Студопедия
Новини освіти і науки:
Контакти
 


Тлумачний словник


Передача даних

Структурна схема передавача модуля UART наведена на мал.9.1. Передача даних ініціюється записом переданих даних у регістр введення/виведення даних UART - UDR. Дані пересилаються з UDR у регістр зсуву передавача коли:

- новий символ записується в UDR після того, як був висунутий стоповий біт для попереднього символу. При цьому регістр зсуву завантажується відразу.

- новий символ записується в UDR до того, як висунуть стоповий біт для попереднього символу. При цьому регістр зсуву записується відразу після того, як буде висунутий стоповий біт попереднього символу.

Після пересилання вмісту регістра UDR у регістр зсуву в регістрі стану UART (USR) встановлюється біт-ознака очищення регістра даних - UDRE. Коли цей біт установлений, UART готовий до прийому наступного символу.

Після тактового імпульсу, що проходить із частотою передачі, стартовий біт висувається на вивід TXD. Потім висуваються дані, починаючи з молодшого біта. Після того як висунутий стоповий біт, у регістр зсуву завантажуються нові дані, якщо вони були записані в UDR під час передачі. При завантаженні встановлюється біт UDRE. Якщо до висування стопового біта в регістр UDR не надходять нові дані, UDRE залишається встановленим до наступного запису UDR. Якщо нові дані не надійшли й на виводі TXD з'являється стоповий біт, у регістрі USR установлюється прапорець закінчення передачі - TXC.

Установка біта TXEN у регістрі UCR дозволяє роботу передавача. При очищенні біта TXEN, вивід PD1 можна використовувати для введення/виведення даних. Якщо біт TXEN установлений, передавач UART підключений до виводу PD1 незалежно від установки біта DDD1 у регістрі DDRD.


Читайте також:

 1. EEPROM пам'ять даних
 2. Git виконує перевірку цілісності даних
 3. IV етап. Практичне застосування одержаних даних.
 4. Автоматизований банк даних (АБД).
 5. Адреси даних. Вказівники.
 6. Аксіоматика простих типів даних
 7. Аксіоматика структурних і складних типів даних. Структурні типи даних.
 8. Аналіз вихідних даних і постановка задач на курсове проектування
 9. Аналіз вихідних даних і розробка конструкції пристрою, його робота
 10. Аналіз даних засобами Excel
 11. Аналіз отриманих даних
 12. Аналіз отриманих даних
<== попередня сторінка | наступна сторінка ==>
Універсальний асинхронний приймач-передавач UART | Прийом даних.

Не знайшли потрібну інформацію? Скористайтесь пошуком google:

 

© studopedia.com.ua При використанні або копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт обов'язкове.


Генерація сторінки за: 0.001 сек.