабочих групп
  12. Для зумирования за допомогою рамки




Переглядів: 406

<== попередня сторінка | наступна сторінка ==>
Ліквідаційна процедура | ОСОБЛИВА ЧАСТИНА

Не знайшли потрібну інформацію? Скористайтесь пошуком google:

  

© studopedia.com.ua При використанні або копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт обов'язкове.


Генерація сторінки за: 0.017 сек.