Студопедия
Новини освіти і науки:
МАРК РЕГНЕРУС ДОСЛІДЖЕННЯ: Наскільки відрізняються діти, які виросли в одностатевих союзах


РЕЗОЛЮЦІЯ: Громадського обговорення навчальної програми статевого виховання


ЧОМУ ФОНД ОЛЕНИ ПІНЧУК І МОЗ УКРАЇНИ ПРОПАГУЮТЬ "СЕКСУАЛЬНІ УРОКИ"


ЕКЗИСТЕНЦІЙНО-ПСИХОЛОГІЧНІ ОСНОВИ ПОРУШЕННЯ СТАТЕВОЇ ІДЕНТИЧНОСТІ ПІДЛІТКІВ


Батьківський, громадянський рух в Україні закликає МОН зупинити тотальну сексуалізацію дітей і підлітків


Відкрите звернення Міністру освіти й науки України - Гриневич Лілії Михайлівні


Представництво українського жіноцтва в ООН: низький рівень культури спілкування в соціальних мережах


Гендерна антидискримінаційна експертиза може зробити нас моральними рабами


ЛІВИЙ МАРКСИЗМ У НОВИХ ПІДРУЧНИКАХ ДЛЯ ШКОЛЯРІВ


ВІДКРИТА ЗАЯВА на підтримку позиції Ганни Турчинової та права кожної людини на свободу думки, світогляду та вираження поглядів



Порядок розгляду і вирішення справи про відновлення втраченого судового провадження

 

Відновлення втраченого судового провадження проводиться за загальними правилами, встановленими для розгляду справ позовного провадження, з урахуванням особливостей, передбачених розділом IX ЦПК.

Суд при розгляді справи може використовувати збережену частину провадження, документи, видані зі справи фізичним чи юридичним особам до втрати провадження, копії цих документів, інші довідки, папери, відомості, що стосуються справи, виконавчого провадження.

В судовому засіданні при розгляді справи суд може допитати як свідків осіб, присутніх при здійсненні процесуальних дій, осіб (їх представників), які беруть участь у справі, а в необхідних випадках - осіб, які входили до складу суду, що розглядає справу, за якими втрачено провадження, а також осіб, які виконували судове рішення (державний виконавець, посадові особи та ін.)

За результатами розгляду справи на підставі зібраних і перевірених матеріалів суд ухвалює рішення про відновлення втраченого судового провадження повністю або в частині, яку, на його думку, необхідно відновити.

Цивільним процесуальним законодавством (ч. 2 ст. 408 ЦПК) передбачено, що в рішенні суду необхідно вказати, на підставі яких конкретно даних, поданих суду і досліджених у судовому засіданні з участю всіх учасників цивільного процесу з утраченого провадження, суд вважає установленим зміст відновленого судового рішення, проводяться висновки суду про доведеність того, які докази досліджувалися судом і які процесуальні дії вчинялися з утраченого провадження.

Якщо на підставі зібраних і перевірених матеріалів суд встановить, що таких матеріалів недостатньо для повного відновлення втраченого судового провадження, суд постановляє ухвалу про припинення розгляду заяви про поновлення провадження і роз'яснює особам, бере участі у справі, право на повторне звернення з такою самою заявою за наявності необхідних документів.

Для вирішення заяви про відновлення судового провадження строк збереження його не має значення. Винятком є звернення з такою заявою для виконання рішення, якщо строк на пред'явлення виконавчого листа для виконання закінчився і судом не відновлений.

ТЕМА 23. Провадження у цивільних справах за участю іноземних осіб

 

1. Процесуальні права та обов'язки іноземних осіб. Міжнародна підсудність.

2. Порядок виконання судових доручень іноземних судів і звернення судів України з дорученнями до іноземних судів.

3. Визнання та виконання рішень іноземних судів.

 




Переглядів: 310

<== попередня сторінка | наступна сторінка ==>
Відкриття провадження у справі про відновлення втраченого судового провадження | Процесуальні права та обов'язки іноземних осіб. Міжнародна підсудність

Не знайшли потрібну інформацію? Скористайтесь пошуком google:

  

© studopedia.com.ua При використанні або копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт обов'язкове.


Генерація сторінки за: 0.002 сек.