Студопедия
Новини освіти і науки:
МАРК РЕГНЕРУС ДОСЛІДЖЕННЯ: Наскільки відрізняються діти, які виросли в одностатевих союзах


РЕЗОЛЮЦІЯ: Громадського обговорення навчальної програми статевого виховання


ЧОМУ ФОНД ОЛЕНИ ПІНЧУК І МОЗ УКРАЇНИ ПРОПАГУЮТЬ "СЕКСУАЛЬНІ УРОКИ"


ЕКЗИСТЕНЦІЙНО-ПСИХОЛОГІЧНІ ОСНОВИ ПОРУШЕННЯ СТАТЕВОЇ ІДЕНТИЧНОСТІ ПІДЛІТКІВ


Батьківський, громадянський рух в Україні закликає МОН зупинити тотальну сексуалізацію дітей і підлітків


Відкрите звернення Міністру освіти й науки України - Гриневич Лілії Михайлівні


Представництво українського жіноцтва в ООН: низький рівень культури спілкування в соціальних мережах


Гендерна антидискримінаційна експертиза може зробити нас моральними рабами


ЛІВИЙ МАРКСИЗМ У НОВИХ ПІДРУЧНИКАХ ДЛЯ ШКОЛЯРІВ


ВІДКРИТА ЗАЯВА на підтримку позиції Ганни Турчинової та права кожної людини на свободу думки, світогляду та вираження поглядів



Power-Down.

У цьому режимі відключаються всі внутрішні тактові сигнали, відповідно, припиняється функціонування всіх систем мікроконтролера, що працюють у синхронному режимі. Єдиними вузлами, що продовжують працювати в цьому режимі, є асинхронні модулі: сторожовий таймер (якщо він включений) і підсистема обробки зовнішніх переривань. Відповідно, вихід з режиму Power Down можливий або в результаті скидання (апаратного, від сторожового таймера), або в результаті генерації переривань від зовнішніх джерел (INT1, INT0).

Оскільки тактовий генератор мікроконтролера в режимі Power Down зупиняється, то між настанням події, що приводить до «пробудження» мікроконтролера й початком його роботи проходить якийсь час, протягом якого тактовий генератор мікроконтролера виходить на робочий режим. Тривалість цієї затримки визначається тими ж конфігураційними бітами, які визначають затримку скидання мікроконтролера.

Для виходу мікроконтролера з режиму Power Down у результаті зовнішнього переривання, що генерується по низькому рівні на вході, тривалість активного сигналу повинна бути не менше двох періодів сигналу тактового генератора сторожового таймера (>2 мкс при Vcc=5В). Причому, якщо сигнал, який викликав «пробудження» мікроконтролера, зникне раніше, ніж мікроконтролер перейде в робочий режим, то оброблювач відповідного переривання викликаний не буде.

Power-Save.

Цей режим ідентичний режиму Power Down, за одним винятком: якщо таймер/лічильник мікроконтролера, що підтримує роботу в асинхронному режимі, сконфігурований для роботи в цьому режимі, то він буде працювати під час «сну» мікроконтролера. Тому вихід з режиму Power Save можливий не тільки в результаті подій, перерахованих при розгляді режиму Power Down, але й по перериваннях від таймера/лічильника.




Переглядів: 779

<== попередня сторінка | наступна сторінка ==>
Режими зниженого енергоспоживання. | Таймери/лічильники

Не знайшли потрібну інформацію? Скористайтесь пошуком google:

  

© studopedia.com.ua При використанні або копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт обов'язкове.


Генерація сторінки за: 0.002 сек.