Студопедия
Новини освіти і науки:
Контакти
 


Тлумачний словник


Завдання до практичної роботи № 6

«Організація оплати праці на підприємстві»

Задача №1. В сировинному відділенні ковбасного цеху працює 3 зважувальника з місячним окладом 300 гривень. Відпрацьований час першого зважувальника складає 176 годин, другого – 168 годин, третього – 160 год.

Визначити місячний заробіток кожного зважувальника, якщо кількість робочих дні за місяць -22 дні.

 

Задача №2. План за квартал 100 вузлів машин, фактично здано на склад 1100 вузлів. Норма часу на 1 вузол 0,8 людино-годин, годинна тарифна ставка робітники 4-го розряду 1,67 гривень. За виконання плану виплачується премія в розмірі 30% відрядного заробітку. Крім того за економію матеріалів виплачується премія в розмірі 50 % вартості зекономлених матеріалів. По плану витрати матеріалів передбачаються 1,2 кг на 1 виріб, фактично вони склали 1, 0 кг за виріб, ціна за 1 виріб 6,00 гривень.

Нарахувати заробітну плату за квартал.

 

Задача № 3. Місячна заробітна плата робітника по відрядно-преміальній системі оплати праці складає 380 гривень. Згідно преміального положення за виконання плану виплачується премія в розмірі 30% заробітної плати і за кожний процент перевиконання 1,5% заробітної плати. Виробничий план виконано на 105%.

Визначити заробітну плату робітника за місяць.

 

Задача №4. Розрахувати суму місячного заробітку робітника , праця якого оплачується по відрядно-преміальній системі. Робітник за 22 робочих дня з тривалістю зміни 8 годин здав 1330 виробів. Норма часу на один виріб 0,15 людино-годин, відрядна розцінка 0,41 гривні. Премія виплачується в розмірі 40% відрядного заробітку за виконання плану та 1,25% від відрядного заробітку за кожний відсоток перевиконання плану.

 

Задача №5. Робітник, слюсар 4-го розряду, відпрацював за місяць 160 годин. За виконання плану йому нарахована премія в розмірі 48% від тарифного фонду. Годинна тарифна ставка робітника 1,68 гривні.

Розрахувати заробітну плату за місяць.

 
<== попередня сторінка | наступна сторінка ==>
Форми і системи оплати праці. | Термінологічний словник

Не знайшли потрібну інформацію? Скористайтесь пошуком google:

 

© studopedia.com.ua При використанні або копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт обов'язкове.


Генерація сторінки за: 0.001 сек.