МАРК РЕГНЕРУС ДОСЛІДЖЕННЯ: Наскільки відрізняються діти, які виросли в одностатевих союзах
РЕЗОЛЮЦІЯ: Громадського обговорення навчальної програми статевого виховання ЧОМУ ФОНД ОЛЕНИ ПІНЧУК І МОЗ УКРАЇНИ ПРОПАГУЮТЬ "СЕКСУАЛЬНІ УРОКИ" ЕКЗИСТЕНЦІЙНО-ПСИХОЛОГІЧНІ ОСНОВИ ПОРУШЕННЯ СТАТЕВОЇ ІДЕНТИЧНОСТІ ПІДЛІТКІВ Батьківський, громадянський рух в Україні закликає МОН зупинити тотальну сексуалізацію дітей і підлітків Відкрите звернення Міністру освіти й науки України - Гриневич Лілії Михайлівні Представництво українського жіноцтва в ООН: низький рівень культури спілкування в соціальних мережах Гендерна антидискримінаційна експертиза може зробити нас моральними рабами ЛІВИЙ МАРКСИЗМ У НОВИХ ПІДРУЧНИКАХ ДЛЯ ШКОЛЯРІВ ВІДКРИТА ЗАЯВА на підтримку позиції Ганни Турчинової та права кожної людини на свободу думки, світогляду та вираження поглядів
Контакти
Тлумачний словник Авто Автоматизація Архітектура Астрономія Аудит Біологія Будівництво Бухгалтерія Винахідництво Виробництво Військова справа Генетика Географія Геологія Господарство Держава Дім Екологія Економетрика Економіка Електроніка Журналістика та ЗМІ Зв'язок Іноземні мови Інформатика Історія Комп'ютери Креслення Кулінарія Культура Лексикологія Література Логіка Маркетинг Математика Машинобудування Медицина Менеджмент Метали і Зварювання Механіка Мистецтво Музика Населення Освіта Охорона безпеки життя Охорона Праці Педагогіка Політика Право Програмування Промисловість Психологія Радіо Регилия Соціологія Спорт Стандартизація Технології Торгівля Туризм Фізика Фізіологія Філософія Фінанси Хімія Юриспунденкция |
|
|||||||
Переведення засудженого до арешту з одного арештного дому до іншого допускається- в разі його хвороби або для забезпечення його безпеки; - а також з інших поважних причин, що перешкоджають дальшому перебуванню засудженого в даному арештному домі. 44. Порядок і умови виконання покарання у виді арешту (ст.. 51 КВК України) Засуджені до покарання у виді арештутримаються в умовах ізоляції з роздільним триманням чоловіків, жінок, неповнолітніх та засуджених, які раніше відбували покарання в місцях позбавлення волі. На засуджених до арешту поширюються обмеження, встановлені кримінально-виконавчим законодавством для осіб, які відбувають покарання у виді позбавлення волі.
Засудженим до арешту забороняється: - побачення з родичами та іншими особами, за винятком адвокатів або інших фахівців у галузі права, які за законом мають право на надання правової допомоги особисто чи за дорученням юридичної особи; - одержання посилок (передач) і бандеролей, за винятком посилок (передач), що містять предмети одягу за сезоном. Засуджені мають право витрачати на місяць для придбання продуктів харчування і предметів першої потреби гроші в сумі до сімдесяти відсотків мінімального розміру заробітної плати.
Засудженим до арешту надається прогулянка тривалістю до однієї години, а неповнолітнім — до двох годин.
За виняткових обставин засудженим до арешту може бути надано право на телефонну розмову з близькими родичами. 45. Залучення осіб, засуджених до арешту, до праці (ст.. 52 КВК України) Засуджені можуть: - залучатися без оплати праці до робіт з благоустрою арештних домів; - а також поліпшення житлово-побутових умов засуджених або до допоміжних робіт із забезпечення арештних домів продовольством.
До цих робіт засуджені залучаються, як правило, в порядку черговості і не більш як на дві години на день. 46. матеріально-побутове забезпечення і медичне обслуговування засуджених до арешту (ст.. 53 КВК України)
Матеріально-побутове забезпечення і медичне обслуговування засуджених до арешту здійснюються відповідно до норм, встановлених для осіб, які відбувають покарання у виді позбавлення волі.
Матеріально-побутове забезпечення і медичне обслуговування в арештних домах здійснюються органами виконання покарань у порядку, передбаченому законодавством.
47. Заходи заохочення та стягнення, що застосовуються до осіб, засуджених до арешту (ст.. 54 КВК України) За сумлінну поведінку до осіб, засуджених до арешту, можуть застосовуватисязаходи заохочення у виді подяки або дострокового зняття раніше накладеного стягнення.
За порушення порядку відбування покарання у виді арешту до осіб, засуджених до арешту, можуть застосовуватися заходи стягнення у виді догани або поміщення в карцер строком до десяти діб.
Порядок застосування заходів заохочення та стягнення щодо осіб, засуджених до арешту, регулюється цим Кодексом і здійснюється начальником арештного дому чи його заступником.
Стягнення у виді поміщення в карцер застосовується за постановою начальника арештного дому.
48. Особливості відбування арешту засудженими військовослужбовцями (ст.. 55 КВК України)
Військовослужбовці, засуджені до арешту, відбувають покарання на гауптвахті. На гауптвахті роздільно тримаються: - засуджені військовослужбовці з числа офіцерського складу окремо від інших категорій військовослужбовців; - засуджені військовослужбовці, які мають звання прапорщиків, мічманів, сержантів і старшин, окремо від військовослужбовців рядового складу; - засуджені військовослужбовці, які проходять службу за призовом, окремо від засуджених військовослужбовців, які проходять службу за контрактом.
Військовослужбовці, засуджені до арешту, направляються на гауптвахту для відбування арешту в десятиденний строк після одержання розпорядження суду про виконання вироку.
Порядок і умови відбування арешту засудженими військовослужбовцями визначаються цим Кодексом та нормативно-правовими актами Міністерства оборони України.
Час відбування арешту до загального строку військової служби і вислуги років для присвоєння чергового військового звання не зараховується, крім випадків, передбачених частиною восьмою цієї статті.
Під час відбування арешту засуджений військовослужбовець не може бути: -представлений до присвоєння чергового військового звання; - призначений на вищу посаду, - переведений на нове місце служби, - звільнений з військової служби, за винятком випадків визнання його непридатним до військової служби за станом здоров’я.
Засудженим військовослужбовцям під час відбування арешту виплачується оклад за військове звання.
За сумлінну поведінку і ставлення до військової служби до засуджених військовослужбовців можуть застосовуватися заходи заохочення у виді: -подяки, - дострокового зняття раніше накладеного стягнення; - зарахування часу відбування арешту в загальний строк військової служби повністю або частково.
За порушення порядку відбування покарання до засуджених військовослужбовцівможуть застосовуватися заходи стягнення у виді: -догани - переведення в одиночну камеру на строк до десяти діб.
Правом застосування заходу заохочення у виді зарахування часу відбування арешту до загального строку військової служби користується начальник органу управління Військової служби правопорядку у Збройних Силах України. Правом застосування інших заходів заохочення і стягнення користуються начальник органу управління Військової служби правопорядку у Збройних Силах України і начальник гарнізону.
49. Особливості тримання засуджених до арешту ( Розділ III ПВР УВП)
Читайте також:
|
||||||||
|