Студопедия
Новини освіти і науки:
МАРК РЕГНЕРУС ДОСЛІДЖЕННЯ: Наскільки відрізняються діти, які виросли в одностатевих союзах


РЕЗОЛЮЦІЯ: Громадського обговорення навчальної програми статевого виховання


ЧОМУ ФОНД ОЛЕНИ ПІНЧУК І МОЗ УКРАЇНИ ПРОПАГУЮТЬ "СЕКСУАЛЬНІ УРОКИ"


ЕКЗИСТЕНЦІЙНО-ПСИХОЛОГІЧНІ ОСНОВИ ПОРУШЕННЯ СТАТЕВОЇ ІДЕНТИЧНОСТІ ПІДЛІТКІВ


Батьківський, громадянський рух в Україні закликає МОН зупинити тотальну сексуалізацію дітей і підлітків


Відкрите звернення Міністру освіти й науки України - Гриневич Лілії Михайлівні


Представництво українського жіноцтва в ООН: низький рівень культури спілкування в соціальних мережах


Гендерна антидискримінаційна експертиза може зробити нас моральними рабами


ЛІВИЙ МАРКСИЗМ У НОВИХ ПІДРУЧНИКАХ ДЛЯ ШКОЛЯРІВ


ВІДКРИТА ЗАЯВА на підтримку позиції Ганни Турчинової та права кожної людини на свободу думки, світогляду та вираження поглядів



Основна частина

4а. Руки до пліч, пальці стиснуті у кулак. Напружте м'язи, що згинають руки (мал. 4а).

4б. Розгинання правої руки убік, долонею нагору. Долоня напружена так, немов ви штовхаєте шафу. Ефект зростає, якщо одночасно розгинати обидві руки. При розгинанні - видих (мал. 4 б).

5а,б. Повороти тулуба зі згинанням однієї ноги в коліні. Руки розведені по діагоналі, долонями усередину. Руки приділяються кілька разів підряд в одному напрямку, потім вправа прискорюється зі зміною положення рук (мал. 5. а, б).

6а. Підйом пліч, ноги нарізно (мал. 6 а).

6б. Підйом пліч з одночасним згинанням рук у ліктях і підйом кистей. Одночасно з підйомом пліч - вдих (мал. 6 б).

7а,б. Ноги нарізно. Перенос ваги тіла вправо - уліво з легким нахилом тулуба убік. Можна ускладнити вправу, якщо прискорити темп і глибше присідати. Можна виконувати в не дуже швидкому темпі, як вправу на відновлення подиху (мал. 7 а, б).

8а. Ноги нарізно. Нахил убік , руки за голову (мал. 8 а).

8б. Нахили убік, руки витягнуті над головою, долоні з'єднані. Три нахили підряд, живіт втягти і напружити. Вдих при нахилі, видих, при поверненні в І.П. (мал. 8 б).

8б. Нахили убік зі згинанням коліна і руки в лікті до одному з колін (мал. 86).

Усі ці вправи сприяють зменшенню відкладення жирової тканини на боках, зменшенню обсягу талії.

9а. Нахил тулуба вперед, кисті рук підняті, руки витягнуті (мал.9 а).

9б.Нахил уперед, руками торкнутися підлоги (мал. 9 6).

9в. Нахили до протилежної ноги, ноги зігнуті. М'язи живота і спини напружені. Нахил спочатку виконувати в повільному темпі, згодом з частим повтором. Вдих при нахилі, видих при підйомі. Вправа корисна для зміцнення м'язів спини і черевного преса. Добре розтягує задню поверхню м'язів ніг. Забирає надлишки жиру в області живота (мал. 9 в).

10а,б,в. Ноги нарізно, зігнуті в колінах, нахилятися вперед, руки на колінах. Розігнути коліна, ноги випрямити, руками підтягти і пригорнути голову до колін, ноги зімкнути. Ноги нарізно, зігнути в коліннях. Потім нахил вперед і як надалі просунути руки між ніг. Вправа дуже гарна розтягує задню поверхню м'язів стегна і гомілки. Сприяє розвитку гнучкості (мал. 10 а, б, в).

11а,б. Нахил уперед до зігнутий в коліні нозі. Те ж саме, але з упором на зігнуту праву руку. Те ж повторити в іншу сторону. Вправа зміцнює м'язи ніг, сприяє розвитку гнучкості тазостегнових суглобів (мал. 11 а, б).

12а,б. Рух стегнами вправо, уліво. На "раз" зігнути праве коліно, стегно вліво, руки нагору. На "два" - кроки правої убік, ліве коліно зігнути, стегно вправо, руки на стегнах (мал. 12 а, б).

13а,б. На "раз" - зігнути коліно, стегно вліво, лікті до грудей, кулаками до підборіддя. На "два" - кроки правою зігнутою ногою убік на носок, стегно вправо, руки до сторони, кулаки нагору (мал. 13 а, б).

14. Стрибкова комбінація. Підскік на правій нозі, ліву гомілку назад, руки вниз, підскік на лівій нозі - підняти праве коліно, руки зігнути до пліч (мал. 14).

