Студопедия
Новини освіти і науки:
МАРК РЕГНЕРУС ДОСЛІДЖЕННЯ: Наскільки відрізняються діти, які виросли в одностатевих союзах


РЕЗОЛЮЦІЯ: Громадського обговорення навчальної програми статевого виховання


ЧОМУ ФОНД ОЛЕНИ ПІНЧУК І МОЗ УКРАЇНИ ПРОПАГУЮТЬ "СЕКСУАЛЬНІ УРОКИ"


ЕКЗИСТЕНЦІЙНО-ПСИХОЛОГІЧНІ ОСНОВИ ПОРУШЕННЯ СТАТЕВОЇ ІДЕНТИЧНОСТІ ПІДЛІТКІВ


Батьківський, громадянський рух в Україні закликає МОН зупинити тотальну сексуалізацію дітей і підлітків


Відкрите звернення Міністру освіти й науки України - Гриневич Лілії Михайлівні


Представництво українського жіноцтва в ООН: низький рівень культури спілкування в соціальних мережах


Гендерна антидискримінаційна експертиза може зробити нас моральними рабами


ЛІВИЙ МАРКСИЗМ У НОВИХ ПІДРУЧНИКАХ ДЛЯ ШКОЛЯРІВ


ВІДКРИТА ЗАЯВА на підтримку позиції Ганни Турчинової та права кожної людини на свободу думки, світогляду та вираження поглядів



П і д с у м о к

Міжнародна асоціація вищіх шкіл фізкультурної освіти (АІЕСЕП).

Члени цієї організації – вищі фізкультурні навчальні заклади. Перший статут її діяльності прийнято у 1963 році.

Мета і завдання діяльності: міжнародне співробітництво вузів в області викладання, пошук нових його методів, проведення наукових досліджень, обмін інформацією, викладачами та студентами, видання наукових і методичних праць, проведення конференцій, семінарів.

Вищим органом є Генеральна асамблея, яка збирається 1 роз на 4 роки. Вона обирає керівний комітет у складі якого: президент і 15 – 20 членів. Комімем засідає 1 раз на 2 роки. Для виконання рішень мождуть утворюватися робочі комісії. В складі асоціації діє виконком у складі6 президента, віцепрезидента, генерального секретаря, 2 радників.

АІЕСЕП щорічно проводить міжнародні конференції, конгреси, семінари, міжнародні курси. За кращі наукові праці винагороджує грошовими призами (5 тис доларів США), медалями, почесними дипломами.

Міжнародна федерація фізичного виховання (ФІЕП). Одна з найстаріших міжнародних організацій в області фізичного виховання. Заснована у 1923 році. Об’єднує близько 90 країн. Федерація контактує з усіма міжнародними організаціями, які розвивають фізичне виховання.

Мета і завдання діяльності: співробітництво між країнами в області фізичного виховання, його масовий розвиток, як засобу виховання та активного відпочинку.

У 1969 році ФІЕП видала “Всесвітній маніфест з фізичного виховання”, скерований урядам багатьох країн. Щоквартально випускає спеціальний бюлетень, у якому висвітлюються результати наукових досліджень. У складі члени: індивідуальні, колективні, почесні і влени-кореспонденти (видатні особи, призначені ФІЕП).

Керівні органи: Генеральна асамблея (1 раз на 4 роки) – збирається в рамках Всесвітніх наукових конгресів; міжнародна рада; виконком; міжнародні секції. В числі секцій – наукова, шкільна, праці і відпочинку. Їх завдання: вивчення проблем фізичного виховання; сприяння науковим дослідженням; обмін інформацією; організація і проведення курсів та семінарів; відбір статей для бюлетеня ФІЕП та ін.

 

 

Лекція 8 містить інформацію щодо загальної характеристики міжнародного спортивного руху на сучасному етапі та діяльності деяких його складових. Поданий матеріал не вичерпує всього кола питань, які можна було розглянути стосовно міжнародного спортивного руху. Процес утворення міжнародних спортивних організацій і, таким чином, розширення міжнародного спортивного руху - триває і сьогодні. У лекції мова йшла про міжнародні спортивні організації, що мають досить давню історію, традиції, цілі і завдання діяльності. Детальне знайомство з організаціями, що працюють у міжнародному спортивному русі слід продовжити самостійно, за допомогою довідкової літератури та публікацій в періодичних виданнях. Це особливо важливо тепер, коли Україна стає членом міжнародних спортивних об'єднань.

 

.


 




Переглядів: 499

<== попередня сторінка | наступна сторінка ==>
Федерацій з видів спорту | ПАРИ КАРТИНОК

Не знайшли потрібну інформацію? Скористайтесь пошуком google:

  

© studopedia.com.ua При використанні або копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт обов'язкове.


Генерація сторінки за: 0.015 сек.