Студопедия
Новини освіти і науки:
Контакти
 


Тлумачний словник


Режими зниженого енергоспоживання.

Для запуску режиму зниженого енергоспоживання повинен бути встановлений в «1» біт SE регістра MCUCR, і виконана команда SLEEP. Якщо під час знаходження в режимі зниженого споживання відбувається одне з дозволених переривань, процесор починає працювати, виконує підпрограму обробки переривання й продовжує виконання програми з команди, що випливає за SLEEP. Вміст регістрового файлу й пам'яті введення/виведення не змінюється. Якщо в режимі зниженого споживання відбувається скидання, процесор починає виконання програми з вектора скидання.

Якщо використовується переривання за рівнем, для виводу з режиму Power Down, низький рівень повинен утримуватися на час, достатній для запуску генератора тактових імпульсів - 16 мс. Інакше прапорець переривання може скинутися в «0», перш ніж процесор почне роботу.

Idle mode.

Коли біт SM скинутий в «0», команда SLEEP переводить процесор у режим холостого ходу (Idle mode). Процесор мікроконтролера зупиняється, а всі інші периферійні пристрої (інтерфейсні модулі, таймери/лічильники, аналоговий компаратор, АЦП, сторожовий таймер) і система переривань продовжують працювати. Це дозволяє процесору відновлювати роботу як від зовнішніх переривань, так і по переповненню TCабо по скиданню від сторожового таймера. Якщо дозволено роботу від АЦП, то перетворення почне виконуватися відразу після переходу в Idle Mode. Якщо переривання від аналогового компаратора не потрібно, аналоговий компаратор може бути відключений установкою біта ACD регістра ACSR. Це зменшує споживану потужність у режимі холостого ходу.

Основною перевагою Idle Mode є швидка реакція на події, що приводять до «пробудження» мікроконтролера. Виконання програми починається відразу ж після переходу з Idle Mode у робочий режим.


Читайте також:

 1. Валютний курс. Режими встановлення валютних курсів
 2. ВАЛЮТНІ РЕЖИМИ ТА ВАЛЮТНА ІНТЕРВЕНЦІЯ. ВПЛИВ ВАЛЮТНОЇ ІНТЕРВЕНЦІЇ НА ГРОШОВУ МАСУ. СТЕРЕЛІЗАЦІЯ.
 3. Вибір, розміщення, режими роботи компенсуючих пристроїв.
 4. Види і режими буріння похило-скерованих свердловин
 5. Гальмівні режими трифазних асинхронних двигунів
 6. Гнучкі режими праці.
 7. Демократичний, авторитарний, тоталітарний, військово-диктаторський, фашистський, расистський режими, їх головні ознаки
 8. До третьої групи належать митні режими знищення або руйнування, відмови на користь держави і реімпорту (за певних умов)
 9. Експлуатаційні режими роботи двигуна.
 10. Єдина система цивільного захисту. Режими функціонування єдиної системи цивільного захисту.
 11. Зміна дихання в умовах підвищеного і зниженого атмосферного тиску.
 12. Класифікація продуктів за їх здатністю до тривалого зберігання. Оптимальні режими зберігання
<== попередня сторінка | наступна сторінка ==>
Зовнішні переривання | Power-Down.

Не знайшли потрібну інформацію? Скористайтесь пошуком google:

 

© studopedia.com.ua При використанні або копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт обов'язкове.


Генерація сторінки за: 0.001 сек.