Студопедия
Новини освіти і науки:
Контакти
 


Тлумачний словник


Організація обслуговування населення

Побутове обслуговування населення – це організована діяльність суб’єктів підприємницької діяльності, пов’язана з наданням побутових послуг. Послуга – вид діяльності суб’єктів підприємницької діяльності, пов’язаної із задоволенням конкретної побутової потреби індивідуального замовника.

Надати характеристику ательє та визначити категорію ательє, де передбачається виготовляти виріб, що проектується. Визначити тип підприємства за формою власності (акціонерне, приватне, тощо.), надати йому характеристику, і документи за якими регулюється його діяльність:

- Господарський кодекс України (2003).

- Правила побутового обслуговування населення (2001).

Визначити режим роботи ательє, сприятливий для замовників:

- початок і кінець робочого дня;

- обідня перерва;

- вихідні дні.

Дати характеристику принципів організації процесу надання послуги у відповідності з Правилами побутового обслуговування населення:

- порядок надання побутових послуг населенню;

- інформація для зацікавлених замовників.

Для зацікавлення замовників в салоні ательє постійно проводиться виставка моделей, які відповідають сучасним тенденціям моди, пропонуються журнали мод, зразки асортименту матеріалів. Для постійних замовників діє гнучка система скидок.

Діяльність ательє здійснюється після реєстрації його власників як суб’єктів підприємницької діяльності або у випадках, передбачених законодавством, - за наявності торгового патенту.

У приміщенні, де проводиться приймання та видача замовлень, на видному і допустимому для замовників місці повинні розміщуватися: “Правила побутового обслуговування населення”; перелік побутових послуг, що надаються; інформація, про повне найменування виконавця, його адреса, номери телефонів, прізвище ім’я по батькові керівника (власника); копії свідоцтв про державну реєстрацію, сертифікатів відповідності на послуги, які підлягають обов’язковій сертифікації, а також копії торгових (спеціальних торгових) патентів, спеціальних дозволів (ліцензій) за видами послуг, які підлягають патентуванню, ліцензуванню; зразки матеріалів та затверджених в установленому порядку виробів; ціни і тарифи на послуги, матеріали та вироби; перелік нормативно-технічних документів, вимогам яких повинні відповідати послуги; гарантійні зобов’язання виконавця послуг; інформація про працівників, які обслуговують замовників, номери телефонів місцевих органів виконавчої влади, територіальних органів Держстандарту; перелік категорій громадян які користуються пільгами в отриманні побутових послуг; книга заяв і пропозицій.

 
<== попередня сторінка | наступна сторінка ==>
ТЕХНОЛОГІЧНА ОБРОБКА МОДЕЛІ | Види оплати праці

Не знайшли потрібну інформацію? Скористайтесь пошуком google:

 

© studopedia.com.ua При використанні або копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт обов'язкове.


Генерація сторінки за: 0.001 сек.