Так, як і в "Landscape Dialog" (вікно настройок Пейзажу) можна настроїти камеру на маленькій версії ландшафту. Положення камери - це вершина кута. Камера "дивиться" від положення камери по прямій лінії - лінії вигляду, і закінчується точкою наведення. Вона може вільно переміщатися. Положення камери може змінюватися клацанням лівої клавіші миші на ландшафті. Положення точки наведення може змінюватися клацанням правої клавіші миші на ландшафті.
Camera/Target Position.Камера може переміщатися змінами цифрових значень у верхньому меню, де X - горизонтальне положення, У - вертикальне положення, Z - висота. Точні x, у, z координати повинні бути введені вручну. Встановлена "Fixed Height above Surface" має на увазі, що при переміщенні камери або точки наведення, висота - це встановлене число, яке завжди вище за ландшафт або воду. Якщо значення Z змінювати вручну, то "Fixed Height above Surface" змінюватиметься відповідно.
Zoom/Exposure.Встановлює значення масштабу зображення і експозицію.
Camera Settings - Настройки камери (рис. 17)
Рис. 17
Photographic Medium - Фотографічне Середовище - Тут можна вибирати між Відео і Фотохімічним способами створення об’єкту. Для Фотохімічного способу створення зображення програма моделює деяку відповідність з камерою, даючи реалістичніший результат.
Exposure/Light Sensitivity - Експозиція/Світлочутливість - Діє як у Фотохімічному способі створення зображення, моделюючи відповідність з камерою.
Zoom/Magnification -Масштаб зображення/кратність збільшення - Zoom повторює "наїзд" фотоапарату, тільки не переміщує камеру назад і вперед. Оскільки Terragen не використовує ефект "сферичної" лінзи, як у фотоапараті, нижнє значення Zoom може виявитися зовсім нереалістичним, тому недоцільно встановлювати дуже низьке значення Zoom.
Effects - Ефекти -Вони дають можливість вибирати плагіни [plugins] для камери.