Студопедия
Новини освіти і науки:
МАРК РЕГНЕРУС ДОСЛІДЖЕННЯ: Наскільки відрізняються діти, які виросли в одностатевих союзах


РЕЗОЛЮЦІЯ: Громадського обговорення навчальної програми статевого виховання


ЧОМУ ФОНД ОЛЕНИ ПІНЧУК І МОЗ УКРАЇНИ ПРОПАГУЮТЬ "СЕКСУАЛЬНІ УРОКИ"


ЕКЗИСТЕНЦІЙНО-ПСИХОЛОГІЧНІ ОСНОВИ ПОРУШЕННЯ СТАТЕВОЇ ІДЕНТИЧНОСТІ ПІДЛІТКІВ


Батьківський, громадянський рух в Україні закликає МОН зупинити тотальну сексуалізацію дітей і підлітків


Відкрите звернення Міністру освіти й науки України - Гриневич Лілії Михайлівні


Представництво українського жіноцтва в ООН: низький рівень культури спілкування в соціальних мережах


Гендерна антидискримінаційна експертиза може зробити нас моральними рабами


ЛІВИЙ МАРКСИЗМ У НОВИХ ПІДРУЧНИКАХ ДЛЯ ШКОЛЯРІВ


ВІДКРИТА ЗАЯВА на підтримку позиції Ганни Турчинової та права кожної людини на свободу думки, світогляду та вираження поглядів



Опис установки.

Для вивчення процесу дроблення використовується лабораторна щокова дробарка зі складним рухом щоки (ЩДС) (рисунок 3.1). Вона складається з відлитого металевого корпусу 1, у бокових стінках якого встановлений приводний ексцентричний вал 2. Передня стінка корпусу дробарки 3 виконує роль нерухомої щоки, на якій кріпиться футеровочна плита 4. Рухома щока 5 є стальний відливок, який кріпиться на наружній обоймі підшипника 6 у ексцентриковій частині приводного валу. У нижній частині щоки є циліндричний паз 7 для шарнірного з’єднання з розпірною плитою 8. Розпірна плита з іншої сторони шарнірно з’єднується з гвинтом 9, за допомогою якого регулюється відстань між нижніми частинами щок (ширина розвантажувальної щілини). На рухомій щоці кріпиться футеровочна плита 10. Футеровочні плити мають профільні наріфлення. Виступи однієї плити розташовуються проти западин іншої, завдяки чому більша частина руди руйнується в результаті злому. На ексцентриковому валі з однієї сторони закріплений шків, з іншої - маховик 11. За допомогою шківа клинопасовою передачею від електродвигуна ексцентричний вал приводиться до обертання. Маховик вирівнює навантаження на вал, акумулює енергію при холостому ході і віддає іі при робочому ході. Кінематична схема дробарки наведена на рисунку 3.1.

При обертанні приводного валу всі точки робочої поверхні рухомої щоки описують овальні траєкторії. При цьому холостий хід рухомої щоки складає не більше як 1/5 оберту, останні 4/5 оберту займає робочий хід, протягом якого дроблення всієї щоки йде, приблизно, у продовж 1/5 оберту, а протягом 3/5 оберту матеріал дробиться поперемінно верхньою і нижньою частинами рухомої щоки.

Виконуючи такі посування, рухома щока розвиває не тільки роздавлюючи, а і стираючи зусилля. Значні стираючи зусилля приводять до підвищеного зносу дробильних тіл. Тому дробарки зі складним рухом застосовують переважно для мало абразивних матеріалів. Перевага їх - простота конструкції, компактність і невелика маса.

Номінальною шириною розвантажувальної щілини визначають розмір (b) (відстані від вершин виступів однієї броні до найбільш віддаленої точки западини на протилежній броні у розімкнутому положенні щок).

До параметрів механічного режиму щокових дробарок відносяться: кут захоплювання α, хід рухомої щоки S і частота оберту робочого валу, що визначає частоту коливань n. Кут захоплювання утворюється площинами рухомої і нерухомої щок у момент їх змикання. Максимальна величина обмежується умовою: кусок не повинен виштовхуватися уверх при зближенні щок. Межовий кут захоплювання повинен бути меншим подвійного кута тертя α≤2φ.

 

 

Рисунок 3.1 – Щокова дробарка зі складним рухом щоки 58ДР

 


Читайте також:

  1. Опис установки.
  2. Определение коэффициентов поперечной установки.
  3. Пневмовакуумні та пневматичні транспортні установки.
  4. Технологія монтажу кінцевих муфт внутрішньої установки.
  5. Технологія монтажу кінцевих муфт зовнішньої установки.
  6. Транспортуючі машини та установки.




Переглядів: 911

<== попередня сторінка | наступна сторінка ==>
Оформлення звіту | Порядок виконання роботи

Не знайшли потрібну інформацію? Скористайтесь пошуком google:

  

© studopedia.com.ua При використанні або копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт обов'язкове.


Генерація сторінки за: 0.009 сек.