15а,б,в. „Твіст” у присяде. Чудово зміцнює м'язи ніг. Створює гарний настрій під відповідну музику. Після належної підготовки можна виконувати і більш складні танцювальні комбінації (мал. 15 а, б, в).

16а,б. З положення стоячи на колінах з упором на руки, ліва нога відставлена на носок. Підйом лівої ноги убік у стійке положення. Те ж з іншої ноги. Складна рівновага і рекомендується тільки для досвідчених, що займаються (мал. 16 а, б).

17. З положення на колінах з упором на руки, з підйомом лівого коліна поворот тулуба вліво. М'язи тулуба напружені (мал. 17).

18. Одна нога позаду, інша перед, зігнута у коліні, нахил тулуба назад, руки за голову. Спрощується вправа упором на руки. Вправа гарна розвиває гнучкість у тазостегнових суглобах (мал.18).

19а,б. Упор руками за правою зігнутою ногою, ліва позаду. Зберігаючи упор, випрямити праву ногу (мал. 19 а, б).

Вправи в положенні сидячи і лежачи.

20. З положення лежачи підйом тулуба зі згинанням лівого коліна з поворотом тулуба вліво. Частий поворот добре зміцнює м'язи, гарну вправу для хребетного стовпа (мал. 20).

21. З положення лежачи підйом тулуба з одночасним згинанням ніг, у колінних суглобах (мал. 21).

22. З положення "сидячи по-турецьки" прогинання назад з упором на передпліччя (мал. 22).

23. З положення лежачи підйом зігнутої ноги у коліні, нога зігнута під прямим кутом (мал. 23).

24. Змах лівою ногою угору, упор на носок правої ноги. Стегно не відривати від підлоги (мал. 24).

Усі вправи зміцнюють м'язи черевного преса, сприяючи цим зменшенню жирових відкладень на животі.

25а,б. З положення лежачи на лівому боці, підйом стегна з упором на зігнуту руку і носок лівої ноги, потім підйом тулуба в положенні сидячи на лівому боці, ліва нога пряма, права зігнута (мал. 25 а, б).

26а,б. Підйом правої ноги з упором на кисть і зігнуту ліву руку, потім узятися за голеностоп і на чотири рахунки підтягти ногу на себе. Вправа збільшує рухливість тазостегнових суглобів. Усе повторити в іншу сторону, після повороту на інший бік (мал. 26 а, б).

27а,б. Вправа, аналогічна вправі № 26. З положення лежачи на лівому боці підйом правої ноги з упором на кисть і зігнуту руку, потім узятися за голеностоп. З цього вихідного положення виконати саму популярну вправу Джейн Фонди: підняти лежачу на підлоги ногу вертикально. Вправа сприяє зменшенню жирової тканини на стегнах, робить ноги більш стрункими (мал. 27 а, б).

28. З положення лежачи на боці, підйом зігнутої ноги назад, рукою триматися за стопу (мал. 28).

29а,б. З положення лежачи на боці, підняти нагору ліву ногу, стопу зігнути на себе. І з цього І.П. ліву ногу перенести вперед на підлогу. Повернутися в І.П.. Вправа зміцнює м'язи ніг, сприяє гнучкості тазостегнових суглобів (мал. 29 а, б).

30а,б. Сидячи на лівому боці з зігнутою в коліні лівою ногою, підняти праву ногу з нахилом тулуба вперед. Підйом ноги можна збільшити, якщо упертися на передпліччя. Вправа зміцнює зовнішні і внутрішні м'язи стегна, тим самим зменшує кількість жирової тканини на зовнішній і внутрішній поверхні стегон (мал. 30 а, б).

31. Лежачи на боці з упором на передпліччя, підтягування правого коліна до чола, ліва нога витягнута. Якщо можете, відхилитеся назад (мал.31).

32. З положення сидячи на боці зігнути ліву ногу в коліні, праву витягнути і нахилитися, уперед. Зміцнюємо м'язи ніг і тулуба (мал.32).

33. Лежачи на животі, махи ногою нагору. Вправа зміцнює м'язи спини. Сприяє гнучкості тазостегнових суглобів (мал. 33).

34. Лежачи на животі, підняти ноги від підлоги, м'язи сідниць і спини напружені. Вправа гарне зміцнює ці м'язи (мал. 34).

35 Лежачи на животі, руки за головою. Відвести зігнуту ліву ногу убік і підняти тулуб. Вправа зміцнює м'язи спини (мал.35).

36. Лежачи на животі, махи ногою убік, руки за головою. Сприяє розвитку гнучкості у тазостегнових суглобах, а також зміцненню зменшенню жирової тканини на стегнах (мал. 36).

37. Лежачи на животі, згинання обох ніг у колінах, носки зведені (мал. 37). Вправа зміцнює м'язи спини і малого таза.




Переглядів: 409

<== попередня сторінка | наступна сторінка ==>
Для тих, хто носить взуття на високому каблуці | Заключна частина

Не знайшли потрібну інформацію? Скористайтесь пошуком google:

  

© studopedia.com.ua При використанні або копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт обов'язкове.


Генерація сторінки за: 0.02 сек.