Студопедия
Новини освіти і науки:
МАРК РЕГНЕРУС ДОСЛІДЖЕННЯ: Наскільки відрізняються діти, які виросли в одностатевих союзах


РЕЗОЛЮЦІЯ: Громадського обговорення навчальної програми статевого виховання


ЧОМУ ФОНД ОЛЕНИ ПІНЧУК І МОЗ УКРАЇНИ ПРОПАГУЮТЬ "СЕКСУАЛЬНІ УРОКИ"


ЕКЗИСТЕНЦІЙНО-ПСИХОЛОГІЧНІ ОСНОВИ ПОРУШЕННЯ СТАТЕВОЇ ІДЕНТИЧНОСТІ ПІДЛІТКІВ


Батьківський, громадянський рух в Україні закликає МОН зупинити тотальну сексуалізацію дітей і підлітків


Відкрите звернення Міністру освіти й науки України - Гриневич Лілії Михайлівні


Представництво українського жіноцтва в ООН: низький рівень культури спілкування в соціальних мережах


Гендерна антидискримінаційна експертиза може зробити нас моральними рабами


ЛІВИЙ МАРКСИЗМ У НОВИХ ПІДРУЧНИКАХ ДЛЯ ШКОЛЯРІВ


ВІДКРИТА ЗАЯВА на підтримку позиції Ганни Турчинової та права кожної людини на свободу думки, світогляду та вираження поглядів



Тістоділильні агрегати і ділянки ліній

Тістоділильні агрегати і ділянки ліній призначені для отримання і підго-товки до випікання тістових заготовок. На них виконують такі операції: поділ тіста на заготовки, заокруглювання, попередню розстійку, закатування (або по-вторне заокруглювання), кінцеву розстійку і, якщо потрібно, надрізання.

Тістоділильні агрегати (або ділянки ліній) поділяють на агрегати (або ді-лянки ліній) для поділу формових і подових сортів хліба.



а)

б)

Рис.37. Схеми агрегатів і ділянок ліній для поділу, формування і розстійки ті-стових заготовок: а-кругло-го подового хліба; б-бато-нів; в-формового хліба; 1-тістоділильна машина; 2,3, 6-транспортери тістових за-готовок; 4-пластина для пе-ревертання заготовок; 5-тістоокруглювальна машина; 7-укладчик заготовок у розстійну ша-фу; 8-розстійна шафа для кінцевої розстійки; 9-посадчик заготовок у піч; 10-підіймальний елеватор; 11-шафа попередньої розстійки; 12-тістозакатувальна машина; 13-надрізник; 14-ділильно-посадочний агрегат; 15-розстійно-пічний агрегат

 

Агрегати (або ділянки ліній) для поділу подових сортів хліба у свою чергу поділяють на агрегати (або ділянки ліній) для приготування круглих подових хлібобулочних виробів і виробів видовженої форми (наприклад батонів). Схеми і склад перелічених агрегатів (або ділянок ліній) наведені на рис. 37.

Слід зазначити, що для випікання формового хліба в розстійно–пічних агрегатах з тупиковими печами доцільно використовувати ділильно–посадочні агрегати, наприклад ДПА, ШЗЗ-ХДЗ-У та ін. (рис. 37,в), В агрегатах (або ді-лянках ліній) для отримання тістових заготовок круглого подового хліба відсут-ні механізми (або машини) для закатування і надрізання тістових заготовок (рис. 37,а), а в агрегатах (або ділянках ліній) для хлібних виробів видовженої форми вони необхідні (рис. 37,б). Слід зазначити також, що в агрегатах (або ділянках ліній) для поділу і формування круглого подового хліба здебільшого відсутні шафи для попередньої розстійки тістових заготовок, а це спричинює зниження якості хліба.

У виробництві формового хліба в агрегатах з тунельними печами вико-ристовують тістоділильні машини з головками типу „Кузбас”, які укладають заготовки безпосередньо в форми, зібрані в касети по чотири штуки. З посадочного транспортера форми передаються на люльки розстійної шафи, а після розстійки вони вільно сповзають на стрічковий під печі. Після випікання касети з формами забираються з поду печі за допомогою каретки механізму розвантаження і транспортером, який рухається періодично, подаються до машини (або механізму) для виймання хліба шляхом перевертання форм на кут π радіан з одночасною дією на них інерційного (ударного, вібраційного) навантаження або за допомогою вакуум–присосок.

 




Переглядів: 815

<== попередня сторінка | наступна сторінка ==>
Умови експлуатації тістомісильних машин | Тістоділильні машини

Не знайшли потрібну інформацію? Скористайтесь пошуком google:

  

© studopedia.com.ua При використанні або копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт обов'язкове.


Генерація сторінки за: 0.003 сек.