Студопедия
Новини освіти і науки:
МАРК РЕГНЕРУС ДОСЛІДЖЕННЯ: Наскільки відрізняються діти, які виросли в одностатевих союзах


РЕЗОЛЮЦІЯ: Громадського обговорення навчальної програми статевого виховання


ЧОМУ ФОНД ОЛЕНИ ПІНЧУК І МОЗ УКРАЇНИ ПРОПАГУЮТЬ "СЕКСУАЛЬНІ УРОКИ"


ЕКЗИСТЕНЦІЙНО-ПСИХОЛОГІЧНІ ОСНОВИ ПОРУШЕННЯ СТАТЕВОЇ ІДЕНТИЧНОСТІ ПІДЛІТКІВ


Батьківський, громадянський рух в Україні закликає МОН зупинити тотальну сексуалізацію дітей і підлітків


Відкрите звернення Міністру освіти й науки України - Гриневич Лілії Михайлівні


Представництво українського жіноцтва в ООН: низький рівень культури спілкування в соціальних мережах


Гендерна антидискримінаційна експертиза може зробити нас моральними рабами


ЛІВИЙ МАРКСИЗМ У НОВИХ ПІДРУЧНИКАХ ДЛЯ ШКОЛЯРІВ


ВІДКРИТА ЗАЯВА на підтримку позиції Ганни Турчинової та права кожної людини на свободу думки, світогляду та вираження поглядів



ЗАБОРОНЕНИЙ РУХ

МУХА

Мета: тренування і концен­трація уваги.

Матеріали: вирізане з картону невелике квадратне поле, яке складається з дев'яти клітин, фішка «муха» (див. мал.).

По клітинках ігрового поля слід пересувати уявну "муху". Пересування "мухи" з одної клітинки в іншу відбувається за командами "Вверх", "Вниз1', "Вправо", "Вліво". За одною з та­ких команд "Муха" пересувається відповідно до команди у су­сідню клітинку. Початкову позицію "Мухи" слід вказати перед початком гри (наприклад, в центрі). Ведучий подає 7 команд, за якими гравець повинен уважно прослідкувати (без допомоги пальця чи указки, а лише очима), після чого зробити ще три пе­ресування (за власними командами). Виходити за межі поля забороняється як ведучому, так і гравцеві, тому команда, яка по­рушує це правило, зараховується як помилка. Роль ведучого по­чергово виконують обидва учасники гри. Виграє той, хто зробить менше помилок.

Гру можна ускладнити шляхом збільшення кількості ко­манд, за якими слід подумки рухатися, або збільшуючи розміри поля: 4x4, 5x5, 6x6 і т.д. Переходити до більшого поля бажано лише тоді, коли дитина легко виконує, як мінімум, десять "пе­ресувань мухи",

Мета: тре­нувати довільність уваги/рухлива гра/

Під час виконання завдання слід орієнтуватися лише на ве­рбальну інструкцію дорослого, незалежно від того, що він ре­ально демонструє.

Зміст гри такий. Ви послідовно подаєте одну з двох команд: "вухо" або "ніс". За цією командою дитина (чи група дітей) по­винна схопитися відповідно за свій ніс або вухо. Ви також ви­конуєте команду, ніби демонструючи, як це повинен робити малюк. Проте через деякий час починаєте спеціально помиля­тися: даєте одну команду (наприклад, "вухо"), а демонструєте іншу (хапаєтесь за ніс). Завдання дитини — виконувати лише те, що ви говорите. При цьому команди подавайте впереміш і в різному темпі. Копіювання дитиною вашої дії, якщо вона не відповідає команді, є помилкою. Через певну кількість команд, наприклад, десять, ведучий і гравець міняються ролями. Виграє той, хто зробить найменше помилок.

Другий варіант такої гри — використання команд "карли­ки" і "велетні". За цими командами слід або присісти, або вста­ти.




Переглядів: 559

<== попередня сторінка | наступна сторінка ==>
ПАРИ КАРТИНОК | ШЕРЛОК ХОЛМС

Не знайшли потрібну інформацію? Скористайтесь пошуком google:

  

© studopedia.com.ua При використанні або копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт обов'язкове.


Генерація сторінки за: 0.004 сек.