Студопедия
Новини освіти і науки:
МАРК РЕГНЕРУС ДОСЛІДЖЕННЯ: Наскільки відрізняються діти, які виросли в одностатевих союзах


РЕЗОЛЮЦІЯ: Громадського обговорення навчальної програми статевого виховання


ЧОМУ ФОНД ОЛЕНИ ПІНЧУК І МОЗ УКРАЇНИ ПРОПАГУЮТЬ "СЕКСУАЛЬНІ УРОКИ"


ЕКЗИСТЕНЦІЙНО-ПСИХОЛОГІЧНІ ОСНОВИ ПОРУШЕННЯ СТАТЕВОЇ ІДЕНТИЧНОСТІ ПІДЛІТКІВ


Батьківський, громадянський рух в Україні закликає МОН зупинити тотальну сексуалізацію дітей і підлітків


Відкрите звернення Міністру освіти й науки України - Гриневич Лілії Михайлівні


Представництво українського жіноцтва в ООН: низький рівень культури спілкування в соціальних мережах


Гендерна антидискримінаційна експертиза може зробити нас моральними рабами


ЛІВИЙ МАРКСИЗМ У НОВИХ ПІДРУЧНИКАХ ДЛЯ ШКОЛЯРІВ


ВІДКРИТА ЗАЯВА на підтримку позиції Ганни Турчинової та права кожної людини на свободу думки, світогляду та вираження поглядів



Режим поведінки хворих і комплекс лікувальних заходів

У домашніх стаціонарах

Хворий повинен виконувати приписаний лікарем режим – в залежності від стану хворого (постільний, із обмеженням якоїсь функції чи загальний).

Організація стаціонару на дому припускає щоденне спостереження хворого лікарем, проведення лабораторно-діагностичних обстежень, медикаментозної терапії (внутрішньовенні, внутрішньом’язові ін’єкції), різних процедур (банки, гірчичники та ін.). При необхідності в комплекс лікування включаються фізіотерапевтичні процедури, масаж, ЛФК та ін.

У суботні, недільні та святкові дні спостереження за хворими здійснюється черговими лікарями і медсестрами. За час лікування хворих (1 – 2 рази) відвідує завідувач відділенням, при необхідності їх консультують лікарі вузьких спеціальностей.

Медсестра стаціонару на дому здійснює на дому забір крові, сечі, мокротиння на аналіз, робить ін’єкції (внутрішньом’язові, внутрішньовенні), виконує процедури (банки, гірчичники та ін.), контролює виконання хворими призначеного лікування.

У стаціонарі на дому робляться ЕКГ. Більш складні діагностичні обстеження (фонокардиограма, ехокардіограма, рентгеноскопія та ін.) проводяться за наявності клінічних показань у поліклініці, куди хворі доставляються санітарним транспортом.

 

5. РАЦІОНАЛЬНЕ ХАРЧУВАННЯ

Харчування забезпечує організм енергією, необхідною для процесів життєдіяльності. Відновлення клітин і тканин в організмі відбувається за рахунок надходження з їжею пластичних речовин – білків, жирів, вуглеводів, вітамінів, мінеральних речовин. Крім того, їжа джерело утворення ферментів, гормонів та інших регуляторів обміну речовин в організмі. Правильне харчування, з урахуванням умов життя, праці, побуту забезпечує сталість внутрішнього середовища організму людини, діяльність різних органів і систем, гармонійний розвиток, високу працездатність.

Неправильне харчування призводить до появи багатьох захворювань внаслідок зниження захисних властивостей організму, порушує процеси обміну речовин, веде до передчасного старіння, зниження працездатності, може сприяти появі багатьох захворювань, в тому числі інфекційних, тому що ослаблений організм чутливий до негативних впливів.

Роль раціонального харчування у збереженні та




Переглядів: 657

<== попередня сторінка | наступна сторінка ==>
До лікування в домашніх стаціонарах | Зміцненні здоров’я здорових і хворих

Не знайшли потрібну інформацію? Скористайтесь пошуком google:

  

© studopedia.com.ua При використанні або копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт обов'язкове.


Генерація сторінки за: 0.002 сек.