Студопедия
Новини освіти і науки:
МАРК РЕГНЕРУС ДОСЛІДЖЕННЯ: Наскільки відрізняються діти, які виросли в одностатевих союзах


РЕЗОЛЮЦІЯ: Громадського обговорення навчальної програми статевого виховання


ЧОМУ ФОНД ОЛЕНИ ПІНЧУК І МОЗ УКРАЇНИ ПРОПАГУЮТЬ "СЕКСУАЛЬНІ УРОКИ"


ЕКЗИСТЕНЦІЙНО-ПСИХОЛОГІЧНІ ОСНОВИ ПОРУШЕННЯ СТАТЕВОЇ ІДЕНТИЧНОСТІ ПІДЛІТКІВ


Батьківський, громадянський рух в Україні закликає МОН зупинити тотальну сексуалізацію дітей і підлітків


Відкрите звернення Міністру освіти й науки України - Гриневич Лілії Михайлівні


Представництво українського жіноцтва в ООН: низький рівень культури спілкування в соціальних мережах


Гендерна антидискримінаційна експертиза може зробити нас моральними рабами


ЛІВИЙ МАРКСИЗМ У НОВИХ ПІДРУЧНИКАХ ДЛЯ ШКОЛЯРІВ


ВІДКРИТА ЗАЯВА на підтримку позиції Ганни Турчинової та права кожної людини на свободу думки, світогляду та вираження поглядів



Основна частина

8. Підняти ліву ногу, зігнуту в коліні, з поворотом тулуба вліво. Те ж виконати вправо. Можна комбінувати з бігом на місці (мал. 8).

9. Біг на місці з підйомом п'яток. Одночасно змахи руками перед грудьми. Змахи руками з повною амплітудою (мал. 9).

10. Підскіки на місці на одній - двох ногах. При підскіці на одній нозі, інша згинається в колінному суглобі, одночасно тулуб повертається в тому же напрямку (мал. 10).

11. Підскіки з відведенням ноги убік (мал. 11).

12. Підскіки з відведенням коліна назад: 4 і більш підскіків на одній нозі, після чого, те же на іншій (мал. 12).

13. Згинаючи коліна, згинання верхньої частини тулуба вперед. З підняттям стегон нахилитися вперед і вигнути тулуб. Одночасно повертати голову вправо, уліво (мал. 13. а, б).

14. Ліву ногу зігнути в колінному суглобі, праву убік на носок, тулуб нахилити вправо, праву руку до плеча, ліву убік , кисть нагору. Те ж проробити в протилежному напрямку (мал. 14 а, б).

15. Нахили тулуба вперед. Стежите за тим, щоб центр ваги був вище п’яток (мал. 15 а, б).

Усі вправи сприяють розвитку гнучкості. 14 вправа сприяє зменшенню жирової тканини на боках, робить уже обсяг талії.

15 вправа розтягує задню поверхню м'язів стегна.

16. Нахил тулуба вперед, руки убік. Повернутися у вихідне положення, потім знову нахил уперед прогнувши, руки за голову (мал.16),

17. Праву ногу зігнути в коліні, ліву відставити убік на носок. Нахил тулуба до правої ноги. Це вправа набагато сутужніше, ніж нахил уперед, тому вона краще зміцнює м'язи спини (мал. 17).

18. Ноги на ширині пліч зігнути в колінах, тулуб нахилити вперед, руки до пліч. Упор на руки, піднятися на носки, голову між ніг (мал. 18 а, б). Усі ці вправи сприяють розвитку гнучкості.

19. Ноги на ширині пліч. Нахил тулуба уперед, упор на руки. Зігнути коліна і піднятися на носки. Можна згинати коліна аж до сидячи навшпиньках (мал. 19 а, б).

20. Широка стійка ноги нарізно. Нахил уперед з упором на руки біля правої ноги, можна ускладнити вправу згинанням лівої ноги в коліні і підйомом правого носка, потім змахом правої руки нагору убік з підйомом тулуба (мал. 20 а, б, в).

Вправи розвивають гнучкість хребетного стовпа, а також розтягують задню поверхню м'язів ніг.

21. Сидячи, ноги нарізно, нахили убік . Тулуб не повертати (мал. 21).

22. Нахили до правої і лівої ніг (мал. 22).

23. Нахили тулуба вперед, пальці ніг стиснуті, руки нагору (мал. 23).

24. Сидячи, ноги нарізно, нахилитися вперед, руками взятись за п'ятки, з цього положення зігнути коліна, підняти тулуб і повернути його вправо - уліво (мал. 24 а, б).

Вправи розвивають гнучкість хребетного стовпа і тазостегнових суглобів. Сприяють зменшенню обсягу талії за рахунок зменшення жирової тканини на боках.

25. Сидячи, руками обхопити зігнуті в колінах ноги і відхилити тулуб назад, потім, піднявши ноги, лягти на спину, руки за голову. Це вправа складна і тому гарна зміцнює м'язи черевного преса (мал. 25 а, б).

26. Сидячи, ноги зігнуті в колінах, нахил тулуба вперед, руки за голову. З цього положення витягнути вперед праву ногу зі стиснутими пальцями, потім тулуб розгорнути, ноги витягнути скресне (мал. 26 а, б, в).

27. Ноги знаходяться у формі букви "Р", права - перед, підняти ліве коліно і нахилитися вправо (мал. 27).

Усі вправи добре зміцнюють м'язи черевного преса, тим самим зменшують жирові відкладення на животі.

28. Сидячи "по-турецьки", тулуб нахилити вперед і упертися передпліччями. Намагатися спину тримати рівно (мал.28).

29. Сидячи, ліву ногу покласти на праве стегно. Пружні рухи лівою ногою до підлоги, те ж з іншої ноги. Потім виконувати нахил тулуба, руками захопити носок правої ноги. Вправа дуже гарне зміцнює м'язи уздовж поперекових хребців, а також сприяє розвитку гнучкості тазостегнових суглобів (мал. 24).

30. Сидячи, ноги нарізно. Захопити лівою рукою носок лівої ноги і підняти, гомілку, не відриваючи коліна від підлоги. Ця вправа розтягує чотириглаву м'язу стегна, а також тазостегновий суглоб (мал. 30).

31. Сидячи кутом ноги нарізно, руки на голеностопе, лягти на спину, руки на колінах (мал. 31 а, б).

32. Лежачи на лівому боці в упорі на руки, підйом правої ноги. Стежите, щоб тулуб не повертався. Вправа зміцнює і розтягує м'язи ніг. Якщо виконувати вправу в дуже швидкому темпі, воно сприяє зменшенню надлишків жиру на стегнах (мал. 32).

33. Підйом лівої ноги з відтягнутим носком з положення лежачи на боці, права зігнута в коліні. Те ж в іншу сторону. Ефект цієї вправи подібний ефекту попередньої вправи (мал. 33).

34. Лежачи на боці з упором на руку, з-під зігнутої в коліні лівої ноги підйом правої. Упор на зігнуту руку. Вправу виконувати через раз: спочатку з відтягнутим носком, потім носок на себе з зігнутими пальцями. Дуже важливо, щоб таз і піднята нога були в одній площині. Вправа сприяє зменшенню жирової тканини на стегнах (мал. 34 а, б).

35. Лежачи на спині, руки уздовж тулуба, долонями до низу. Схрещування прямих піднятих ніг з відтягнутими носками й у положенні носок на себе пальці ніг зігнути. Вправа зміцнює м'яза черевного преса, сприяє зменшенню жирової тканини у верхній частині живота і на стегнах (мал. 35 а, б).

36. Лежачи на спині, змахи ногою вниз. Обидві ноги напружені. Вправа сприяє зміцненню м'язів черевного преса, зменшує жирову тканину на животі і стегнах (мал. 36).

37. З положення лежачи на спині підняти прямі ноги і перенести їх за голову - "плуг". Зігнути ноги в колінах за головою. Ефект вправи аналогічний вправам 35, 36, крім того, сприяє гнучкості в тазостегнових суглобах, омолоджуванню обличчя.

38. Лежачи на спині, ноги зігнуті в колінах, руки за головою. Підняти голову, знову лягти і коліна підняти до грудей. Зміцнює м'язи черевного преса, зменшує жирову тканину у верхній частині живота (мал.38 а, б).

39. Лежачи на спині, підняти прямі ноги над головою. Руки на колінах. Опустити ноги за голову - "плуг", руки нагору. Розвести ноги нарізно. Після чого повернутися у вихідне положення. Омолоджує обличчя, зміцнює м'язи ніг і черевного преса. Сприяє зменшенню жирової тканини на животі і стегнах. Розтягує задню поверхню м'язів ніг (мал. 39 а, б, с).

40. Лежачи на спині, підйом стегон і таза, ноги зігнуті в колінах. Тулуб намагайтеся тримати прямо. Ефект від вправи зростає, якщо п'ятки опустити на підлогу. Ту ж саму вправу можна виконати з розведеними ногами. Вправу можна ускладнити за рахунок повороту стегна те вправо, те вліво. Вправа зміцнює м'язи малого таза (мал. 40 а, б, с).




Переглядів: 363

<== попередня сторінка | наступна сторінка ==>
Заключна частина | Заключна частина

Не знайшли потрібну інформацію? Скористайтесь пошуком google:

  

© studopedia.com.ua При використанні або копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт обов'язкове.


Генерація сторінки за: 0.003 сек.